ТаЕщеОптимистка• Изменено 28 июля в 16:51
Море за 3800 грн /тиждень
Наше Чорне море. Кароліно Бугаз.
Житло: 1800 грн. = 6 ночей. Олх.
Дорога 1000 грн - бла бла кар.
Їжа: 1000 грн (мівіна, огірки, кавуни, куриця, хліб, гречка, картошка).
Одяг - не купувала нічого. Навіть, трусів.
Рапани, устриці - безкоштовно.
Житло: 1800 грн. = 6 ночей. Олх.
Дорога 1000 грн - бла бла кар.
Їжа: 1000 грн (мівіна, огірки, кавуни, куриця, хліб, гречка, картошка).
Одяг - не купувала нічого. Навіть, трусів.
Рапани, устриці - безкоштовно.
1
2
7
12
21
Помидорина• 28 июля в 16:52
Ответ дляСмайликівна
зачем вам мивина если устрицы бесплатно
Бесплатные мидии - это устрицы.
16
автор
ТаЕщеОптимистка
• 28 июля в 16:52
Ответ дляСмайликівна
зачем вам мивина если устрицы бесплатно
З собою взяла. На сніданок запарювала.
2
1
4
Дама с заначкой• 28 июля в 16:52
Ответ дляСмайликівна
зачем вам мивина если устрицы бесплатно
Гарнир
6
автор
ТаЕщеОптимистка
• 28 июля в 16:53
Ответ дляЗараз на дієті
Жилье за такие деньги, это скамейка в саду у хозяев дома?
Кімната за 20 хв ходьби.
1
2
Нагайна• 28 июля в 16:53
Нет, это дорого. Я никогда финансово не восстановлюсь после такого отдыха.
10
2
4
автор
ТаЕщеОптимистка
• 28 июля в 16:53
Ответ дляШвендяю містами
Рапани устриці безкоштовно? А хто їх ловить і готує?
Я.
1
2
6
Дама с заначкой• 28 июля в 16:53
Родственница с дочкой когда-то так в Ялте отдыхали месяц в сарае у алкашей по 5 рублей, ели мивину 3 раза в день
3
1
2
автор
ТаЕщеОптимистка
• 28 июля в 16:53
Ответ дляКомиссия50%
Где там прятаться во время тревоги?
Було тихо.
Тут гірше.
Тут гірше.
1
Чупокабра• 28 июля в 16:54
Розкажіть, скільки ви кавунів накупили на 1000?
Разом з мівіною, огірками, куркою, гречкою та картоплею?
Тричі в день поїсти мівіну 6 днів:
20*3*6=360 грн
Скільки ви накупили інших продуктів на 630грн на 6 днів?
Воду для приготування і пиття не бачу в списку
Воду з крана брали?
Разом з мівіною, огірками, куркою, гречкою та картоплею?
Тричі в день поїсти мівіну 6 днів:
20*3*6=360 грн
Скільки ви накупили інших продуктів на 630грн на 6 днів?
Воду для приготування і пиття не бачу в списку
Воду з крана брали?
1
2
10
Чемна панночка• 28 июля в 16:55
Памʼятаю такий свій відпочинок .
Я була молода і це було прекрасно ! Найкращі спогади .
А зараз готелі по 5+т € не приносять того задоволення
Я була молода і це було прекрасно ! Найкращі спогади .
А зараз готелі по 5+т € не приносять того задоволення
12
5
4
Вам телефонограмма• 28 июля в 16:58
Ответ дляТаЕщеОптимистка
З собою взяла. На сніданок запарювала.
Мивина сейчас дорого.
Проще 4 злака и вермишель.
Проще 4 злака и вермишель.
2
1
Каляка маляка• 28 июля в 16:58
Ответ дляНагайна
Нет, это дорого. Я никогда финансово не восстановлюсь после такого отдыха.
Жизнь-боль!
1
Каляка маляка• 28 июля в 16:58
Ответ дляЧупокабра
Розкажіть, скільки ви кавунів накупили на 1000?
Разом з мівіною, огірками, куркою, гречкою та картоплею?
Тричі в день поїсти мівіну 6 днів:
20*3*6=360 грн
Скільки ви накупили інших продуктів на 630грн на 6 днів?
Воду для приготування і пиття не бачу в списку
Воду з крана брали?
Разом з мівіною, огірками, куркою, гречкою та картоплею?
Тричі в день поїсти мівіну 6 днів:
20*3*6=360 грн
Скільки ви накупили інших продуктів на 630грн на 6 днів?
Воду для приготування і пиття не бачу в списку
Воду з крана брали?
З моря!
І на сіль не витрачались!
І на сіль не витрачались!
5
Вам телефонограмма• 28 июля в 16:59
Ответ дляНагайна
Нет, это дорого. Я никогда финансово не восстановлюсь после такого отдыха.
Финансово - это как?
3
автор
ТаЕщеОптимистка
• 28 июля в 16:59
Ответ дляЧупокабра
Розкажіть, скільки ви кавунів накупили на 1000?
Разом з мівіною, огірками, куркою, гречкою та картоплею?
Тричі в день поїсти мівіну 6 днів:
20*3*6=360 грн
Скільки ви накупили інших продуктів на 630грн на 6 днів?
Воду для приготування і пиття не бачу в списку
Воду з крана брали?
Разом з мівіною, огірками, куркою, гречкою та картоплею?
Тричі в день поїсти мівіну 6 днів:
20*3*6=360 грн
Скільки ви накупили інших продуктів на 630грн на 6 днів?
Воду для приготування і пиття не бачу в списку
Воду з крана брали?
2 кавуни = 250 грн.
Курка = 250 грн.
Огірки, помідори = 250 грн.
Мівіна = 115 грн.
Картошка, гречка = 80 грн.
Хліб = 40 грн.
Сіль = 15 грн.
Курка = 250 грн.
Огірки, помідори = 250 грн.
Мівіна = 115 грн.
Картошка, гречка = 80 грн.
Хліб = 40 грн.
Сіль = 15 грн.
3
6
1
8
АБВГДэшница• 28 июля в 16:59
Я так відпочивала у 20 років кожен рік до народження дитини. Кожного разу у різних власників. Житло - кімнатка охайно але просто, ліжко та шафа. Зручності на вулиці, душ літній. Зате у дворі і мангал, і садок, і все, що треба. Кухня спільна. Одного разу і справді збирали та готували мідії. Кімнати біля моря. Тільки приємні спогади від відпочинку.
16
1
2
Вам телефонограмма• 28 июля в 17:00
Ответ дляДама с заначкой
Родственница с дочкой когда-то так в Ялте отдыхали месяц в сарае у алкашей по 5 рублей, ели мивину 3 раза в день
Я в конце 00 ых три раза ездила в крым с ребенком и снимала домик у моря очень дешево.
Прекрасный отдых с видом на сад и шепотом моря по вечерам.
Прекрасный отдых с видом на сад и шепотом моря по вечерам.
6
1
Бяки-козяки• 28 июля в 17:01
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Кімната за 20 хв ходьби.
До моря 20 хв? Це ви за залізною дорогою на верху проживали?
1
Каляка маляка• 28 июля в 17:02
Ответ дляТаЕщеОптимистка
2 кавуни = 250 грн.
Курка = 250 грн.
Огірки, помідори = 250 грн.
Мівіна = 115 грн.
Картошка, гречка = 80 грн.
Хліб = 40 грн.
Сіль = 15 грн.
Курка = 250 грн.
Огірки, помідори = 250 грн.
Мівіна = 115 грн.
Картошка, гречка = 80 грн.
Хліб = 40 грн.
Сіль = 15 грн.
А могли б на солі 15 грн зекономити!
2
5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу