Заздрість то погано• 26 июля в 12:16
Порадьте тональний крем
З масмаркету.
КартаБезКомиссий• 26 июля в 12:20
Мне нравится только Mary Kay
Он единственный без запаха из всех что у меня были.
Заздрість то погано
• 26 июля в 13:56
Ответ дляLonda___
яка у вас шкіра (суха, жирна, …)?
Який стан (чутлива чи ні)?
Яке перекриття хочете (легке, щільне)?
Це все ж має значення
Який стан (чутлива чи ні)?
Яке перекриття хочете (легке, щільне)?
Це все ж має значення
Шкіра змішаного типу ( т- зона жирніша) . Нечутлива, перекритя хочу не щільне, просто трохи тон відкорегувати
Ответ дляЗаздрість то погано
Ще, як варіант, можете спитати у чата джипіті, якщо користуєтесь ним
тільки написати йому про особливості своєї шкіри і що саме хочете від тону
І ще я б порадила тестувати тон на своїй шкірі спочатку. Без тестера я вже не купую - бо часто викинуті гроші - то окислюється, то некомфортно на шкірі, то ще щось
Заздрість то погано
• 26 июля в 14:08
Ответ дляLonda___
Так і у мене. Тестую в магазині на ділянці обличчя і наче ок, а вдома, коли на все обличчя застосовую, ніби клей пва. Доводиться хімічити
Ответ дляЗаздрість то погано
Так , це дійсно проблема з тональними.
І не тільки у бюджетному сегменті.
Можливо вам трошкі більше часу знадобиться зараз шоб підібрати новий тональний. Потестити різні
І не тільки у бюджетному сегменті.