Шкварочка• 26 июля 2025
Свекруха сделала 12 абортов
Вчера выпивали и она что-то вдруг призналась 🤦♀️ Я в шоке вообще .
У нее один сын ( мой муж ) и я верю что все нерожденные дети это духи и грехи моего мужа . Все на его плечах и поэтому имеет сложную судьбу ((((
Так робили. При чому самі, або в селі жінки помагали. Але на ранніх термінах намагались. Тоді це було як піти зловити півня і відрубати голову. Жінки були не такі сердобольні як зараз. Мам можна не питати - тепер зовсім інший час і їм стидно таке казати, та і взагалі про таке колись не тріпались і не рахували. Зараз щоб допустити вагітність в шлюбі небажану - треба ще дуже постаратись. Зате вагітніти зараз стало важче. Навіть молодим.
Бойова• 27 июля 2025
Бабушка бывшего мужа рассказывала про 40 абортов. Про последнюю беременность говорила, что тоже хотела сделать аборт, но пропустила сроки. И родились близнецы, а у неё уже было двое сташих.
Ответ дляГубки-уточкой
хм... а откуда такое что аборты матери передают плохую судьбу ребенку? Щаз маму наберу все ей выскажу, что забеременеть не могу из-за нее
Дівчата, подивіться навколо, у багатьох родинах йде закінчення роду, у бабусі 8 абортів, у мами 2-3, донька не може завагітніти взагалі. Аборт це свідоме вбивство своєї дитини