lilul990• Изменено 27 июля 2025

Трамп усе поміняв. Молодець

Не ожидала от трампа шо він дасть такий мощний пендаль європейським партнерам

Ні розвідка, ні логіка, ні здравий смисл ніяк не могли вкласти в голову європейців шо путін загроза для Європи.

Прийшов трамп - і ці ракушки вспомнили, шо у них біда з впк, з обороною, з бюджетами, з людьми. Просто браво

Байден і салліванчик приспали європейців, шоб не дай боже європа не вспомнила своє колоніальне минуле і не захотіла повернути колишню мощь. Не дай боже шоб європейці нащупали свої втрачені після другої світової яйця. Салліванчик би того не пережив

Трамп мудро облічіл логіку в слова: якого куя 500 млн європейців бояться 1,5 армії росіян? Нато не розпалось і на том спасіба, але трамп зажог цей костьор
Черный Ловелас• 27 июля 2025
Вечерний набор букв.
demicandum• 27 июля 2025
Удалено администрацией...
LudaSHS• 27 июля 2025
А що зробив ще? Облаяв Макрона?
Аnnеt• 27 июля 2025
теперь главное, шоп китайцы не припомнили Европке, как та развалила их страну, подсадив их всех на опиум.
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
А що зробив ще? Облаяв Макрона?
Загалом просто його недоброзичличе ставлення до європейців і гру - давати озброєння, не давати.
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляАnnеt
А де би китайська економіка була без Європи і США? Всі помнять лиш удобні для себе факти
LudaSHS• 27 июля 2025
З міжнародних новин
’Трамп закончил войну Тайланда с Камбоджей.
О прекращении огня заявил премьер-министр Камбоджи. Он поблагодарил Трампа за содействие в разрешении конфликта.’
На самому ділі війна зупинилася через мусони. Природа- гарний миротворець.
LudaSHS• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
А сам? Ви досі вірите в Трампа?
Типу - держітеменесемеро?
Хоча, таки в їх силах зупинити пуйла. Або створити умови для зупинки.
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
А сам? Ви досі вірите в Трампа?
Типу - держітеменесемеро?
Поки рубіо біля трампа, є надія. От коли він сам піде у відставку...
автор lilul990 • 27 июля 2025
Німеччина уже прийняла рішення давить росію. Зря кацапи роздраконили німців
автор lilul990 • 27 июля 2025
До цього бріти а тепер і німці не випустять путіна з війни

Вони йому кажуть: ми зразу зайдем, як тільки буде припинення вогню. І путіна це бісить. Цей одічалий піймався у пастку і веде росію до повного занепаду
Blackhush• 27 июля 2025
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...
У этой словарный запас обширный и мыслит.
А Манька - одно и то же годами топчет.
Flower Girl23• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Они и во Вторую мировую этим увлекались... И какой итог?..
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Ссср ’переміг’ лиш кількістю мяса і через те що Гітлер відкрив другий фронт напавши на американців

Німці построїли те про шо мріяв Гітлер- об´єднану Європу куди люди самі пруться, їх даже не треба туди вагонами звозить. Вони з такою само методичністю і росію роздавлять
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990

Вы сейчас серьезно? Не понимаете, что это для Украины конец? Или вы не в Украине?
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Демографічна яма уже викопана так чи інакше. Ми уже в ній

400 років біди від кацапів. Їх треба додавити
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990

Чего лично не давить?

та плевать на те ямы и ’когда то’, мы сейчас хотим выжить, не понимаете?
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Чего лично не давить?

Усі питання і претензії до путіна
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
А может к нашему гаранту?

Но мне другое интересует, почему вы этому радуетесь? Вы хотите уничтожение Украины?
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
А может к нашему гаранту?

Чому Україна має бути знищена якщо Росія розпадеться?
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Да с чего она распадётся?

Украина будет уничтожена потому, что британцы и рашка не хотят нас оставить, вы же сами об этом написали.
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Да с чего она распадётся?

А як росія не розпадеться, якщо путін не може захопити Україну, не може захопити записані в конституцію області, не може перерізати нам поставки зброї, не може зупинити запущений європою впк, і не може завадити ударам вглиб росії? У нього немає що продати росіянам а відмовитись від ультиматуму він не може, він не може повернути 1 мільйон травмованих птср солдат назад в росію - йому треба їх ухайдокать на війні.

Захопити Україну можна тільки через перерізання поставок зброї. А це європа і війна з ними. А війна з європою це до побачення росія як держава якою ми її знаємо тепер
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990

Но при этом он ежедневно захватывает части Украины, уничтожает полученное оружие, а по росии особо никто и не бьёт реально. Какой миллион солдат с птср, если у нас меньше воюет, а мы теряем намного больше?

Какая война с Европой, если они отлично работают и имею нормальные отношения? Откуда вы это вообще взяли?

И да, учитывая союзников россии, то конец явно не ей.

Но меня другое интересует, неужели вы не понимаете, что война на нашей территории и теряет только Украина? Что у нас нет желающих воевать, в отличии от россии. Как с этим быть?
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f

Роззуйте очі. Ті клапті землі коштують росіянам шалених втрат. Що росіяни конкретно захоплюють і в якій кількості нашої техніки? Наступальної техніки на лбз дуже мало. Лінія смерті під контролем дронів і піхота. Ми не втрачаємо більше ніж росіяни, кацапи втрачають набагато більше людей бо щоденно наступають.

У путіна крім війни ніяких варіантів більше немає. Інакше він втратить владу. Мільйон російських солдат це не тільки піхота а і обслуговуючий персонал

Єдиний реальный союзник росії це Китай. Якшо Китай прижмуть- або він почне війну зі штатами, росії ніхто не поможе
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f

Путін сам догрався шо його тепер не випустять з війни. Він не хотів того шо йому предлагав трамп.

Тепер будуть удари ракетами вглиб росії і повна його беззуба реакція, співи про кукарєшнік
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990

У вас вообще никого из знакомых нет на войне?
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990

Беззубая реакция это когда в Киеве за 2 недели разнесли аеропорт Жуляны и Королева, где клепали дроны, попутно уничтожив пол микрорайона? Или сегодня по Днепру?

Вы явно не в Украине.
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f

Вы явно не в Украине.
А скільки в Україні до цього всього рознесли. І в Кривому Розі в тому числі. Чи ви тіки два дні в Україні? В гостях?

Каховська ГЕС наприклад шо повністю змінило екологію і біологічну різноманітність місцевості і досі міняє клімат у нашому басейні?

За дрони не переживайте.
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f

Вы явно не в Украине.
Росія не може собі дозволити довгу війну без наслідків для себе. Це останній великий наступ росіян

У Пекіні будуть нові договорняки. Але я не бачу інших варіантів для путіна ніж договір про нову війну і повну мобілізацію при підтримці Китаю інакше він втрачає владу