Назнімали росіяни роліки з мульйонами гєранєй, нарізавши кадри, розказали як вироблятимуть мульйони шахедів, наші підхватили - не знаю, для того, шоб полякати партнерів і позаключати з ними якісь контракти.
А по факту кількість кацапських нальотів не збільшується, вчора - 500, сьогодні - 30 і в цілому так як і було до цього.
Кацапи лякають бо у них немає іншого виходу. Вони обсіраються на всіх напрямках і не можуть досягти ніц із того шо хочуть - прорвати глибоко фронт, зупинити поставки зброї або змінити владу в Києві на своїх маріонеток.
Путін поїде до китайської панди рішати за нову війну чи нові наступи, загальну мобілізацію на росії, бо а шо йому робити - довбень не знає як з цього гівна вибратись.
Ответ дляhappyne
значит оптимисты те люди кто ремонты делает.покупает недвигу.рожает детей?у нас огромная страна вообще то и у десятков миллионов война по тв.спасибо ВСУ
ну я делала ремонт. и это не оптимизм, а фатализм - может и помрём, но перед смертью жить нужно в комфорте.
Kot_v_meshke• 26 июля 2025
Ответ дляSo_so
Удалено администрацией...
Хотелось бы знать какие, чтоб тоже зарядиться таким оптимизмом…..
ПЛЮС-МИНУС• 26 июля 2025
Ответ дляhappyne
мне на надо втюхивать разную белеберду.
Сколько украинцев погибло этой ночью? Снова, как и прошлой и позапрошлой? Сколько домов разрушено этой ночью, как и прошлой, как и позапрошлой и поза поза позапрошлыми ночами и днями? Белиберду про не увеличение обстрелов как раз вы несете.
ПЛЮС-МИНУС• 26 июля 2025
Ответ дляhappyne
такая ночь и в новочеркасске и др рус городах.мы же тоже ответку даем.
Расскажите про ответку тем, кто погиб этой ночью в Днепре. Они порадуются. Наверное.