АфродитаПетровна• 27 июля в 12:56
Хто профі в домашньому прибиранні - зайдіть ....
Дівчата, хелп - купила якусь нову штуку для миття унітазу, таку з носиком під обідок. Нанесла її як завжди по колу під обідок й вирішила просто залишити щоб подіяла. Згадала через дві години, змила, а ця зараза блакитного кольору й ВОНА МЕНІ ПОФАРБУВАЛА унітаз! Лишились такі блакитні потьоки зверху вниз...Вже два місяці намагаюсь їх відмити, перепробувала всю хімію, терла, нічого не бере. Скоро здавати квартиру, власник думаю не зрадіє такому(
Чим можна відмити? Можливо є якісь класні вибілювачі для прибирання? В магазинах хімії все для миття й чистки, багато чого купила й не подіяло.
Тро Нью-Йорку• 27 июля в 12:58
Спробуйте на ніч засипати лимонною кислотою . Купіть пакет не 20 г, а 100 г
АфродитаПетровна
• 27 июля в 12:58
- додам - не купуйте дешеву хімію, ця зараза була саме дешева.
АфродитаПетровна
• 27 июля в 12:58
Ответ дляТро Нью-Йорку
А вона не розʼїсть там труби?
Тро Нью-Йорку• 27 июля в 13:01
Ответ дляАфродитаПетровна
А вона не розʼїсть там труби?
Ви ж будете сипати на керамічну частину ? Потім відітрете і змиєте . Не розʼість . Більшість засобів на кислотах . Доместос з хлором не розʼїв же
любименькая• 27 июля в 13:01
Купуйтк нормальний доместос. Лимон, наприклад. І нанесіть на півгодини, щоб він подіяв
АфродитаПетровна
• 27 июля в 13:02
Ответ длялюбименькая
Не бере він фарбу, бруд відмив а блакитний колір лишився
Просто каралева• 27 июля в 13:03
Ответ дляАфродитаПетровна
ну мені так утьонок потьоки зробив, він вважається дешевим чи ні?
любименькая• 27 июля в 13:04
Ответ дляАфродитаПетровна
Все одно я вважаю, що потрібні хлорні засоби, щоб знебарвити той блакитний колір.
До речі, показуйте той горе-засіб, щоб інші так не вляпались
АфродитаПетровна
• 27 июля в 13:04
Ответ дляПросто каралева
Я от не памʼятаю що там за фірма була, викинула ту банку нафіг
АфродитаПетровна
• 27 июля в 13:05
Ответ длялюбименькая
Викинула...Памʼятаю лише що була блакитна етикетка і сильний запах лаванди
АфродитаПетровна
• 27 июля в 13:07
Ответ дляМолчунья
Попробуйте уксус
Не думала про нього, дякую
Пешеходик• 27 июля в 13:17
У меня тоже такая проблема, только чуть другая. Залила унитаз не доместосом, а чем-то другим и прям поверх воды в унитазе осталось голубое кольцо, квартира съемная. Доместос не берет это кольцо. Уже пробовала вычерпывать воду и заливать именно то место хлоркой. Это жесть какая-то. Чуть смешно выглядят советы использовать лимонную кислоту и уксус. Если хлорка не разъела, то как этот пигмент должен вывести уксус?! Мой следующий шаг - крот, но хочу купить крота в геле, который на месте кольца хоть чуть-чуть задержится.
Живчик-счастливчик• 27 июля в 13:20
Ответ дляПешеходик
Положите туалетную бумагу на кольцо и сверху средство.
Пешеходик• 27 июля в 13:20
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Можно. Спасибо.
УраганнаЯ• 27 июля в 14:49
Може навпаки не кислоту, а соду спробувати. Або з перкарбонатом зробити кашицю і намастити на блакитні патьоки.
Оно само купилось• 27 июля в 15:08
Ответ дляАфродитаПетровна
Білизна Калушанка
Тіки саме Калушанка )
Вимилася вся іржа і наліт, отакиц рижими потоками
Там де Доместос і навіть Мілам не справився, хоча весь Мілам вважається агресивними засобами
Тіки саме Калушанка )
Кукарачка• 27 июля в 16:39
черный доместос отмывает ржавчину. попробуйте, может и краску вашу съест
и мой совет - никогда не оставляйте химию на 2часа
АфродитаПетровна
• 29 июля в 00:36
Так, дівчата, дякую всім за поради - Я ВІДМИЛА!
Як - спочатку нанесла лимонну кислоту на пів дня - воно трошки відбілило, але відсотків на 25...Потім купила Фрош для унітазу, який порадили, нанесла його, взяла губку, під неї металевий скребок для посуду і просто почала дуже швидко ним терти разом з засобом. І НАРЕШТІ воно почало стиратись!!!! Звісно, ледь пальці не стерла, поки всю площу відчухала, але...тепер унітаз як новий)))
Дякую всім!