Пліснявілий сир• 28 июля в 18:46

Хто їздив з чоловіком призовного віку в Карпати?

Хочу поїхати на авто сімʼєю відпочити на кілька днів в Яремче. У чоловіка бронь, але він все одно не в захваті від того що можуть зіпсувати нерви на блокпостах по дорозі. Але ж і без відпустки разом вже четвертий рік дуже морально важко. Можливо хтось їздив останнім часом на авто з Києва до Яремче, як ситуація на блокпостах? По бєзпрєдєлу не виступають? Чи це лотерея?
Не пью, не курю• 28 июля в 18:48
Лотерея. Моего в своем городе отловили и пока разобрались, лежит с переломанными ребрами, работать не может.
Попа как у Кардашьян• 28 июля в 18:48
Я бы не ехала тоже с мужем
Кіна не буде• 28 июля в 18:49
А если бронь что они могут сделать?
Полуничка• 28 июля в 18:50
С бронью никаких проблем нет
Новопоштинская• 28 июля в 18:53
Ответ дляКіна не буде
А если бронь что они могут сделать?
зробить вигляд що її не існує
автор Пліснявілий сир • 28 июля в 18:54
От знову двоякі думки - наче де юро маєш всі права, а де факто хз як воно буде в цій державі. Якесь бидло на блокпосту зпоганить всю поїздку…
Незнакомлюся• 28 июля в 18:55
Ответ дляКіна не буде
А если бронь что они могут сделать?
Все, що і без броні. Для них бронь це ще більше «фас». Я б послухала чоловіка, автор
Їжак в панчохах• 28 июля в 18:55
Ни на одном блокпосту не останавливали
Триндичіха Байрактар• 28 июля в 18:56
Ехайте
Вы в Яремчу, а муж на фронт, там и отдыхнет
ДолькиКабана• 28 июля в 18:59
Ответ дляКіна не буде
А если бронь что они могут сделать?
выступить
по беспределу
Муркошечка• 28 июля в 19:00
Не на авто, а мікроавтобус нерегулярні перевезення - три роки їздимо у верховину по 2-3 рази ща літо, ніхто не зупиняв. Але в мого все одно є бронь.
Мир Мир Мир!• 28 июля в 19:07
У чоловіка бронь, подорожує або їде у відрядження на далекі відстані на потязі, якщо по області то на авто, жодних проблем не було, документи періодично перевіряють, завжди було все норм.
Вишня на торті• 28 июля в 19:11
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я бы не ехала тоже с мужем
так само думаю, хоча у мого відстрочка
Кучерявочка• 28 июля в 19:12
Полная фигня

У него есть бронь, никаких проблем не будет
Проблема может быть, например, если он попробует пересечь границу нелегально в Карпатах. Тогда да, могут держать и с бронированием и сообщить работодателю, чтобы он снял бронь. Знаю, что вообще был беспредел в Верховинском ТЦК, когда удалили человека с оформленной отсрочкой в Обериге и заново его внесли в Обериг уже без отсрочки
Но чтобы на блокпостах вытащить с ОФОРМЛЕННОЙ отсрочкой или бронью и мобнуть - нет, не знаю такого
Ездили недавно с мужем в Затоку - останавливали полиция с ТЦК, посмотрели Резерв (там отсрочка), поехали себе дальше
Mrs.Sexuality• 28 июля в 19:20
Автор, мой муж ездит по всей Украине на обычной легковушке (это к тому, что это не грузоперевозки). Такая работа у него. Приколов разных хватает, но как только видят документы - теряют к нему интерес.
Подруга в пятницу с мужем приехали с отдыха. Отдыхали в с.Микуличин, ездили в Яремче, по дороге домой заехали во Львов - все ок
Весела моль• 28 июля в 19:31
12 липня їздили в Буковель, через Яремче. Пару блокпостів було, але не зупиняли.
Огірок та Помідорчик• 28 июля в 20:27
Остановили, спросили, муж показал все в телефоне, пожелали хорошего отдыха.
Одна_на_всей_планете• 28 июля в 20:45
Вам мабуть вже великих грошей хочеться?
Заї…ба…в вже він вас?
Я з таких просто дивуюся
Ну хочеш в Карпати, їдь з дітьми?! В чому проблема?
Повірте, коли ви нарешті поїдете без чоловіка він справді відпочине!
месяцкие• 28 июля в 21:14
Їздили в цьому місяці.
Був блокпост на зворотньому шляху на межі, здається, Франківської і Тернопільської обл. (а може Терн. І Рівн.??).
Перевіряли всіх, але тільки побачили роздруківку з резерву, ’Заброньований? Щасливої дороги’. Не перевіряли нічого ні по яким базам.
Ще в Яремче був пост, але там вибірково тормозили, нас не зупиняли.
СамавиховуюКота• 29 июля в 09:05
Тільки повернулись з Яремче, чоловік мій заброньований. Також об´їздили поруч всі населені пункти. Жодного разу ніхто не перевірив документи. Хоча іноді на виїзд з Яремче була тянучка, бо перевіряли документи у чоловіків.