Встидаюся запитать• 26 июля 2025

Колишня поставила перед фактом

Є дитина від першого шлюбу чоловіка, гарний хлопчик 12 років. Живемо в різних областях, тому бачаться фізично тільки на канікулах і то, якщо він нікуди не їде. Постійно на зідзвоні, спілкуються. Аліменти, хоч і не великі, але платить. Колишня дружина заміжня, але дітей в цьому шлюбі нема, нічого поганого сказати не можу, не лізе, дитину не налаштовує. Склалася наступна ситуація, чоловік з початку літа хоче забрати сина до нас, але він то в Болгарію в табір їде, то в Польщу. У нас була запланована сімейна поїздка в Карпати на серпень, вчора чоловік каже, дзвонила колишня, каже на наступному тижні можна на місяць забрати малого, типу треба домовитись з власницею житла, що буде на одну людину більше. Виявилось, вона вирішила відпочити з чоловіком вдвох. Якось так стало неприємно, кажу, ти їй сказав, що ми їдемо на відпочинок, він так, вона сказала, круто, ще в Карпатах побуває цього літа, я все оплачу. З одного боку їдемо з дітьми, з іншого, як в позу поставили. Сказала чоловіку, чого ти не сказав, до ми плануємо поїздку своєю сім´єю, на що він відповів, що намагався, але вона каже, що він батько, так як живе далеко вона 24/7 з дитиною, а ти за цей рік, тиждень, щей дорікнула невеликою сумою аліментів, типу і не платиш нормально і не допомагаєш. Хоча і вона, і новий чоловік нормально заробляють, живуть краще, ніж ми. З чоловіком посварились і не розмовляємо, обідно.
Небалувана Галя• 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Не, это сумма от него
Ваши хотелки сильно отличаются от реалий жизни в Украине
Не гоню• 26 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
А муж не имеет права голоса в семье? Его спросили?
А нахера... там новая жена все решила сама как ей удобно, тут же обосрала жену, что там поставила мужа в позу, а сама что сделала?!Лицимерие на лицо rolling_on_the_floor_laughing
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Видно, що на моє питання про те,як батько збирався проводити час з сином і оздоровити його відповіді я не отримаю.
Сиділи і раділи, що мама все сама зробить і їх це ніяк не зачепить.
Бо інакше б батько сказав: ’ добре, раз син був в червні і липні у відпустці з мамою, значить в серпні я його заберу на стільки-то часу’. Але ж ні. Тихенько сподівалися, що проконає і так.
Тут всі читають лупою, вище відповідь на ваше питання написала
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Та ні, попередня виконує свої обов´язки на 💯.Ще й достойне життя дитині влаштувала з новим чоловіком, займається дитиною і дасть їй достойне майбутнє.
А от до авторки і батька є питання, раз молодшому вже 6, а є ще й старший, то чоловік явно дуже швидко пригрів свого качана. Ще питання чи не у попередні шлюбі,але я думаю, що перша жінка вдячна, бо у неї з´явилася можливість нормально жити.
Удалено администрацией...
Бриджит_Фрикандо• 26 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Это не мои хотелки, а реальные потребности именно сейчас в Украине.
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
І як ви це реалізували?пару тижнів у вас ,в табір їздили?
Колишня сказала, дитина їде в Болгарію
Найщасливіша• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Нєє, це не так працює. Є закон. Є адвокати і юристи,які допоможуть його дотриматися. Лише платити ті копійки мало. Першій жінці від них не холодно,не жарко.
Чоловік платить згідно закону аліменти старшому сину.
Сума є більшою прожиткового мінімуму, встановленому в нашій державі.
Більшу суму ніякий суд не призначить, бо то буде в ущерб меншим дітям.
Які юристи, які адвокати що можуть ще відсудити?
Вийдіть зі своєї мильної бульбашки врешті решт.
Ждушечка• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Колишня сказала, дитина їде в Болгарію
Это при чём? С папой как времяпровождение организовали?
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
А як ваш чоловік планував провести час з сином і оздоровити його цього літа?
А если никак,то что?Прям оздоровить,и непременно в Карпатах, и с новой семьёй,ага .
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Колишня сказала, дитина їде в Болгарію
З 1 червня по 30 липня?
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляПилосмок працює
А то не его ребенок? Его не надо ставить на ноги? Нафиг вы рожали еще двоих от мужика, который и одного не тянет, а теперь виновата бывшая жена и первый сын у вас во всем.
У моїх дітей є все, що потрібно, тут і зараз, там більші можливості, мої діти прекрасно відпочивають, вчаться, ходять на заняття, я працюю. Тому весь, бред про жебрацтво, тільки від хворої голови коментаторів.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
Так папа может, понимаете? И его бывшая эту поездку для их общего сына оплачивает. Просто новая папина жена не хочет.
Ну?И что с этим делать?Ну не хочет,имеет право,дальше что?
Ждушечка• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Папа зато не сказал, что не хочет. А мама пусть не хочет, но сын папин.
Найщасливіша• 26 июля 2025
Ответ дляНе гоню
Ну тоді нехай ідуть в Карпати без дитини чоловіка, але потім чоловік знімає на залишок часу (2 тижні) квартиру і виконує свої батьківськи обовʼязки так, щоб нинішня дружина не витрачала і краплину сил і уваги на чужу дитину. Чого чоловік свою зону відповідальності переклав на бабусю?
Хай. Але якщо він не захоче, його ніхто не змусить.
То вони самі вирішать, коли відпочивати старшому сину з батьком.
Але якщо автор не хоче, то вона не зобов’язана проводити час з чужою дитиною.
Не гоню• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Ну бывшая не удержала семью,где есть ребёнок,а новая смогла создать,значит мужчине здесь хорошо и лучше.А бывшая уже бывшая,как ни крути.
Не вижу логики...БЖ не претендует, хорошо ему тут, ну и хорошо)), у нее свой муж есть. Причем тут хахаль?!Где связь?Или тогда по вашей логике у автора тоже не муж, а хахаль rolling_on_the_floor_laughing
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
А ось її чоловік забов´язаний.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Ви з луни звалились?
Ну припише суд на папері проводити батьку 50% вільного часу, а батько приїде на годину, зводить в парк свіжим повітрям подихати, навіть морозива не купить.
І що? Яке буде покарання?
Аліментів, більше ніж вже присудили, не присудять , бо то буде в ущерб іншим двом дітям.
Морально можна довго дискутувати, хто правий і хто що зобовʼязаний робити, але по іншому не буде.
Удалено администрацией...
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляНе гоню
Ага і головне, чомусь нова жінка батька - то дружина,а новий чоловік тієї мами - хахаль🤷😁
JannyMoney• 26 июля 2025
Ответ дляПилосмок працює
автор никого не обвиняет. Просто говорит, что ей неудобно выполнять пожелания бж на данный момент. Ровно также как бж было неудобно отпускать ребенка в то время, когда отец его к себе звал
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
Так благодаря тому ребенку ваш голожопик по Карпатам спокойно катается, а не в окопе сейчас сидит. Причем платит жалкие копейки алиментов и обязанности отца в течение года не выполняет. У Вас еще язык поворачивается хаять бывшую и ребенка? Я бы лишила такого родительских прав, вы жлоб и жлобиха - сладкая парочка.
Удалено администрацией...
Десь так, але...• 26 июля 2025
В принципі тему можна закривати,якщо батько спокійно погодився відвезли сина, якого рідко бачить,до бабусі при чому перед тим дитині озвучили про Карпати. То висновки можна про такого ’тата’ зробити невтішні. Дитина нічого не втратить без спілкування з ним.
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляJannyMoney
А звав?
Найщасливіша• 26 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Таке враження, що тут лише колишні дружини, які тільки думають, як би побільше увірвати від батька, бо самі особливого доходу не мають.
Якщо жінка працює і має свій дохід, то вона має право голосу у вирішенні питання, яким чином їй відпочивати, щоб не напружуватись чужою дитиною.
Апель-синка• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
Нет, мы только ваших можем
Не гоню• 26 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Я не за те, у автора забовязань нема, але вони є у батька. Автор не хоче розділяти ці забовязання з чоловіком, тож логічно огородити її від цього))) а то щось таке ви городите...
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Але якщо ця жінка знала, що в чоловіка вже є дитина від першого шлюбу ( судячи з усього,що в її старшої дитини ще й різниця з тим хлопчиком мала ), то таки треба з цим рахуватися.
Уси Пуси• 26 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
Да как она его рушит? Раз в год попросила взять общего сына на отдых, еще и сама оплачивает это?
Не входило это в планы новой жены,что не понятно?Значит, хотелки бывшей надо выполнять,а своё мнение куда?Да не охренела ли та бывшая?Пусть отправляет самого в Карпаты,с папой там будет видеться,в чём проблема?Или обязательно насолить новой семье?
Десь так, але...• 26 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
З таким успіхом,як ви радите,нова сім´я теж нехай сама їде,бо круглий рік живе з батьком,а батько нехай живе з сином у Карпатах
JannyMoney• 26 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
А звав?
Склалася наступна ситуація, чоловік з початку літа хоче забрати сина до нас, але він то в Болгарію в табір їде, то в Польщу.
автор Встидаюся запитать • 26 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну то прийдеться їх розписати і обгрунтувати, а ще береться до уваги реальний дохід та кількість дітей, яких утримує батько.