Тушьмушьнюшь• 27 июля 2025
Чи може це бути від депресії
Дівчатка, ситуація така, за півроку втратила без змін харчування 12 кг (було 58 зараз 46). Весь цей час в стресі, дуже нервую. Думала це дає щитоподібна, але аналізи в нормі. Зараз наростає слабкість, постійно втома. Чи це може бути від стресу чи треба щось шукати?
Нехай щастить• 27 июля 2025
Попробуйте провести эксперимент.
На 2 дня откажитесь от мучного и сахара.
Добавьте в рацион гречку, гранатовый сок. Если есть возможность ещё витамин С и фолиевую кислоту. И посмотрите на самочувствие. Если не станет лучше тогда лучше обследоваться. Но мне почему-то кажется причина в нехватке витаминов в организме.
Платье Длинное бальное• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Ні, не може. Навпаки на депресії набирається вага
Не у всіх. Я набираю, а дитина навпаки перемтала їсти і скинула.
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Оце на неї і думаю, бо вона в мене інколи прихватує після гострого
Сподіваюсь, що ні. Загальний аналіз крові, гастроскопія, колоноскопія і гінеколог. І як умога раніше. У вас немає ніяких змін на шкірі?
Платье Длинное бальное• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Болі в спині можуть вказувати на онкологію шлунку
Дякую. Навіть не знала.
Удачная• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ну тогда может начните с гастроэнтеролога
Там сразу узи и анализы
Если по жкт что-то или глисты или диабет
Сразу врач найдёт
Параллельно идите к гинекологу
Там сразу узи и анализы
Сразу врач найдёт
Параллельно идите к гинекологу
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляНехай щастить
Попробуйте провести эксперимент.
Дякую, спробую
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Автор не перестала їсти, а їсть часто і худне
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Ні, шкіра нормальна
Платье Длинное бальное• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
161 см
Це критично мало. Дуже мало. Звісно що треба враховувати типу важка кістка і т.д. але це дуже мало.
Здоров´я вам і знайти причину і вилікувати її.
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ні, шкіра нормальна
І міряйте температуру вранці і вчері. Якщо вечірня підвищується - обов´язково повідомте терапевта
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Дякую. Насправді я астенік, я завжди важила до 50, це кілька років як набрала більше. А ось за останні півроку скинула.
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Температури немає, міряла кілька разів. Тиск знижений 90/60 або 100/70 зазвичай
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ну ви астенік- тиск має бути знижений. Вранці і ввечері? Немає різниці? Не підвищується?
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
В лютому у мене кілька днів були сильні болі в животі, думали апендицит, зробили тоді кт з контрастом, наче нічого не виявили, крім кісти яєчника.
Удачная• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Щитоподібна норма, здавала аналізи. Діабет навряд, п´ю мало, в туалет взагалі зазвичай лише 2-3 рази за добу хожу. Оак здам, дякую
А чего так редко в туалет?
Может с почками проблемы?
Или обезвоживание и ацетон
Когда ацетон человек худеет и на почки может давать
Но это обычно у взрослого начало диабета может быть
Может с почками проблемы?
Или обезвоживание и ацетон
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви її видали?
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Якщо сильно втомлююсь, то може підвищитись трохи. Вчора була на зміні 12 годин, то ввечері мала 120/80. Коли був перший напад стенокардії в травні, то були підвищення до 140/100. Але коли кризовий стан минув, то все повернулось до моєї норми
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ну звичайно міг організм повернутися до балансу, але насторожує саме втома і запоморочення на фоні втрати ваги. Треба просто перевіритись.
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляУдачная
А чего так редко в туалет?
Может с почками проблемы?
Или обезвоживание и ацетон
Может с почками проблемы?
Или обезвоживание и ацетон
Завжди так було, після чаю хожу частіше, якщо п´ю лише воду чи лимонад, компот, то рідко. По біохімії нирки в нормі
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Ви її видали?
Ні. Я в Британії, мені в емердженсі сказали виявили кісту, направимо до гінеколога. Але так ніхто і не направив. Але це тут норма. Тож надія лише на Україну. Тепер взагалі думаю, чи то дійсно кіста
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви і в Україні так працювали? Чи ваш розпорядок дня змінився з переїздом?
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
От поки не було такої слабкості, то я собі і не парилась. Але зараз я реально тюлень, ледве стягую себе з ліжка. + Апатія страшна
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
О, співчуваю
немає можливості в Україну потрапити? Бо в Британії лікує час
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Ні, в Україні працювала на себе з дому. Але я в Британії три роки, тут весь час працюю фізично. І раніше було значно легше
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Так, треба звичайно перевірити. Вимагайте направлення до гінеколога
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
О, співчуваю
Я поїду в Україну, планую на вересень. Раніше важко, контракт.
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Тоді це може буди просто підвищення фізичної активності - тому і худнете, а втома через зміну розкладу і виду роботи. Я так розумію одноманітна фізична робота.
Советчица Года• 27 июля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Вже можете дистанційно записатися до всіх потрібних лікарів
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Так фізична активність в мене вже три роки, а втрата ваги лише півроку, втома додалась ось пару місяців як, запаморочення (свідомість не втрачаю, але почорніння в очах) кілька тижнів
Тушьмушьнюшь
• 27 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Це треба мати підписану декларацію з терапевтом?