Фляшка на трьох• 27 июля 2025
Подразнення після бриття
У доньки подразнення ніг після бриття, підліток. Червоні цятки, прищики. Що можна зробити щоб цього не було?
Love_Love_Love_• 27 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
А не рано в 13?
А ви знаєте чому в неї подразнення?
Фляшка на трьох
• 27 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви знаєте чому в неї подразнення?
Так
Гарні диньки• 27 июля 2025
Голити без крему для гоління.
Декілька днів після гоління одягати штани або наносити сонцезахист.
Мазати феністилом. Випити таблетку від алергії.
Дійсно зробити лазерну епіляцію (почати краще з осені, коли вже носять штани).
Фляшка на трьох
• 27 июля 2025
Ответ дляГарні диньки
Голити без крему для гоління.
Дякую.
Love_Love_Love_• 27 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Бо часто бриє, щодня
Ні, бо в неї ніжна шкіра як і в більшості підлітків. Тому їй потрібно знайти інший спосіб видалення волосся.
Хлопаю ресницами• 27 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Бо часто бриє, щодня
Навіщо щодня?
Тому і подразення
После 18• 27 июля 2025
когда брила, постоянно мучалась с раздражением и зудом, пока не посоветовали крем после бритья Арко, именно крем, лосьоны, бальзамы почему-то вообще не помогали
Фляшка на трьох
• 27 июля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Навіщо щодня?
Тому і подразення
Бо не подобаються волоски навіть найменші. В мене вже немає сил. Сьогодні вже встигла наказати обличчя всим чим можна і вилізли білі плями. Постійно невдоволена зовнішністю
Перша леді колгоспу• 27 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
это период такой) они же реально из утят в лебедей трансформируются)
Так точно!• 27 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Электробритва (норм), а не станок. Раз в 3 дня, достаточно.
Бідося• 27 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Епілятор.
Вириває волоски, не треба буде так часто голити. З часом вони перестануть зовсім рости. Зараз є сучасні моделі типа Філіпс, Браун, не больно.
Гоління робить волоски ще грубішими.
Фляшка на трьох
• 27 июля 2025
Ответ длякурасаны
на воск /шугаринг не рано
А якщо на ногах є не випуклі, а звичайні родимки, то можна на віск чи шугаринг?
Хлопаю ресницами• 27 июля 2025
Ответ дляБідося
Епілятор.
Гоління робить волоски ще грубішими.
В мене від епілятора були червоні цяточки на місці волосків вирваних
Хлопаю ресницами• 27 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Може до психолога?
Фляшка на трьох
• 27 июля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
В неї від бритви так, як гусяча шкіра вона каже, соромиться носити шорти
Фляшка на трьох
• 27 июля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Може до психолога?
У вас підліток є?