Отжигающая• 27 июля в 00:34
Камера в сусідів
На стовпі вчепили камеру, практично нам в хату: все видно. Як це можна виправити?
( сусідів не знаємо, вони купили старий будинок. Тобто, про конфлікт мови немає)
Ms. Android• 27 июля в 00:37
Языком сказать, что смотрит вам в окна. Возможно не настроен угол обзора.
Вряд-ли ваша половая жизнь интересует ваших соседей
Та все є просто. Ви нікому не давали згоду на поширення, відеоспостереження, аудіофіксацію інформації про себе, свого перебування, пересування, приватного життя. За такі несанціоновані дії згідно АКУ передбачена відповідальність. Натякніть сусідам про це. Якщо не дурні, то приберуть її або розвернуть.
Отжигающая
• 27 июля в 00:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Зі всіма людьми на світі можна домовитися.
Так. Але сьогодні ввечері побачили, що ліплять на стовб.
Ответ дляОтжигающая
До речі, РЕС не дозволяє встановлювати відеоспостереження на опори електропередач. Це вона там до першого об´їзду працівників РЕС. Змусять зняти ще й штраф впаяють. Таке інколи бувало, коли на стовпи прилаштовували антени супутникового телебачення.
Love_Love_Love_• 27 июля в 02:01
Ответ дляОтжигающая
Ну то підіть поговоріть з ними
Зам. зав. Анонима• 27 июля в 06:37
Тобто свій двір вони не бачать? Суто до вас? Стовб же не на їх подвір´ї. Але дивно, що до старої камера. У вас там нема об´єктів, що цікаві ворогу? Ну ло лі. До сусідів СБУ через ті камери приходили, бо поруч об´єкт
Дайте подуться• 27 июля в 09:41
Ответ дляОтжигающая
Ну а чего сразу не подошли и не сказали, что вы против?