Триндичіха Байрактар• 26 июля 2025

Новый посол Украины в Омане

Судя по социальным сетям, новая госпожа посол — очень амбициозная и стремительно построила карьеру. Она родом из Волыни, была руководительницей ОСН ’БК ’Величний Поділ’, вице-президентом по работе с государственными органами и бизнесом в ВОО ’Ділові Українські Жінки’ и председателем правления в ОСМД ’Ліберті ЛЮКС’. Интересные детали из жизни Ольги Селих, — узнавал Фокус.
автор Триндичіха Байрактар • 26 июля 2025
Освіту Ольга Селих здобула вивчаючи менеджмент зовнішньоекономічної діяльності у Рівненському інституті слов´янознавства, правознавство у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого та Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Останніми освітніми здобутками Ольга Селих відзначилася у 2025 році – закінчила програму спеціалізованого курсу для надзвичайних і повноважних послів у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка.
oksana_kseniya• 26 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ольга Селих стрімко побудувала свою кар´єру. Вона родом з Волині та має досвід роботи на керівних посадах. Серед її попередніх позицій – керівниця ОСН «БК «Величний Поділ», віцепрезидентка по роботі з державними органами та бізнесом в громадській організації «Ділові Українські Жінки», а також голова правління в ОСББ «Ліберті Люкс».
А це ви ’на біс’ тут пишите ’напаркуа’???
Чи може ви сама пані Ольга???))))
Новопризначена пані посол України в Омані уперше публічно відреагувала на карʼєрний ріст. Селих наголосила у своєму Facebook, що нова посада для неї не лише велика честь, а й глибока відповідальність – представляти Україну у стратегічно важливому регіоні Близького Сходу. Ба більше, вона стала першою жінкою в історії України, яка обіймає посаду посла в цій частині світу та жінкою, яка вперше в історії виборола цю позицію у відкритому конкурсі, організованому Міністерством закордонних справ України серед понад 1170 претендентів.

«Дипломатія – це теж зброя. І я стану тією силою, яка працює на перемогу України… Мій шлях – нетиповий. Я не маю класичної дипломатичної освіти, проте маю глибоку підготовку в міжнародній економіці, юриспруденції, досвід управління бізнесом, правозахисту, меценатства та громадської діяльності. Це і є моя школа дипломатії: вміння вести перемовини, знаходити компроміси, приймати вагомі рішення, діяти стратегічно та мислити національними інтересами. Це практична дипломатія, яку я щодня втілювала в життя задовго до офіційного призначення», – написала Селих
Ответ дляСтрекоза любви
Це вона? 😬 і там, і там?
ага,фотожоп на второй подвис
ЕжеМышь• 26 июля 2025
Ответ дляШматочок хмарки
Какая она ещё могла бы быть, если там явно родители не из простых)
Могла превратиться в фитоняху, опошлиться, снаркоманиться. У богатых много причуд и возможностей угробить себе жизнь. Она взяла лучшее. И теперь за тем столом она сидит и выступает, а не её родители. Или вы думаете, это очень легко?
Стрекоза любви• 26 июля 2025
Ответ дляImann
Ага, без фильтров
Жесть, вона себе фотошопить для інсти.
А так, звичайна жінка, цілком нормальна. Яка вона дипломатка сказати важко.
Imann• 26 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
У нас теперь дипломатом после курсов можно стать? Класс! Пойду получу корочку, мало ли что)
Ответ дляЕжеМышь
Она напоминает мне помошницу или зама Авакова, забыла фамалию той кури...
Ответ дляImann
Подкурсы для дипломаток сексологинь.
_Annyshka____• 26 июля 2025
Ніяка влада за всі роки незалежності так не паплюжила дипломатичну службу, як влада зелених
Ответ для_Annyshka____
Министром обороны не назначили и на том спасибо!
Очевидно, что двухсторонние отношения вышли на новый уровень.
_Annyshka____• 26 июля 2025
Ответ дляImann
Ви не зможете пройти цю програму, вона була створена як невелике стажування і введення в курс справи новопризначених послів. Там більшість половини взагалі не розуміють куди потрапили, тому прийшлось створювати такий курс.
Арабы никогда не примут бабу как равноценного партнера.

Потому что в исламе баба вообще нечистая потому что менструация, явный косяк в конструкции.
Коран однозначно указывает, что мужчины превосходят женщин. Отсюда мужчинам право контролировать женщин и влиять на их поведение разными способами, например, если муж недоволен поведением жены, то он имеет право словесно её порицать, лишать близости и бить.
ЕжеМышь• 26 июля 2025
Как в нашем обществе женщины презирают других женщин. Отправь туда какого то зажравшегося зама, любого сыночка непростых родителей, никто бы ухом не повёл, где мы, а где Оман. Но женщииинааа. Не так одета, фотошоп/ не фотошоп, секретарша, чья то дочь и упасигосподи чья то жена
natlem• 26 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Шейхи должны быть довольны.
Яке там? Болгарам так цілу сексологиню відправили, а оманцям всього навсього чиюсь піс...чку.
Ответ дляЕжеМышь
А шо делать? Конкуренция вечь жесткая!
Ответ дляnatlem
Не заслужили шейхи целую. Нехай дроны везуть в Украину а мы им гумманитраку в виде... вы поняли
Шматочок хмарки• 26 июля 2025
Ответ дляЕжеМышь
Не сопротивлялась, когда её пропихивали куда надо вот и вся её заслуга) Да уж навыступает. Только в нашей стране такой цирк. На пальцах пересчитать наверное можно тех, кто хотя бы профильное образование имеет для занимаемой должности, не говоря уже о многолетнем опыте в той сфере куда лезут, чтобы понимать хотя бы что к чему. А потом удивляемся, что страна в жопе.
Ответ дляШматочок хмарки
Губы маловасты для послихи
Silviaa• 26 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
На своїй сторінці у Facebook нова пані посол зазначила, що розпочала трудову діяльність у 2008 році одразу з позиції генеральної директорки та власниці ТОВ «КИЇВ Інвест-Буд». Згодом вона працювала адвокатом та радницею у КРЦ «Національна академія правових наук України», а також очолювала ТОВ «Глобал Буд-Проект».
Її трудова діяльність почалася у 2008 році, коли вона очолила ТОВ «Київ Інвест-Буд» — компанію, яка спеціалізувалась на будівельних роботах і неодноразово брала участь у державних тендерах. Згодом вона керувала також ТОВ «Глобал Буд-Проект», а нині має у власності ще одну компанію — «Інтернешнл Трейдинг Компані». Всі ці фірми зареєстровані за однією адресою в Києві.

Селих пов’язана з низкою виграних тендерів на ремонти, зокрема й для державного агентства «Укрінформ». Додаткову підозру викликає регулярна переможна ротація в закупівлях між компаніями Селих та фірмою її сестри Людмили Дякової — ТОВ «Електро-Трейдинг Україна».
ЕжеМышь• 26 июля 2025
Ответ дляШматочок хмарки
Это что? Зависть? 😄😄😄
Красивее Савченко и Тимошенко, значит проф пригодна.
завитушка• 26 июля 2025
Ответ дляМандарина
Дипломатия всегда была сильной стороной Украины 😂
Не України, а зеленої влади.
У друзях обох пані ми знайшли їхнього батька Івана, а також того самого фахівця з виконання робіт, Володимира Дякова — чоловіка Людмили Селих.

Отже, сестри розіграли тендерів на загальну суму трохи більше 5 мільйонів гривень тільки на закупівлях Укрінформу. Ця парочка також зустрічається на тендерах Міністерства соціальної політики, Київтеплоенерго та Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка. Останню КИЇВ ІНВЕСТ- БУД відремонтував на суму приблизно 2,2 мільйони гривень.
Проте і це ще не все. Сестри Селих, мабуть, зрозуміли, що дуже помітною виглядає їхня схема і впровадили трохи іншу версію. На один з тендерів Укрінформу в 2018 році разом з ТОВ «КИЇВ ІНВЕСТ- БУД» подалась інша фірма ТОВ «ГЛОБАЛ БУД-ПРОЕКТ». На диво, ця схема зухваліша ніж попередня. За інформацією Clarity-Project засновниці цієї компанії — Ольга Селих та Вікторія Луцак, про яку ми згадували ще на початку. Вона водночас і директорка.
Аналізуючи тендерну документацію на закупівлі за участі цих двох компаній, ми виявили, що у довідці про наявність працівників ТОВ «КИЇВ ІНВЕСТ- БУД» Вікторія Луцак — менеджерка з комерційних питань.
_Annyshka____• 26 июля 2025
Ответ дляЕжеМышь
Ви дуже помиляєтесь. Ось ці дві, які тут згадуються, вони повний нуль, недосвідчені, зараз просто модно їхати амбасадорками, от вони і пруться. Туди ж і Ольга Нікітченко, яка проклала обманом собі шлях в Литву.
Чи бувають такі збіги в багатомільйонному місті? Можливо, і бувають, але ймовірність дуже низька.

Ще одним підтвердженням став документ тендерної документації, в якому зазначено фахівців, що мають відповідну кваліфікацію для виконання визначених робіт. Один з електриків ТОВ «КИЇВ ІНВЕСТ-БУД» — Дяков Володимир Володимирович.
Ми знайшли у соцмережі Facebook Ольгу Селих. Погортали стрічку і остаточно впевнилися, що вони з Людмилою Дяковою (у дівоцтві Селих) — сестри.
https://dozorro.org/blog/rizni-prizvisha-odna-meta
natlem• 26 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
І шо, навіть тексту кварталу не писала і не працювала у гримьорці кварталовців? І не з кривого рогу? І як вона затесалась у політику і дипломатію ? Явно ж не через професійні навички і досвід дипломатичної служби. Цікаво буде чи Огрищко якось прокоментує нові призначення Банкової.
Там лише одне таке чудо? Огласітє весь спісок кого там послами відправила наша Банкова.
df364tye3• 26 июля 2025
Ответ дляЕжеМышь
Красивая, успешная. Браво барышне
даешь в президенты ,,,