3 дні тому я дізналяся що моя донька зустрічається з 25 річним чоловіком.
Донечці 16 років і вчора вона до мене підійшла з шокуючою новиною, і так я дізналася що я скоро стану бабусею. Або не стану. Я намагалася говорити з нею спокійно, вона намагалася довести мені те що вона доросла і може сама оберати своє майбутнє. Я не знаю що мені з цим робити. Я не знаю цього чоловіка. Допожіть порадою.
ротцвеники• сегодня в 08:45
Цікава у вас реакція. Дізналася що донька вагітна: реєструюся на форумі та створює тему. Вирішуйте це питання в родині, а не з незнайомими людьми.
Та никада в жизни• сегодня в 08:45
Ответ дляАнтиТанкист
Очередной бот, зарегистрированный сегодня?
Ще й не вміє сам теми вигадувати
Дую на вітер• сегодня в 08:45
Тут варіантів небагато - або аборт, або будете мати ще одну дитину. Ви готові?
Навряд чи той ідіот хоче сім´ю
ХикориДикори• сегодня в 08:45
А їй вже є 16 років?
Розбещення неповнолітніх в Україні кваліфікується за статтею 156 Кримінального кодексу України. Вона передбачає суворе покарання за вчинення розпусних дій (без насильства) щодо особи, яка не досягла 16-річного віку,
Дую на вітер• сегодня в 08:46
Ответ дляХикориДикори
А їй вже є 16 років?
У вас все до купи.
До чого тут розбещення, якщо дівчина навіть вагітна вже?
Прагматик флегма• сегодня в 08:47
Ви вже впізнавані на Порадниці з оцим ’Допоможіть порадою’. То вам за 50 і з сином посварились, то донька вагітна, то ще щось було... кожен раз свіжа реєстрація і теми, як по шаблону.
Може троллити на форумах то не ваше?
Бавовнятий Пупс• сегодня в 08:47
Ответ дляДую на вітер
У вас все до купи.
А що, якщо вагітна то розбещення вже не розбещення?
Дую на вітер• сегодня в 08:48
Ответ дляБавовнятий Пупс
Почитайте, що таке розбещення.
Якщо був статевий акт, то це більше, ніж розбещення
Играю_на_кларнете• сегодня в 08:49
Ответ дляАнтиТанкист
тоже полезла сразу глянула.
иринка-49f3• сегодня в 08:50
В мене сестра також завагітніла в 16 , зараз хлопцю вже 19 років…у сестри якось жіноча доля не склалась, тоді ситуація здавалась шоковою, а зараз син турбується про матір…
Лорка-хлорка• сегодня в 08:51
Попросите чат джипити сгенерировать более интересную историю. 16-летняя брюхатая кобыла тут никого не удивит
Ответ дляАнтиТанкист
Мені порадили цей сайт для питянна чому я бот!!!!!
Янка-угомонись• сегодня в 08:55
Ответ дляlenochkamommy-a2ef
Хто порадив?
Так і сказали, йди на порадницю, там все знають?
Ответ дляЯнка-угомонись
Хто порадив?
Порадили коллеги на роботі.
АнтиТанкист• сегодня в 08:57
Ответ дляlenochkamommy-a2ef
Ой не могу
Спрашивает такая: Люд, моя дочь беременна, что мне делать? А Люда такая: есть такой форум советчица, спроси там, чужие люди тебе подскажут, что тебе делать в этой ситуации
Янка-угомонись• сегодня в 08:57
Ответ дляlenochkamommy-a2ef
Порадили коллеги на роботі.
А колеги не можуть порадити? Зберіть всіх колег і запитайте що вам робити.
Играю_на_кларнете• сегодня в 08:57
Ответ дляlenochkamommy-a2ef
Порадили коллеги на роботі.
а коллеги не сказали, что на советчице овном измажут от сих и до упора? процесс пошел
Воздух в банке• сегодня в 08:58
Ответ дляlenochkamommy-a2ef
Судя по нику у вас еще детский ум, не тролли, не умеешь.
Воздух в банке• сегодня в 08:59
Ответ дляlenochkamommy-a2ef
Порадили коллеги на роботі.
Нерешительные коллеги?
Янка-угомонись• сегодня в 08:59
Ответ дляlenochkamommy-a2ef
питянна чому я бот!!!!!
Ну вообще да, что делать будет решать ваша дочь сама. Вы как воспитатель и защитница своего ребенка оказались полностью несостоятельны, раз только факт беременности вас шокировал, а не не отношения с 25-ти летним мужчиной.
И какие планы у дочери? Что она собирается делать?
Ответ дляГитта Ягг
Для начала хотя бы с отцом познакоплюсь, потом будем решать хочет ли он семью или нет.
Божа кульбабка• сегодня в 09:06
Ответ дляДую на вітер
Почитайте, що таке розбещення.
З чого Ви взяли, що був статевий акт?
Ответ дляВоздух в банке
Ну у вас видно оригинальние ник ’Воздух в банке’