Сиджу тихенько• 29 июля в 10:15
Спортивний костюм для дівчинки
Можливо хтось купував спортивний костюм для дівчинки недавно, в табір чи в гори.
Порадьте де є гарний вибір.
Щоб верх на замку.
Онлайн по Україні. Можливо інтернет магазини в ІГ.
Потрібно до суботи купити.
Розмір 158 см.
Прошу писати по суті.
Порадьте де є гарний вибір.
Щоб верх на замку.
Потрібно до суботи купити.
Розмір 158 см.
Прошу писати по суті.
Наивная Хо• 29 июля в 10:19
Напевно вам краще дивитися в офф-лайн магазинах, онлайн кіт в мішку і потім якщо не підійде, то зовсім мало часу щоб інший знайти
Я б вам порадила сходити в Сінсей та Вайкікі, щось підберете. До речі на такий зріст вже можна в НьюЙокері дивитися XXS-XS
Ще в Goldi зайдіть, теж вже можна буде підібрати по розміру
Сиджу тихенько
• 29 июля в 10:22
Ответ дляНаивная Хо
Сінсей взагалі нічого не купую.
Вайкікі теж не дуже якість.
Полюю на дрони• 29 июля в 10:26
Що що, а спорт костюм я б теж не купляла в перерахованих магазинах. Там же якість на 2 прання. Шукали вчора піжаму, воно ж скляне.
Автор, а в спортивних магазинах не дивились? Якість там точно буде хороша. Якщо онлайн, то мегаспорт, адідас, делта спорт мають сайти.
Сиджу тихенько
• 29 июля в 10:28
Ответ дляПолюю на дрони
Мені теж не підходить якість в цих магазинах.
Дивилася в 4f але це з Польщі, не встигає прийти.
Полюю на дрони• 29 июля в 10:30
Ответ дляСиджу тихенько
Да, в них адекватная ціна. Не знала, що вони з Польщі відправляють. Думала по місцю. Якщо вже серед мас маркету дивитись, то хоче б вже зара, резервд. Але то не онлайн (( бо буде довго їхати теж
Полюю на дрони• 29 июля в 10:31
Ответ дляСиджу тихенько
Це тоді хіба що пума. За ціною +- ближче до 4ф
Краще окремо дивитись штаны та кофту. Бо вибору саме костюмів майже не буває
Вам телефонограмма• 29 июля в 11:10
я своей беру 4f для гулек, лагерей. но как по мне - он маломерит и надо мерять, иногда могу вслепую заказать с сайта, там выбор намного больше. потому что в Украие, в магазинах - маленький выбор. но качетсов достаточно хорошее. та же пума у нас снашивается гораздо быстрее, чем 4f
Наивная Хо• 29 июля в 12:22
Ответ дляСиджу тихенько
Сінсей взагалі нічого не купую.
Вайкікі теж не дуже якість.
Тоді шукайте там, де зазвичай купуєте, де вас влаштовує якість
Наивная Хо• 29 июля в 12:25
Ответ дляПолюю на дрони
Не знаю як ви шукаєте. В моєї дитини піжама Вайкікі 100% бавовна третій рік, хіба що колір вицвітає. Піжама Сінсей з серії Гаррі Поттер теж не перший рік і на ній ані катишок, ані розтягнулась. Так, трикотаж тоненький, але це піжами
Полюю на дрони• 29 июля в 15:06
Ответ дляНаивная Хо
Можливо якісь моделі і є там 100% бавовна, я не перевіряла. Але загальна маса речей по якості мені не подобається. Вибрати звичайно є що, футболки мама моя там купляє собі. В вайкікі в турції років 7 назад ми взагалі накупили цілий чемодан речей, там якість чомусь мені більше сподобалась. В синсей джинси дитині купляла, але спорт костюм не покупала б. Не подобається мені. Зайшла в магазин потрогала піжами, скляне все. Можливо, якби я порилася більше, то знайшла б якісне, але ритися не хотілося. Пішла та купила в зарі.