из_под_тишка• Изменено 29 июля 2025

Порадьте вікна/склопакети якого виробника обрати

Ремонт в будинку. Хочу хороші, якісні вікна з гарною фурнітурою.
Порадьте будь ласка виробника.
Поділіться досвідом :)
Allein74999• 29 июля 2025
Вы хоть регион напишите, не все заводы работают по всей Украине
НичеНипанимаю• 29 июля 2025
Ставили WDS и Veka остались довольны
Лама_мама• 29 июля 2025
Рехау, у мамы уже 20 лет стоят, все ок с ними. Я ставила в 23м украинские, но с австрийской фурниторой, потому что мы в Одессе на 8м этаже, где постоянно все летает через нас и каждый раз ставить дорогие окна вообще нет смысла...
Освічую темряву• 29 июля 2025
працюємо з WDS(завод Віконда) - все добре
автор из_под_тишка • 29 июля 2025
Ответ дляAllein74999
Не подумала , дякую
Київ, Київська область
Allein74999• 29 июля 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Не подумала , дякую
Київ, Київська область
Окна завода Экипаж

Дело даже не в профиле, а в сборке самого окна.
Одно скажу, только не Стеко. Это дно оконной индустрии
Освічую темряву• 29 июля 2025
Ответ дляAllein74999
Окна завода Экипаж

Екіпаж так собі збирають....а щодо стеко на 100% з вами погоджуюсь!
Лукава_Кiшка• 29 июля 2025
Ответ дляЛама_мама
Плюсую за рехау. У мамы больше 20 лет, у нас 14 лет. Но не знаю делают ли они сейчас и такое же качество.
Allein74999• 29 июля 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Норм собирают, норм дают гарантию, стараюсь сотрудничать с ними, да дороже, но зато не будет, как на фото( последний шедевр стеко. Прораб сам заказал, сам поплатился.
КапитанльнаЯ• 29 июля 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Но пластик с улицы пожелтел. 6 лет
А так все отлично
Lacrimo• 29 июля 2025
Рехау, теж 20 років як поставили, ні разу навіть фурнітура не заїдала , не чистилась і не змащувалась навіть. Як був плавний хід, так і лишився, навіть не пожовтіли. На зйомних і у свекрухи буди укр виробники - то ті так довго не живуть.
Лукава_Кiшка• 29 июля 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Но пластик с улицы пожелтел. 6 лет
А так все отлично
Да нет, все белое стоит. У мамы первый этаж, видно
Летала_НаМетле• 29 июля 2025
Ответ дляLacrimo
Так і напишіть марку фурнітури яка так надійно працює. Рехау це марка профілю.
Летала_НаМетле• 29 июля 2025
Автор, по темі питання обирайте німецьку або австрійську фурнітуру, профіль Рехау доволі пристойний. Виробника склопакетів ви обирати не будете самостійно, тільки можете замовити формулу склопакета, вам виробник вікон повинен запропонувати вибір. І як вже писали, потрібна якісна зборка і монтаж. Тому що навіть з самими якісними і дорогими матеріалами можна отримати каку, якщо не якісно спаяний профіль і є похибки в монтажі.
Lacrimo• 29 июля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я звідки знаю? 20 років тому я була підлітком , і не цікавилась фурніторую. Мама моя і тим більше не думаю що сама знала що туди ставили . Що порекомендували , те і взяла. Мамка моя дуже економна, тому склріш за все саме дешевше , що запропонували.
Хлопаю ресницами• 29 июля 2025
Рехау рекомендую. Стоять майже 10 років без нарікань.
Не рекомендую Стеко - балконний блок поставила в 24році. Це дно. Дубова фурнітура, все таке хліпеньке.
Летала_НаМетле• 29 июля 2025
Ответ дляLacrimo
На фурнітурі пишуть марку. Просто треба відкрити вікно і прочитати. А так ваш комент автору чим допоможе?
Lacrimo• 29 июля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Vorne SP 101-2, KA 700-1200, PDS 70C - 9C0. Якщо знайде ще таку.
Летала_НаМетле• 29 июля 2025
Ответ дляLacrimo
Недорогая турецкая. Не самый топ, для бюджетных окон.
olkabarabolka20• 31 июля 2025
Я працюю по Києву та обл.
Можете написати мені в особисті чи у вайбер/телеграм приблизні розміри - порахую.
Працюю с декількома виробниками. Зроблю декілька пропозицій для порівняння.
https://www.instagram.com/vikna_svit_komfortu/