Задираю носа• 29 июля 2025
Да. Но тариф 5 евро
В злотых не помню
Самое смешное, что до сих пор бумажка у них, что это 150 грн ))
В злотых не помню
Броніки для Моніки• 29 июля 2025
Не камеры, а просто комната и человек, работает не круглосуточно
Мальдивирую• 30 июля 2025
Там в камеру схову є і кімната матері і дитини для українців безкоштовна.
Броніки для Моніки• 30 июля 2025
Ответ дляKate AGO
Это как?
Комната и человек, принимающий багаж, тут же на полу он и стоит
Домашня Зюзя• 30 июля 2025
Є камера схову зразу на виході з тунелю (15 злотих за валізу/комірку. Великі валізи ставлять на полицю, в комірку можна запхати все, що влізе). Але працюють, здається, до 8 чи 9 вечора.
Є автоматична камера схову на 24 години, 25-35 злотих, залежно від розміру комірки. Можна платити картою. Якщо іти з боку тунелю, то через зал очікування ліворуч.
Ответ дляДомашня Зюзя
Дякую ☺️