Пушка заряджена• 30 июля в 16:23
Море в Приморську Одеська обл Ізмальський рн
Хто там коли небудь відпочивав? Як там ? Комарі, змії є? Там відкрите море чи залив? Чи тепла вода? Яку базу можете порекомендувати? Чи були на екскурсії у Вилково, там цікаво? Вообщем хто був, розкажіть чи стоє туди їхати та ще й з малими дітьми? Дякую!
Вподобайден• 30 июля в 16:27
Шкода, що доводиться так далеко з дітьми їхати
У мене меншому ще немає 2
Думаю важкувата саме дорога
Якщо вона там є
Відгуки про бази почитайте
Коли я почитала, згадала совковий сервіс
У мене меншому ще немає 2
Думаю важкувата саме дорога
Якщо вона там є
Відгуки про бази почитайте
Я пані прохана...• 30 июля в 16:36
Бази різні, на різний бюджет, є совдеповські, є дуже дорогі - наприклад Чорне море. Придивіться до Сонячної, Меркурій. Вода як пощастить, поки що була холодна. Вілково - атмосферно, не впевнена що зараз возять на екскурсії до заповедника чи до нульової відмітки, але уху готують, віно наливають.
Пушка заряджена
• 30 июля в 16:38
Ответ дляВподобайден
У мене меншому ще немає 2
Думаю важкувата саме дорога
Якщо вона там є
Відгуки про бази почитайте
У мене меншому ще немає 2
Думаю важкувата саме дорога
Якщо вона там є
Відгуки про бази почитайте
У мене теж меншій дитині ще немає двох років. А де відгуки знайти, бо не можу
Сама собі лікар• 30 июля в 16:41
Ответ дляПушка заряджена
А зачем тянуть ребёнка на грязное море в неспокойный регион?
Пушка заряджена
• 30 июля в 16:46
Ответ дляСама собі лікар
А никого не тяну. В етом году ми на море не едем
Вподобайден• 30 июля в 16:53
Ответ дляПушка заряджена
Та на Гугл картах читала все ж схиляюся до Болгарії раз вже їхати в даль