Душка-свекрушка)))• 27 июля 2025

Живут с одними, любят других и так в каждой семье почти

Занимаются с сексом с нелюбимыми и представляют других
Анонім Завгосп• 27 июля 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Жінка їй дзвонила неодноразово, толку нуль. Всё йде як і йшло...
А чого не мороженою куркою? Було б дієвіше
А якщо без жартів, то причому тут коханка? До чоловіка ніяких питань та розмов? Він безмовний телятко?
А так, піде ця коханка - на її місце прийде інша. Бо не коханки винні у зраді чоловіка.
Зілля до весілля• 27 июля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Хіба я писала, кого вважаю винним?
Я просто розповіла історію і все.
Анонім Завгосп• 27 июля 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Хіба я писала, кого вважаю винним?
Я просто розповіла історію і все.
Я з приводу поведінки нерозумної дружини. Не дивно, що та продовжує жити та народжувати дітей.
Зілля до весілля• 27 июля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Обидві жінки зіпсували собі життя - одна продовжує робити вигляд ’щасливої сім´ї’ з кобелем, інша - добровільно заснула в с*аку 10 найкращих років молодості.
Доктор Варвар• 27 июля 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Знайомій 33, 10 років бігає на зустрічі до одруженого водія маршрутки, йому 45 - носить йому судки з домашньою їжею і свою пісю.
В нього дружина й діти в іншому місті, обоє дітей народились під час ’зустрічань’ з коханкою. Дружина знає про цей зв´язок. Так і живуть.
Ну так ваша история как бы все мной сказанное и подтверждает. Мужику классно, жене тоже свои плюшки нашла. А вот вашей знакомой конечно, пролечиться бы..
Зілля до весілля• 27 июля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
💯
Закуйовджена життям• 27 июля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Меркантильность или другое?
Я бы не ждала. Страсть к новым приключениям, но умею контролировать, до поры до времени.
Страшно было самой остаться
Не знаю почему. Я красивая и всегда было много кавалеров. Сейчас ушла и наконец-то кайфую от себя и жизни))
Несу добро людям• 27 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Страшно было самой остаться