Ух яка ж Я• Изменено 25 июля 2025

Чи є ще такі, хто планує повертатися з-за кордону?

Ми в Польщі з дитиною з початку війни, останнім часом просто депресія накриває. Серед моїх знайомих хто виїхав, повертатися ніхто не планує, а я не відчуваю там себе вдома. Не можу пояснити що не так. Але хочеться в Україну. Мені дуже важлива своя квартира, свій дім. Мені не відгукується фраза ’мій дім там де я’. Зараз на кілька днів в Україні і дихається легше. Якщо що, в Польщі я працюю і ми досить адаптовані, але я не бачу там свого майбутнього(
Белая котичка• 25 июля 2025
Возвращайтесь, вас никто не станет удерживать.
Ласковая_львица• 25 июля 2025
Такое, посмотрел по обстоятельствам, но европейский паспорт все же планирую получить
Нога на ногу• 25 июля 2025
Укрытие есть рядом, работа есть в Украине? На что жить там тоже есть?
Коплю на груди• 25 июля 2025
Ок! Возвращайтесь
Разрешаем
автор Ух яка ж Я • 25 июля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
ну ми теж до кінця війни не будемо повертатися (але коли ще той кінець), роблю все, щоб там все було добре з документами, але зараз вже думаю що можливо коли завершиться війна, повернемося додому.
автор Ух яка ж Я • 25 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Ок! Возвращайтесь
Разрешаем
я не запитую вашого дозволу
Сонячний зайчик• 25 июля 2025
Хорошо, когда есть куда возвращаться
Londa___• 25 июля 2025
Ми повернулись ще у 2023 році.
Про рішення своє ні разу не пожалкували.
Коплю на груди• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
я не запитую вашого дозволу
Меньше народу в Европе - больше кислороду
У вас все будет хорошо в Украине, отличное стабильное и богатое будущее
Нечего там сидеть
Садоводница• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
А, так вы ведёте речь о возвращении после войны)))

Ну я вот думаю, что когда-то я тоже могу вернуться...

Но НЕ во время войны
Ласковая_львица• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Я думаю если с работой будет смысл, то возможно.
А так, многие тенденции мне не нравятся
автор Ух яка ж Я • 25 июля 2025
Ответ дляСадоводница

Но НЕ во время войны
так, поки війна не закінчилася і є можливість бути за кордоном, повертатися не плануємо. мова про після закінчення
Анонім Завгосп• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
повернулись, я не хочу жити десь. купили житло на ЗУ, до аеропорта 2,5 годин , комфортно. Тут не літає
Анонім Завгосп• 25 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Нечего там сидеть
таки да, чем в немецком офисе , и этим контролем, пока на пособии были 1, 5 года
Садоводница• 25 июля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Кроме летает есть и другие обстоятельства. Но, конечно, зависит от состава семьи и от ситуации с бронью и финансами и так далее.

Не всем такой вариант подойдёт во время войны, даже если не летает.
Варена цибуля• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Ого , такі далекі плани
Коплю на груди• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Тогда поговорим после 2030 года
Что ж вы так, заранее
ТихоЯ• 25 июля 2025
Так само .
Я вернулась в Україну . Сестра в Польщі і теж планує повертатись , коли стихне війна .
Мама моя теж не хоче жити закордоном .
Садоводница• 25 июля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Ого , такі далекі плани
Так война может и скоро закончиться. Никто ж не знает, когда именно это будет
Садоводница• 25 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Тогда поговорим после 2030 года
Что ж вы так, заранее
Вы настолько пессимист?

Интересно, конечно, провести опрос сейчас - сколько людей думают, что скоро закончится, а сколько - что ещё долго
Анонім Завгосп• 25 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
в мене немаэ запасного життя, район Берліну де купа арабів ,де я ледь витягувала з 2400 нетто, не хочу.
я хочу дома жити і жити гарне життя, кордон поруч
Варена цибуля• 25 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Ще 2-3 тижні
Коплю на груди• 25 июля 2025
Ответ дляТихоЯ
Так само .
Мама моя теж не хоче жити закордоном .
Правильно! Должен кто-то страну отстаивать и отстраивать. Инвалидов содержать, военных, пенсионеров и ветеранов
Коплю на груди• 25 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Вы настолько пессимист?

Скорее реалист
Пессимисты называют ещё позже
( не буду показывать пальцем, кто )
Ондатрова шуба• 25 июля 2025
В серпні повертаємось, вже так надоїло тут все хочеться додому
Садоводница• 25 июля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Ще 2-3 тижні
Ну это да...не отнимешь
Варена цибуля• 25 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Вы настолько пессимист?

Реалісти є ще
Йшов 11 рік війни яка ось ось закінчиться
Садоводница• 25 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Скорее реалист
Пессимисты называют ещё позже
( не буду показывать пальцем, кто )
Кто, например?
автор Ух яка ж Я • 25 июля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
А в якій ви країні і в яке місто повертаєтеся?
Коплю на груди• 25 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Кто, например?
Бывший генерал. Некоторые европейские политики, наши политологи. Никому рекламы делать не буду