lilul990• 27 июля в 12:41

Якшо ви думаєте, що ви сильна і незалежна жінка

Не забудьте шо цей світ стоїть головним чином на чоловіках які працюють на заводах, нафтових родовищах, у шахтах, перевозять товари по всьому світу, бурять, зварюють під тиском води і управляють танкерами, проектують мотори до машин і ваших пральних машинок, будують, вяжуть арматуру, заливають бетон, управляють будівельними кранами, чистять каналізацію, обслуговують величезну інфраструктуру міст, консолідовано рішають не убивать друг друга і не створювати небезпеку для дітей і жінок, захищають законність, порядок і стабільність які є дуже дуже хрупкими. Чоловіки сильніші і бистріші але в загальній масі відмовляються від насилля в сторону жінок і погоджуються на те шоб жінки мали майже рівні з ними права. Чому би не оцінити це. А не бігати і розказувати шо чоловіки невдахи і придурки.
So_so• 27 июля в 12:42
С Вами случилось что-то плохое на фоне стрессов?((
автор lilul990 • 27 июля в 12:43
Ответ дляSo_so
На фоні побаченого там де ви ніколи не були. Чоловіки роблять те шо жодній жінці не під силу
Елена1265• 27 июля в 12:44
Не забывайте, кто рожает этих мужчин
So_so• 27 июля в 12:44
Ответ дляlilul990
Например?
автор lilul990 • 27 июля в 12:46
Ответ дляЕлена1265
Не забывайте, кто рожает этих мужчин
А потім називає їх придурками
Дашенька из Киева• 27 июля в 12:47
Мені рівні права і права чоловіків не потрібні. Мені потрібні мої права!!! Жіночі права! На освіту, на оплату праці і повагу до роботи за результатом, а не за статтю, на сексуальну безпеку і повагу до мого тіла, на безпечні вагітність, пологи і годування дитини, на повагу до материнства і так далі, на право вибору як жити, з ким жити, що носити, ким працювати, як говорити і подібне. Де тут взагалі щось про приниження чоловіків та їх недотримані права?
aglaya-ce1f• 27 июля в 12:49
Ответ дляlilul990
Что именно? Кстати, крановщик башенного крана часто женщины, а мостового и подавно. В остальном тоже женщин достаточно. С чего вы придумали, что то все мужчины делают?
Millie• 27 июля в 12:49
Ответ дляlilul990
Ви Безуглу бачили? Хоч один мужик вийшов на протести з нею?
Юния13• 27 июля в 12:50
Ответ дляaglaya-ce1f
тсссс.....а то на фронт отправят)))
чаревна• 27 июля в 12:50
Ответ дляlilul990
Что может один, может другой
автор lilul990 • 27 июля в 12:51
Ответ длячаревна
Что может один, может другой
З міномета хуярить хоча би 15 хвилин - у вас руки відваляться через секунду
aglaya-ce1f• 27 июля в 12:52
Ответ дляЮния13
тсссс.....а то на фронт отправят)))
Ладно, а то хотела написать, что проектанты тоже в основном женщины)
автор lilul990 • 27 июля в 12:53
Чому жінки так зверхньо ставляться до чоловіків коли їм направду тяжко в чоловічому світі виживати? Ще й створювати при цьому комфорт для всіх
aglaya-ce1f• 27 июля в 12:53
Ответ дляlilul990
А у мужчины, того же проектировщика, не отвалится?
aglaya-ce1f• 27 июля в 12:54
Ответ дляlilul990
Какой комфорт они создают? Для кого всех?
Юния13• 27 июля в 12:54
Ответ дляaglaya-ce1f
мы то свою силу,навыки, мудрость знаем)))...а этот пост доказывает,что все таки-большинство ’засранцев’ которым нужно что-то доказать)))
автор lilul990 • 27 июля в 12:54
Ответ дляaglaya-ce1f
Хіба це треба пояснювати?
автор lilul990 • 27 июля в 12:55
Ответ дляЮния13
А хто їх такими виховує?
чаревна• 27 июля в 12:55
Ответ дляlilul990
И мужики есть вовремя войны, тяжелее ложки не держали
Юния13• 27 июля в 12:55
Ответ дляlilul990
А хто їх такими виховує?
а чому вони не виховують?
автор lilul990 • 27 июля в 12:56
Ответ дляЮния13
а чому вони не виховують?
А хто їх такими виховав щоб вони виховували?
smyrf• 27 июля в 12:56
Хто ж вас так образив у житті?
aglaya-ce1f• 27 июля в 12:56
Ответ дляlilul990
Хіба це треба пояснювати?
Да, потому как вас никто не понял, похоже 🤷
Елена 2016• 27 июля в 12:57
Ответ дляlilul990
А потім називає їх придурками
Я согласна с тем что мужчины сильнее, а вот, что умнее люблю на примерах показывать - не всегда!!!! Буквально на прошлой неделе диалог - ’все я все прочитал, заключаем договор, ну Шо ты там будешь вычитывать, они будут отвечать за охрану техники, все !! быстро две бригады готовим оформляем командировки и погнали.
А я беру и внимательно читаю договор, проверяю квэд, и задаю встречный вопрос - в договоре не прописано что несут ответственность за сохранность нашей техники, а они просто охраняют свою территорию, второе мы будем намывать песок своим земснарядом на их карьере где ’дозвода’, так это ископаемые, вляпаемся по самое ’не горюй’, и где наш топливный передвижной склад и лицензия на него, топливо свое там будем хранить?
И все сидит мой усратый успешный бизнесмен и слушает молча, то что буду теперь решать я.
aglaya-ce1f• 27 июля в 12:57
Ответ дляlilul990
А хто їх такими виховує?
Такие как вы, кто корону ему надевает просто потому, что он мужчиной родился.
автор lilul990 • 27 июля в 12:58
Ответ дляaglaya-ce1f
У мене немає дітей.
Э-велин@• 27 июля в 12:59
Ответ дляaglaya-ce1f
В забоях шахтеры тоже, и грузчики в порту. Да вообще женщина кругом
автор lilul990 • 27 июля в 12:59
Ответ дляЕлена 2016
Є і чоловіки зайобисті і нудні які кожну букву вичитають. Не залежить від гендеру
aglaya-ce1f• 27 июля в 12:59
Ответ дляlilul990
У мене немає дітей.
Так я образно.

Так все же, кому они комфорт создают?
Юния13• 27 июля в 13:00
Ответ дляlilul990
чому ви вважаєте що виховання та розвиток людини це однє й те саме?йому дали виховання(жінка як ви пишите) а до розвітку людина сама повинна дійти,хіба ні?!