Манула• 28 июля в 16:17

Трамп скоротив термін для рфії на припинення війни

Я встановлю новий дедлайн (для путіна — ред.) на 10 або 12 днів, починаючи із сьогоднішнього дня. Немає причин чекати 50 днів. Я хочу бути великодушним, але ми не бачимо жодного прогресу, — президент США Дональд Трамп.

Ось так, чекаємо на подальший розвиток подій ...
Реалістка• 28 июля в 16:18
Ну все, тепер діло піде:))
автор Манула • 28 июля в 16:19
Ответ дляРеалістка
Ну все, тепер діло піде:))
Цікаво куди))
Seehund• 28 июля в 16:22
Очередное китайское предупреждение.
вре_Динка• 28 июля в 16:23
а якщо не зупиниться, то прологнує дедлайн ще на 10?)
Nathalie27• 28 июля в 16:23
Ну нічого, якщо прогресу не буде, то дасть ще два тижні
автор Манула • 28 июля в 16:34
Ответ дляNathalie27
Хоч би не як у арестовича ’2-3 тижня’ перетворились на сьогодні на 3-4 роки ...
Nathalie27• 28 июля в 16:35
Ответ дляМанула
24 години вже перетворились на півроку. Ще трішки почекаємо
автор Манула • 28 июля в 16:41
Непогана реакція))
-Инга-• 28 июля в 16:44
Ответ дляМанула
Непогана реакція))
мне кажется вообще все жопы, которые может Трамп реально создать на рыфы, это реакции рынков. Ну ок, с поганой овцы хоть шерсти клок
Черный Ловелас• 28 июля в 16:57
Завтра он скажет я поговорил по телефону с своим другом и я думаю что мы подумали что может быть что вот в этом году мы наверное скорей всего заключим сделку.🤡

а может и нет 🤡
автор Манула • 28 июля в 17:02
Ответ дляЧерный Ловелас

а может и нет 🤡
Десь так і є

Трамп відповів, чи запровадить 100% мита проти Росії та країн, які ведуть з нею бізнес
’Ми введемо вторинні санкції проти Росії, якщо не укладемо угоду. Можливо, ми укладемо угоду. Я не знаю. Путін має укласти угоду. Росіяни та українці вмирають без причини’, - заявив президент США.

І таке:
Трамп заявив, що більше незацікавлений у розмовах з путіним
Меланія повпливала?
Romashka5577• 28 июля в 17:22
Балабол
Виктория-1980• 28 июля в 17:48
Он договорился с ЕС что полностью заменить рынок энергоносителей, вместо рф. И атомный в том числе. Дружба дружбой но бизнес прежде всего. Тем более что через рф он и Китай топит. Вопрос только что мы между молотом и наковальней лежим((((