Накладні мюслі• Изменено 29 июля 2025
Нужно в шампунь добавлять ферменты кошачьей слюны
И тогда наши волосы будут такими же шелковистыми, красивыми и густыми
Бідося• 29 июля 2025
Потрібно споживати котячий корм щоб волосся було шовковисте. Гляньте на вуличних котів і порівняйте з домашніми. Різниця в шерсті величезна, а миються язиком що перші, що другі. Висновок, їжте віскас!
КучМала• 29 июля 2025
Ответ дляБідося
Тоді вже преміум потрібен
Бідося• 29 июля 2025
Ответ дляКучМала
Тоді вже преміум потрібен
Ну, це вже від фінансів залежить. Преміум краще, але і віскас дасть раду.