Доброго дня! Вже другий цикл помічаю мазню після місячних. . Місячні зазвичай ідуть 7 днів. Але зараз 8-10 день геть капелюшна мазня (на колір як в останні дні місячних). Пів року була на УЗД все нормально було. Гармональні препарати не приймаю. Зараз приймаю лише БАД Спіруліна.
Ответ дляІннаПл
Прийме тільки в пятницю.
Тогда ждите до пятницы. Скорее всего вариант нормы. Может гормоны проверит. Может миома какая-то образовалась. У меня так было. Год назад все идеально, а потом началась мазня, правда не после, а за пару дней до месячных и на повторном УЗИ уже была небольшая миома не донятно откуда
___Nina___• 29 июля в 11:12
Ответ дляІннаПл
Таке часто буває а такому віці. Як мені сказала лікар, організм дуже хоче ще народити, тому наростає більше ендометрію. Зазвичай назначають на кілька місяців рослинні препарати.