Птица Говоруша• 27 июля в 15:00

Наследство и ребенок и прицеп БМ

Подскажите, если со мной что-то случится, то кому перейдет имущество (ребенок не совершеннолетний)?
БМ, как опекуну?
Вы задумывались над этим вопросом?
Аль де Барановна• 27 июля в 15:01
Дитині половина, чоловіку юридичному половина, але це лише ваша особистого частка .
dulenok• 27 июля в 15:01
Если задумываетесь, сделайте завещание
автор Птица Говоруша • 27 июля в 15:02
Ответ дляАль де Барановна
В нас спільного з колишнім не має нічого (майна)
Невидимка• 27 июля в 15:02
Ответ дляАль де Барановна
Ну можливо у автора ще батьки є? То це вже зовсім не половина
автор Птица Говоруша • 27 июля в 15:03
Ответ дляНевидимка
Є
Я просто думаю чи взагалі в цьому випадку жінки щось роблять?
Бо в мене колишній ще те
автор Птица Говоруша • 27 июля в 15:04
Ответ дляАль де Барановна
А частиною дитини він може розпоряджатися до повноліття?
Наприклад, продати?
ЖаннаНеАгузарова• 27 июля в 15:04
Ребенку перейдет
Невидимка• 27 июля в 15:05
Ответ дляПтица Говоруша
Є
Бо в мене колишній ще те
Колишній до спадщини не має ніякого відношення. Ви вже не подружжя, не родичі. Ваші спадкоємці це батьки, діти і супруг.
Пишущаяся• 27 июля в 15:05
Автор так.
Знаю таку бувшу. Яка на неповнолітню доньку отримувала частину спадщини.
При тому що вона взагалі коханка була.
Знаю точно що вона спадок отримала грошима на свій рахунок. ( Але і по правді сказати) За ці гроші купила квартиру дитині
Пишущаяся• 27 июля в 15:06
Ответ дляПтица Говоруша
Є
Бо в мене колишній ще те
А! Так у вас ще питання кому дитина під опіку відійде
vinika• 27 июля в 15:06
Ответ дляАль де Барановна
Муж бывший, с чего вдруг ему половина?
Родители ваши и дети наследники, автор
Пишущаяся• 27 июля в 15:06
Ответ дляПтица Говоруша
Наприклад, продати?
Теоретично ні. Але ж ми в Україні живемо
Пишущаяся• 27 июля в 15:07
Ответ дляvinika
Муж бывший, с чего вдруг ему половина?
Родители ваши и дети наследники, автор
Якщо дитина неповнолітня, а батько діятиме як опікун.
Про це автор мову веде
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 июля в 15:07
Ответ дляПишущаяся
Автор так.
При тому що вона взагалі коханка була.
Любовница, не любовница
А если ребенок родной - ему наследство положено.
Она ж не «свою» часть получила. А ребенка
Инфотуфелька• 27 июля в 15:07
А какое отношение Ваш бывший имеет к наследству ? Он может быть опекуном.
Аль де Барановна• 27 июля в 15:07
Ответ дляvinika
Муж бывший, с чего вдруг ему половина?
Родители ваши и дети наследники, автор
А, щось провтикала що таке бм :) значить, юридичного чоловіка нема. Хоча....автор могла ще раз вийти заміж.
ЖаннаНеАгузарова• 27 июля в 15:07
Ответ дляПтица Говоруша
Наприклад, продати?
Только с согласия опекунской службы. Но там есть требования. Продажа с одновременной покупкой недвиги на имя ребенка. Эта недвига должна быть такая же или лучше
(Например, продать в Киеве и купить в селе Черниговской области домик на курьих ножках не выйдет, а вот продать сельскую старую хату и купить трешку в Киеве можно)
автор Птица Говоруша • 27 июля в 15:08
Ответ дляНевидимка
А якщо колишній під опіку візьме нашу дитину, то частиною майна дитини він зможе розпоряджатися?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 июля в 15:08
Автор, у вас родители и ребенок.
В зависимости от того - кто опекун ребенка будет - тот его часть и «получит».
Но! Если отце ребенка родительских прав не лишали. Он заберет ребенка на воспитание. То да, он сможет распоряжаться его частью наследства
Кров з молоком• 27 июля в 15:09
Навіщо задумуватись, як є закон про спадкування. Автор тріль
Кров з молоком• 27 июля в 15:09
Ответ дляАль де Барановна
БеМе
автор Птица Говоруша • 27 июля в 15:09
Ответ дляvinika
Муж бывший, с чего вдруг ему половина?
Родители ваши и дети наследники, автор
Если будет опекуном ребенка, то частью ребенка будет он распоряжаться?
Невидимка• 27 июля в 15:09
Ответ дляПтица Говоруша
Наприклад, продати?
То у вас питання про опіку з усіма витікаючими. Батько має діяти в інтересах дитини. І якщо опікунська рада дозволить, то так, він може продати житло своєї дитини, але за певних умов, наприклад щоб покращити умови проживання цієї дитини з обов´язковим оформленням власності.
Кров з молоком• 27 июля в 15:09
Ответ дляИнфотуфелька
Не може він бути опікуном
Люблю ХОЛОСТЯКА• 27 июля в 15:10
Перша черга-батьки,діти і той з подружжя,хто пережив.Краще порадитися з нотаріусом в даному питання.Я з 2-ма дітьми сама з дитинства,дякувати Богу вже дорослі.Завжди страшезно боялася,що якщо щось зі мною станеться.То хіба сестра далеко чи тоді старенькі батьки.Бм в мене не було,тому житло і авто на той час було-дітям.
vinika• 27 июля в 15:12
Ответ дляПтица Говоруша
Через опекунский совет, исключительно на ребенка будет все оформляться, если там вдруг решит поменять жилье
автор Птица Говоруша • 27 июля в 15:12
Ответ дляНевидимка
Це мене і цікавить
Я просто почала думати, якщо не дай Бог стане опікуном, щоб все не продав і дитину по світу не пустив
vinika• 27 июля в 15:14
Ответ дляПишущаяся
Про це автор мову веде
Опекун не равно грабитель. Опекунский не пропустит, как бы они не любили взятки. Ребенок полусирота
Аль де Барановна• 27 июля в 15:14
Ответ дляПтица Говоруша
З дозволу опікунської ради
Аль де Барановна• 27 июля в 15:14
Ответ дляПтица Говоруша
І він не може бути опікуном, він рідний батько.