Сунуся в чужі справи• 25 июля в 20:58

Взуття. Мінімум речей. Що брати?

Путівка на море літаком. Виїзд вночі, до аеропорту багато годин, тому думаю їхати в кросівках. З багажу- лише рюкзак. Яке взуття взяти в рюкзак? Щоб не обʼємне, щоб гарне, щоб було зручно ходити пішки по місту, щоб підійшло до шортів та суконь. Ну і на пляж)
Хомо_сапиенс• 25 июля в 21:01
А какое у вас есть?
Глубоководная селедка• 25 июля в 21:02
Шльопки. Або легкі босоніжки і там на місці купите собі за 10ойро в´єтнамки на пляж бігати.
IQ 80• 25 июля в 21:02
Я б кроссовки не брала. В босоножках ехать, пляжную обувь с собой.
nutty• 25 июля в 21:04
Шлепки. Три.
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:04
Ответ дляХомо_сапиенс
А какое у вас есть?
Багато якого є. Але все не те. Не підійде. Хочеться свіжих поглядів.
Шорти більш спортивні. Плаття ніби прості. Вʼєтнамки звичайні?
Замріяна• 25 июля в 21:04
Я б в кроссовках не ехала , шлепки или босоножки на низком ходу , пляжные и на море можно купить они копейки стоят .
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:05
Ответ дляIQ 80
В аеропорті і в літаку холодно. Я цього дуже боюсь. Потім буду бігати в туалет
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:06
Ответ дляnutty
Шлепки. Три.
Три шльопки?) не влізе все)
nutty• 25 июля в 21:06
Ответ дляСунуся в чужі справи
Три шльопки?) не влізе все)
Тоді одну 😀
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:07
Ответ дляГлубоководная селедка
Шльопки(вʼєтнамки) не проблема
А босоніжки які? Щоб і до спортивних шортів підійшли?
Мочалкин блюз• 25 июля в 21:07
Вы можете с собой взять по больше, а в аэропорте одеть на себя, я б ехала в тапках
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:08
Ответ дляМочалкин блюз
В яких тапках?
IQ 80• 25 июля в 21:09
Ответ дляСунуся в чужі справи
Можно надеть носки, если прям замерзните.( знаю, что это выглядит странно). Но кроссовки на море обычно бесполезная пара обуви
sky-labs• 25 июля в 21:10
Ответ дляСунуся в чужі справи
Шльопки(вʼєтнамки) не проблема
Ecco Flowt или Cruise
З бісиками• 25 июля в 21:11
В в´єтнамках важко довго ходити, це хіба на пляж. Шкіряні зручні капці, які міцно сидять на нозі або сандалі.
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:11
Ответ дляЗамріяна
Вже відповіла. Дуже боюся що замерзну в ноги. Знаю що в літаку холодно. Кросівки літні
Глубоководная селедка• 25 июля в 21:12
Ответ дляСунуся в чужі справи
Вірно на 100% .
В далеку дорогу завжди зручне закрите взуття з максимальним захистом ніг. Досі пам´ятаю пальці туристки якій величезний чемодан наробив шкоди, впавши на ногу.
Глубоководная селедка• 25 июля в 21:14
Ответ дляЗ бісиками
Сандалі зазвичай важкі. Може їхати в шкарпетках і сандалях))). Тоді можна кросівки не брати. Я мабуть так би і зробила. Точно.
Мадам Тю-лю-лю• 25 июля в 21:15
Хожу багато, купила вже третю пару. Зручні, легкі, місця багато не займають. Люблю їх.
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:16
Ответ дляIQ 80
Шкарпетки теж надіну і кросівки)
Так, знаю, що на морі кросівки/кеди не дуже. Але знаю себе і дорогу. Тому так
Розумна Губка• 25 июля в 21:17
Ответ дляСунуся в чужі справи
Лоферы,мокасины
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:18
Ответ дляРозумна Губка
Лоферы,мокасины
Дякую. Не маю таких. Пошукаю
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:25
Ответ дляsky-labs
Ecco Flowt или Cruise
Дякую. Cruise не змогла знайти
Трейдер кріпти• 25 июля в 21:27
я бы брала кроссовки на себя и одну пару спортивных босоножек для всех прогулок
Я не чарівниця вам• 25 июля в 21:27
Если бы я совсем была ограничена в количестве обуви, я бы взяла для перелета и прогулок кроссовки, для пляжа вьетнамки.
Идеального варианта все равно не будет.
Надо выбирать.
Трейдер кріпти• 25 июля в 21:27
Ответ дляСунуся в чужі справи
Дякую. Не маю таких. Пошукаю
зачем это, если кроссовки уже есть?
Карамбулкул• 25 июля в 21:27
Я би взяла эспадрильи, если б они у меня были.) Люблю этот вид обуви, но старые уже сносились, а новые еще не купила. Я вообще обычно еду и весь отдых провожу в кроксах (открытых). В этом году взяла с собой кроссовки, думала может в горы пойду, но так и не достала их.
Трейдер кріпти• 25 июля в 21:28
Ответ дляСунуся в чужі справи
долго лететь и сидеть в холоде?
Як міряти?• 25 июля в 21:33
Сандалии, а в самолет носки теплые. Все.
Гимли• 25 июля в 21:35
Ответ дляСунуся в чужі справи
Дякую. Cruise не змогла знайти
Типа такого. И под сарафан и под шорты подойдут .