Вчителька з мікрорайону• 26 июля 2025
У кого діти з малого віку за кордоном, ви вчите їх читати українською?
Чи тільки мовою країни проживання? Малому 3,дуже любить книжки,букви,знає алфавіт, каже що хоче читати. Розмовляє 2ма мовами,але зараз переїхали у іншу країну і залишаємося тут,піде скоро у садочок. Замислилась,якою мовою його вчити читати...
Ответ дляAny
До хамства, як ви не опускатимуся, вкажу на маніпуляцію. Мова не про те, що французьку канселили у світі. Це досі мова міжнародного спілкування, офіційна мова міжнародних організацій і міжнародного бізнесу.
АЛЕ я писала про те, що в росімперії вона вийшла з широкого побутового вжитку знаті й інтелігенції саме після війни з Наполеоном, тому не треба приписувати мені інші твердження, а потім з тим, що самі ж вигадали, сперечатися. Надто шито білими нитками
По этому поводу разные источники пишут, что в среде дворянства уменьшилась мода на французский. Мода, это не был их единственный родной язык и т.д. Русский был их родным языком, первым, французскому их учили гувернеры , отказаться от второго языка нет проблемы. Странно что вы не прокомментировали французские колонии, которые до этих дней используют французский как основной язык. Понятное дело, что правда глаза колет и мешает манипулировать фактами, но история она такая.