Дуже хочу такий гриб, шукаю дівчат, що можуть поділитися. Але потрібно терміново сьогодні -завтра. Теріторіально Ворзель Ірпінь, Буча. Київ
Я не Сірожа• 26 июля в 09:55
Зайдіть на сайт, який тут не можна згадувати, той що з 3-х літер, і задайте в пошуку. По 50 грн за порцію повно. Впевнена, що десь поблизу від вас теж хтось продає.
Ответ дляЯ не Сірожа
Дякую. Думала, може знайдеться хтось, хто саме в моєму місті є.... Як не знайду, буду їхати в Київ.... Бо дуже хочу
Ответ для_Helenn_
Молочний (тибетський) гриб завтра передаю на відправки в Київ. Але мій гриб працює на живому(сирому) молоці НЕ магазинному. Уточнюю,бо знаю випадки ,коли гриб гинув змінюючи живе молоко на магазинні варіанти.
Самовивіз с Троєщини
Порція-75грн
Вільні 2 порції.
Самовивіз с Троєщини
Порція-75грн
Вільні 2 порції.
Дякую вам, Троєщина дуже далеко ((