ТаЕщеОптимистка• Изменено 28 июля 2025

Море за 3800 грн /тиждень

Наше Чорне море. Кароліно Бугаз.
Житло: 1800 грн. = 6 ночей. Олх.
Дорога 1000 грн - бла бла кар.
Їжа: 1000 грн (мівіна, огірки, кавуни, куриця, хліб, гречка, картошка).
Одяг - не купувала нічого. Навіть, трусів.
Рапани, устриці - безкоштовно.
Ms. Похвала• 12 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так
А цей бла кар вы к людям подсели ? Они на море ехали?
Ms. Похвала• 12 августа 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Так это не отдых, если приходится работать
Ну мы ездили семьёй в Карпаты. Я каждый день варила суп кашу яйца сосиски, делала салат , брали готовую замороженную еду ещё
Ms. Похвала• 12 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Зайдіть на олх.
Варіанти є від 200 грн.
Боюсь что на олх обманут
Ms. Похвала• 12 августа 2025
Самому не очень если бы тур , с подружкой хотя бы.
Королева Сарказма• 12 августа 2025
Ответ дляSo_so
Главное, чтобы Вам понравилось. Я когда-то жила в домике без удобств на пляже и была совершенно счастлива.
я теж в дитинстві ))
Язикувата Хвеська• 31 августа 2025
Автор, ви молодець! А їздили відпочивати сама? Скільки вам років? Єдине,що там стрьомно, то це міни в морі. А так я б теж поїхала. Ми так дешево відпочивали разом з сином на двох у нас пішло 3800. Але це в 2020. Були в Скадовську. Але тоді ми там ще й захворіли, то цю суму ще й ліки трохи докупляли.