Вітаю! Порекомендуйте,будь ласка, санаторій в Моршині, шукаю для лікування ШКТ(підшлункова,печінка/жовчний) та опорно руховий(масажі,ванни). Можливо є відгуки свіжі,ніколи не була в санаторії,треба відновитися. Дякую.
annet_sheludchenko• 28 июля в 09:46
Санаторій Моршинський мені подобається все в одному приміщенні всі процедури вода.
Ответ дляannet_sheludchenko
Дякую!
Ответ дляewa7
Санаторій ’мармуровий палац’. Відпочивали 2 рази. Сподобалось. Все в одному приміщенні. Весною було будівництво, але ми жили з іншого боку, то не відчували незручностей. Єдине саме містечко не дуже. Але є екскурсії. Якщо надумаєте, то можу дати телефон хорошого масажиста.
Дуже Вам дякую!