Доль Чекомбана• 28 июля в 12:20

Львів оренда подобово 1й раз їду

Добрий день, дівчата! Хочу поїхати з дитиною на 5 днів у Львів, перший раз. Порекомендуйте, де краще зняти житло чи міні-готель. Не знаю навіть територіально де дивитися. Бюджет 1 тис грн/доба +-.
Що подивитися.
Дякую
Істеріомама• 28 июля в 12:27
Малий бюджет. Подивіться готель Цісар, він з сніданками. Ми останній раз ночували в Етюд, сподобався, але трохи дорожчий.
Котогосподиня• 28 июля в 12:28
Готель Джем (Jam) подивіться
він в центрі і ціна нормальна
автор Доль Чекомбана • 28 июля в 12:29
Дякую, до 1500 можна, подивлюся.
Радість моя• 28 июля в 12:29
Реєструватися на Букінгу і буде вам купа житла з фото, відгуками, рейтингом. Основна маса і так сконцентрована у центрі, тисяча за добу - не очікуйте прямо супер умов, але можна навіть квартиру знайти. Я зараз якраз в потязі, їду до Львова) житло рівно тисяча за добу - однокімнатна в центрі але сказати щоб за таі гроші був прямо великий вибір то ні. Але ще буквально 200-300 грн на добу і можна перебирати.
автор Доль Чекомбана • 28 июля в 13:02
Ответ дляРадість моя
Дякую, зрозуміла. А на потяг кажуть квитки за 2 тижні купувати треба.
Зроблено у 80-х• 28 июля в 13:24
Ответ дляДоль Чекомбана
Дякую, до 1500 можна, подивлюся.
Дивіться біля опери +/- 500м
НеВРотик• 28 июля в 13:55
Сайти Добово сом і Букінг сом - пограйтеся з фільтрами та самі зрозумієт на що зможете претендувати
Радість моя• 28 июля в 15:06
Ответ дляДоль Чекомбана
Так, за 20 діб, рівно о восьмій заходьте в додаток і намагайтеся, але якщо хочете нижні то не факт що пощастить. Відразу обирайте місця в кінці вагону, тоді шанс вище. Потім ще з´являються періодично квитки, але поодинокі, переважно верхні і не факт що будуть поруч. Я з Дніпра дешеві так і не змогла спіймати ні туди ні назад, довелося брати флагманський але й там не так просто було взяти, думала нижні не вихвачу, бо система висить довго, пише ’очікуйте підтвердження бронювання’ а потім хвилин за 3-5 ’вибачте, хтось вже купив ці квитки до вас’. А за ці 5 хвилин квитків добряче меншає. Я почала о восьмій, купила о 9-20.
Ромашкинная• 28 июля в 21:51
Перевірте на свої дати готель Central Hotel, можливо підійде по вартості. Розташований в Старому місті. Є чайничок, холодильник в номері та питна вода на поверху в будь-якій кількості. Є недоліки - стара будівля, то є історичною, і нема ліфту. Ну і номери не дуже свіжі. Але якщо бронювати зазделегідь (місяць і більше), то ціна за Делюкс номер дуже приваблива.
inchik_28• 10 августа в 01:42
Доброї ночі, цікавить теж оренда житла, ви вже мабуть з´їздили, де ви знімали житло ?