Каркуша Клара• 26 июля в 13:12
Хватает только на еду и коммуналку? Или
Вам хватает денег на что-то еще при таких ценах на продукты? Или только на самый мизер, кроме этого? Типа еще по-минимуму на средства для гигиены и уборки иногда..
Результат:
вже голосів:
46 (37.1%)
Почти только на еду и комму
46 (37.1%)
На все или многое хватает
19 (15.32%)
Не хватает и на это
13 (10.48%)
Я не в Украине
Гладиолус• 26 июля в 13:32
Ответ дляДівка в намисті
Ви зробили мене щасливою просто.
Ну якщо ви сама не можете, приходиться це робити стороннім людям
Крижана бурулька• 26 июля в 13:34
Ответ дляМамОмужа
Реальність - кожен третій за межею бідності
Порадниця - Вистачає на все
Так голосовалка подтвердила, что каждый третий за чертой
Соображалочка• 26 июля в 13:35
Ответ дляДівка в намисті
У нас іноземний власник. Штат скоротили втричі, але роздули штат керівників.
Тоді не знаю,краще звільнятись.У вас зарплата нижче середньої.
В нас німці,шведи і американці.Все чітко.В багатьох тепер навіть кабінетів немає,наприклад в технологів.Поставили столи ,відгородили склом,прямо в цеху.І ми їх бачимо.Начальника,зама,технологів.Скло навколо них,не заховаєшся
А раніше ми їх могли неділю не бачити.
Крижана бурулька• 26 июля в 13:35
Ответ дляСоображалочка
Якщо зарплати не вистачає на життя,треба міняти роботу.Якщо такої роботи немає,треба їхати туди,де вона є.
СРСР немає 30+ років,коли держава була зобов´язана надати тобі роботу і забезпечити середній рівень життя В нас капіталізм,з усіма його плюсами і мінусами.
Странно, СССР нет, а закрытые границы есть. Как так то?
Люблю Украину• 26 июля в 13:35
Ні на що не вистачає, я втратила працездатність, ліки купую в кредит, чоловік не може вийти, свекор забезпечував, але став інвалідом, потрібна операція по заміні суставу, пенсія в нього 3 тисячі
Чудо в декрете• 26 июля в 13:37
Ответ дляМамОмужа
Порадниця - Вистачає на все
Вы не задумывались что это только ваша реальность?
МамОмужа• 26 июля в 13:37
Ответ дляОндатрова шуба
У каждого свои потребности)
Потрєбності потрєбностямі а стан економіки - реальність
Ондатрова шуба• 26 июля в 13:38
Ответ дляМамОмужа
Да, экономика в ж..
Не їм після шостої• 26 июля в 13:38
Ответ дляГрушки-яблочки
Мы сейчас тратим около 400т гривен в месяц на семью из 4ых.
Без отпусков правда, но в остальном на все хватает, и на вещи, и на детей, садик, няни и на развлечения отдых по месту.
Да чего там,пишите уже 4 млн,одной 40 тыс только на жратву,другой 400,кто больше?
МамОмужа• 26 июля в 13:39
Ответ дляГладиолус
Якраз навпаки. Серед моїх знайомих, в реальному житті, це люди +-40 жодної сім´ї за межею бідності чи потребуючих.
Навпаки - навпаки
Ваша особиста статистика звісно реальніша ніж міжнародна в межах країни
Звісно навпаки - Монако ж не в Монако , а в Україні
Соображалочка• 26 июля в 13:39
Ответ дляКрижана бурулька
Кордони закриті з якої причини?Війна в країні,і чоловіки за законом повинні стояти на захисті.Хтось з автоматом,хтось з кувалдою на заводі.
І кордони до війни були відкриті лише для туризму,в не для - приїхав в Європу, США і живеш скільки хочеш,працюєш без проблем.Щось ви швидко пам´ять втратили.
Этожзвяздаяегообожаю• 26 июля в 13:42
Ответ дляГладиолус
На все вистачає.
Вчора на Закарпаття з´їздили на один день зі Львова - 7000 грн.
В серпні в Грецію з кумами їдемо
На день закарпаття- це на все вистачає?
Ну розумію хоч на тиждень,
«На все» у всіх поняття різне…
Я от їду в Карпати на тиждень, в Еміратах була недавно… а мені « на все» не вистачає…бо в дютіку тільки 700$ витратила, економила
На Іспанію от на вересень не вистачає)
Хіба, як ви в Закарпаття, на 1 день
Ну розумію хоч на тиждень,
«На все» у всіх поняття різне…
На Іспанію от на вересень не вистачає)
Хіба, як ви в Закарпаття, на 1 день
Не їм після шостої• 26 июля в 13:43
Ответ дляВесела бджілка
У меня не получается. 40 только еда.
Боже,это ж как часто нужно делать ремонт в туалете
Кафель,унитаз,это ж ещё + к 40 тысячам.
Не против• 26 июля в 13:43
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
На день закарпаття- це на все вистачає?
Ну розумію хоч на тиждень,
«На все» у всіх поняття різне…
На Іспанію от на вересень не вистачає)
Хіба, як ви в Закарпаття, на 1 день
Ну розумію хоч на тиждень,
«На все» у всіх поняття різне…
На Іспанію от на вересень не вистачає)
Хіба, як ви в Закарпаття, на 1 день
Якщо ви чесно на це сама заробляєте, то ви молодець👍
Планшетница• 26 июля в 13:44
Ответ дляКрижана бурулька
Где они закрыты? Приснилось?
Гладиолус• 26 июля в 13:45
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
На день закарпаття- це на все вистачає?
Ну розумію хоч на тиждень,
«На все» у всіх поняття різне…
На Іспанію от на вересень не вистачає)
Хіба, як ви в Закарпаття, на 1 день
Ну розумію хоч на тиждень,
«На все» у всіх поняття різне…
На Іспанію от на вересень не вистачає)
Хіба, як ви в Закарпаття, на 1 день
В Іспанії живуть батьки, були весь в червень і половину липня.
Дача в Східниці, майже Карпати.
Закарпаття, як приклад відпочинку одного дня для сім´ї .
Ще вам написти, що будуємо будинок для продажу і оновили мені авто. Щоб ви були спокійна чи нам вистачає
Дача в Східниці, майже Карпати.
Дівка в намисті• 26 июля в 13:45
Ответ дляСоображалочка
А раніше ми їх могли неділю не бачити.
Я провідний інженер, то ж отримую більше. Але основою металургії є усілякі прості робочі, слюсарі, електрики, токарі, обробники металів. І от я точно знаю, що токар отримує 12000, але тримається за місце, бо або вже пенсіонер, або чоловік тримається броні і власники цим класно користуються.
Каркуша Клара
• 26 июля в 13:46
Ответ дляСоображалочка
А почему только мужчины должны?
Еще интересно что у вас за предприятие, что производит? И в каком городе?
Дівка в намисті• 26 июля в 13:46
Ответ дляЧудо в декрете
Ну, так, офіційні статистичні дані, то не для вас...
Соображалочка• 26 июля в 13:47
Ответ дляДівка в намисті
Хай їде в Київ,в нас отримують більше 1000$,якщо він дійсно вміє працювати,і виконувати будь які завдання.Токарі та фрезерувальники на вагу золота зараз.Толкові.
Соображалочка• 26 июля в 13:48
Ответ дляКаркуша Клара
А почему только мужчины должны?
Тому що так повелось з часів неоліту.Чоловіки фізично сильніші,витриваліші.Захищали племена,здобували їжу.А жіночки прибирали печери,варили їсти,дітей доглядали.
Проста біологія
Оце фіфа• 26 июля в 13:49
Ответ дляГрушки-яблочки
Бєдняжки, та ви вже однією ногою за чєртою бідності(
Каркуша Клара
• 26 июля в 13:49
Ответ дляНе їм після шостої
Ну может люди черную икру едят и омаров. Могут если позволить себе)
Чудо в декрете• 26 июля в 13:51
Ответ дляДівка в намисті
Ок. Не буду вас разочаровывать.
Соображалочка• 26 июля в 13:51
Ответ дляКаркуша Клара
А почему только мужчины должны?
Київ.Воно не одне.Назва продукції вам нічого не дасть,це різні металеві,полімерні напівфабрикати.Вони йдуть в більшості своїй за кордон і використовуються на різних виробництвах.Якщо просто,то це заготовки.Іноді готова продукція
Дівка в намисті• 26 июля в 13:53
Ответ дляСоображалочка
У нас в місті також є місця, де токар заробить хоча б 30-40 тисяч. Але у людини, про яку я кажу, є дорослий син інвалід, сам він передпенсійного віку і має дуже сумний досвід втрати стажу у зв´язку з війною, він з окупованої території і він, вочевидь , у депресії. То ж так, у кожного є дуже багато особистих причин залишатися там, де вони є, але це не привід власникам це користуватися. Не всі можуть міняти життя і збагачуватися, але працююча людина не має виживати на грані жебракування.
Каркуша Клара
• 26 июля в 13:54
Ответ дляСоображалочка
Проста біологія
Но мы не в неолите уже, и мужчины тоже не хотят быть запертыми в воюющей стране и чтобы их отлавливали, как и женщины не хотели бы такого для себя.
А то боролись за равноправие, а по итогу теперь одних мужчин гнобят.