Kate AGO• 29 июля 2025

Чи є в Перемишлі на вокзалі камера схову?

Борисфенка• 29 июля 2025
Є
Задираю носа• 29 июля 2025
Да. Но тариф 5 евро
В злотых не помню
Самое смешное, что до сих пор бумажка у них, что это 150 грн ))
Броніки для Моніки• 29 июля 2025
Не камеры, а просто комната и человек, работает не круглосуточно
ЖаннаНеАгузарова• 29 июля 2025
есть
Мальдивирую• 30 июля 2025
Там в камеру схову є і кімната матері і дитини для українців безкоштовна.
автор Kate AGO • 30 июля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Это как?
Броніки для Моніки• 30 июля 2025
Ответ дляKate AGO
Это как?
Комната и человек, принимающий багаж, тут же на полу он и стоит
Домашня Зюзя• 30 июля 2025
Є камера схову зразу на виході з тунелю (15 злотих за валізу/комірку. Великі валізи ставлять на полицю, в комірку можна запхати все, що влізе). Але працюють, здається, до 8 чи 9 вечора.
Є автоматична камера схову на 24 години, 25-35 злотих, залежно від розміру комірки. Можна платити картою. Якщо іти з боку тунелю, то через зал очікування ліворуч.
автор Kate AGO • 30 июля 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Дякую ☺️