Физрукая• 28 июля 2025
Одеса/область відпочинок
Доброго дня! Хто відпочивав цим літом в Одесі чи Одеській обл на дозволених пляжах, порадьте будь ласка базу з харчуванням, або квартиру/апартаменти з кухнею.
Як пройшов відпочинок? Чи тихо було?
Клин_Кляйн• 28 июля 2025
Ответ дляАннуитет
Тихо. Тихонечко. Тихохунечко.
Тихохулия такая, тихохендец прям.
Физрукая
• 28 июля 2025
Ответ дляАннуитет
Тихо. Тихонечко. Тихохунечко.
Проходьте повз, ніж ляпати аби що. Я з Києва і тут теж тихо, тихонєчко.
Ms. Dolly• 28 июля 2025
Відпочивали з 12 липня в самій Одесі. Все ок. З трьома дітками їздила. Море було холодне ще. Але звикаєш до води швидко) Харчувались в буфеті на Європейській 8 (там і жили поруч у готелі), смачно і по кишені. На 5х 800-900 грн - повноцінне харчування із солоденьким для дітей. Тривоги зазвичай недовгі, треба берегтись та реагувати. Відпочиваючих дуже багато! Не раджу центр. пляжі Ланжерон і поруч. Там не пройти /не лягти) Нам сподобався пляж Собачий (найбільше!) та 15 фонтана. Аквапарк Одеса супер. Хочемо ще) Відпочинком задоволені. п.с. також їхали з Києва.
барабанщица• 28 июля 2025
Смотрю сейчас Тилигульский лиман говорят , что нормально и тихо и теплее чем в море Ойстервиль
Физрукая
• 28 июля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Дякую!
Физрукая
• 28 июля 2025
Ответ дляKhovanskaya
ВІдпочивали в липні в Грибівкі.
Розкажіть, чи багато там людей, чи чули ракети, вибухи, пляж там дозволений для відпочинку?