Встидаюся запитать• 26 июля 2025
Колишня поставила перед фактом
Є дитина від першого шлюбу чоловіка, гарний хлопчик 12 років. Живемо в різних областях, тому бачаться фізично тільки на канікулах і то, якщо він нікуди не їде. Постійно на зідзвоні, спілкуються. Аліменти, хоч і не великі, але платить. Колишня дружина заміжня, але дітей в цьому шлюбі нема, нічого поганого сказати не можу, не лізе, дитину не налаштовує. Склалася наступна ситуація, чоловік з початку літа хоче забрати сина до нас, але він то в Болгарію в табір їде, то в Польщу. У нас була запланована сімейна поїздка в Карпати на серпень, вчора чоловік каже, дзвонила колишня, каже на наступному тижні можна на місяць забрати малого, типу треба домовитись з власницею житла, що буде на одну людину більше. Виявилось, вона вирішила відпочити з чоловіком вдвох. Якось так стало неприємно, кажу, ти їй сказав, що ми їдемо на відпочинок, він так, вона сказала, круто, ще в Карпатах побуває цього літа, я все оплачу. З одного боку їдемо з дітьми, з іншого, як в позу поставили. Сказала чоловіку, чого ти не сказав, до ми плануємо поїздку своєю сім´єю, на що він відповів, що намагався, але вона каже, що він батько, так як живе далеко вона 24/7 з дитиною, а ти за цей рік, тиждень, щей дорікнула невеликою сумою аліментів, типу і не платиш нормально і не допомагаєш. Хоча і вона, і новий чоловік нормально заробляють, живуть краще, ніж ми. З чоловіком посварились і не розмовляємо, обідно.
Найщасливіша• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Але якщо ця жінка знала, що в чоловіка вже є дитина від першого шлюбу ( судячи з усього,що в її старшої дитини ще й різниця з тим хлопчиком мала ), то таки треба з цим рахуватися.
Звісно, що треба. І проводити час батьку з хлопчиком треба, і забезпечувати.
Але тут автор пише, що їх поставили перед фактом. Автор працює, має двох дітей. Зрозуміло, що вона втомлюється і хоче відпочити. Вона просто хоче раз на рік провести час зі своєю сімʼєю. Чужа дитина напружує, як не крути.
Хай батько їде з сином в інший час.
Але тут автор просто хоче раз на рік розслабитись. Вона врешті і заробила на цю поїздку.
Чому на неї накинулись?
Хай батько їде з сином в інший час.
Чому на неї накинулись?
JannyMoney• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
В принципі тему можна закривати,якщо батько спокійно погодився відвезли сина, якого рідко бачить,до бабусі при чому перед тим дитині озвучили про Карпати. То висновки можна про такого ’тата’ зробити невтішні. Дитина нічого не втратить без спілкування з ним.
ребенок не потеряет, зато его мама возможно научится согласовывать, а не ставить перед фактом.
Карпаты ребенку никто не обещал.
Оце так цабе• 26 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Так, той автору чужий. І не треба розповідати про «чужих дітей не буває».
Мені теж не розказуйте
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну то прийдеться їх розписати і обгрунтувати, а ще береться до уваги реальний дохід та кількість дітей, яких утримує батько.
Во первых я писала про реальные потребности, а не алименты. А так да, есть нищие мужики, которые научились только детей делать, а содержит мама потом их, ваш яркий тому пример)
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляJannyMoney
Склалася наступна ситуація, чоловік з початку літа хоче забрати сина до нас, але він то в Болгарію в табір їде, то в Польщу.
Табір в Болгарії 2 тижні, хлопчик у Польщі був 1,5місяці? І чомусь я впевнена, що мама проговорила, що малий буде зайнятий в такий то і такий період,оплачу все сама. Зможеш взяти його в серпні.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Автору интересна, но она не хочет ради этого даже раз в год с тем ребенком в отпуск съездить.
На месте той мамы я бы лишила род прав и вперёд, пусть автор сама двоих растит, может поумнеет.
Да вы на своём месте разберитесь,а не лезете туда,в чём абсолютно не разбираетесь.
Оце так цабе• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Вам від всієї душі бажаю, щоб це бажання з вами забулось і вашими причепами
В неї всі діти довольні.
І вона .
І чоловік.
І вона .
І чоловік.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Це ви спустіться. Коли в людей є гроші і бажання, то такі питання вирішуються значно швидше.
Ага,пробуйте.Ну лишит и дальше что?Папе меньше головняка .
Оце так цабе• 26 июля 2025
Ответ дляБасноплетка
автор троль)
Ні,троль тягнув би волинку трохи довше
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Які реальні потреби? Ви можете чітко написати, я писала про досвід такого суда у своєї подруги, навіть дитини-інваліду не всі реальні потреби затвердили. Дитина не голодна, вдіта, ходить в школу, на гуртки, те, що мама хоче, щоб він індивідуально готувався до змагань з тренером, то не життєво-необхідна потреба.
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Я на своем разобралась и выбрала нормального мужа.
Ау раз разбираюсь, потому и написала)
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Подумайте самі, чому батьку це не вигідно. Ну і якщо батько вважає спілкування з сином головняком, то такий батько не потрібен.
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Меньше? Думаете мечтает пойти воевать?)
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Не, это сумма от него
А если у него зп 10 тыс,да вы хоть под потолок прыгайте,а больше 25% НЕ будет.Ну и дальше что?
Небалувана Галя• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Особливо коли Карпати пообіцяла БЖ, не погодивши з мужиком і його НЖ)))
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Ещё раз, я писала про реальные потребности, а не про сумму алиментов.
Да на питание ребенку такого возраста сейчас 10 уходит, а остальное?
Я и не писала, что ему такую сумму алиментов присудят, это не я с вами общалась про это.
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Про серпень не було мови, тільки про зайнятий, от ми свої плани і будуєм.
Небалувана Галя• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Рахуватися не собі в ущерб. Я би теж дитину у відпустку не взяла, категорично
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Батько спочатку погодився, бо ж сказав нж подзвонити в готель і сказати +1. Це вже нж усе перевирішила
JannyMoney• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
автор этого не говорила. Если бы август был запланирован, то и ребенка бы сразу запланировали, а не требовали сказать хозяйке, что еще один человек будет
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
А коли ж чоловік збирався його взяти? Червень і липень зайнятий, лишається серпень
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
А от его суммы ЗП зависят потребности ребенка?
Ну я же писала выше, что есть пары (как муж автора), которые умеют только делать детей и это печально.
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А що остальное? Конкретно можете сказати,в мене на харчування 10 на сім´ю виходить. Не голодні.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Та ні, попередня виконує свої обов´язки на 💯.Ще й достойне життя дитині влаштувала з новим чоловіком, займається дитиною і дасть їй достойне майбутнє.
А от до авторки і батька є питання, раз молодшому вже 6, а є ще й старший, то чоловік явно дуже швидко пригрів свого качана. Ще питання чи не у попередні шлюбі,але я думаю, що перша жінка вдячна, бо у неї з´явилася можливість нормально жити.
А что не так,что уже нажаловались?Неудобная правда про мамашку,которая свою звезду пристраивает?Ты смотри,какие нежные тут собрались.Да обломится той бывшей,чтоб новая жена терпела,пока новая с хахалем колыхаться будут.
JannyMoney• 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Меньше? Думаете мечтает пойти воевать?)
у него бронь. И лишить родительских прав папу, который платит алименты и видится с ребенком нереально.
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Ми пропонували, коли ми можемо, сказали ні, тоді, вибачайте.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
Папа зато не сказал, что не хочет. А мама пусть не хочет, но сын папин.
У папы ещё 2е детей в этой семье и со всеми ими он обязан и будет считаться,если не дурак.
Встидаюся запитать
• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Будь ласка, не пишіть цю гидоту, я про колишню жодного поганого слова не сказала.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Ви з луни звалились?
Ну припише суд на папері проводити батьку 50% вільного часу, а батько приїде на годину, зводить в парк свіжим повітрям подихати, навіть морозива не купить.
І що? Яке буде покарання?
Аліментів, більше ніж вже присудили, не присудять , бо то буде в ущерб іншим двом дітям.
Морально можна довго дискутувати, хто правий і хто що зобовʼязаний робити, але по іншому не буде.
І що? Яке буде покарання?
100%,а то тут расскажут сказочницы
Небалувана Галя• 26 июля 2025
Ответ дляJannyMoney
Та тут в плані судів люди фільмів надивилися, бо дуже відірвані від реалій. Але в принципі і базові знання в сфері законодавства у більшості нульові - це видно по темам з аліментів, спадку і розподілу майна при розлученні