Всім доброго дня.
Збираємось робити ремонт в квартирі, але зіткнулись з проблемою пошуку відповідальних, перевірених майстрів з ремонту.
Потрібно поміняти сантехнику, поклеїти шпалери, пофарбувати стелю, покласти новий лінолеум, оздобити балкон вагонкою.
Якщо у вас працювали класні спеціалісти і ви залишилися задоволені результатом — поділіться будь ласка їх контактами. Буду дуже вдячна.
english book• 09 августа в 10:39
Ми своїх майстрів майже рік чекали.Гарні майстри без роботи не сидять.В них ,як правило, декілька об´єктів в черзі.
мама-маша80• 09 августа в 10:44
Сейчас найти хороших мастеров почти из области фантастики. Мы искали в Киеве 2 месяца. Из 10 нормальных мастеров только 2 осталось. Всех мобилизировали.
Ответ длямама-маша80
Да, очень сложно найти хороших мастеров, после которых не нужно переделывать работу. Поделитесь пожалуйста контактами мастеров, если можете
english book• 09 августа в 10:56
Ответ дляJiSoo
Чи могли би поділитися контактами? (в цій темі або в особистих повідомленнях)
Розбіглися вони вже,так сказав їх прораб,і сам прораб в Італії).Бо було це ще в 2017 році.Знаю лише одного,але коли я йому подзвонила,то він вже влаштувався в фірму,що обслуговує котеджні містечка,ремонтами більше не займається.