Нетутешня• сегодня в 08:43

Коли ви будете вітати дітей з днем святого Миколая та як?

Знаю зараз багато хто не під ялинку, а під подушку кладе
Научительница• 2 часа назад
Ответ дляСнегопадка
Може колись в вас буде добре але це не точно
Вам же байдуже 😂
Снегопадка• 2 часа назад
Ответ дляНаучительница
Вам же байдуже 😂
Причому завжди так було
СережкинаЯ• 2 часа назад
Ответ дляязззззь!!!
Какие страны?
Вы сами не знаете
’У країнах ЄС, що мають православних або греко-католицьких вірян, До таких належать Греція, Кіпр, Румунія, Болгарія, Словаччина, Литва (меншини), Хорватія (православні), Словенія (православні), а також Сербія, Північна Македонія та Чорногорія, які не є членами ЄС, але святкують за юліанським календарем, як і Молдова . Основна маса країн ЄС (Західна Європа) святкує Різдво 25 грудня за григоріанським календарем.
Країни ЄС (з православним населенням) / Країни-кандидати / Сусіди, що святкують 7 січня:
Греція (Греко-православна церква).
Кіпр (Православна церква Кіпру).
Румунія (Православна церква Румунії).
Болгарія (Православна церква Болгарії).
Словаччина (Греко-католики, православні).
Литва, Латвія, Естонія (православні громади).
Хорватія (Сербська православна церква).
Словенія (Православна церква Словенії).
Молдова (Православна церква Молдови). ’
Черногория православная страна, люди очень верующие, когда мы оформляли ВНЖ один из обязательных вопросов был вероисповидание. Как у нас иногда шутят - кто виноват? невестка! - так у них часто говорят- кто виноват? - католики! Так что , думаю, черногорцы скорее откажутся вступать в ЕС, чем изменят своим традициям и вере... Хотя, у нас в офисе есть три католика, для них 24,25 декабря официальный выходной и есть ещё несколько праздников в году в которые для них официальные выходные по стране.
интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Ответ дляПампушОК
Вы не ответили на вопрос, что делает дьявол понятно , а что бог? Или на нужно подставить другую щеку, т к бог терпел и нам велел и сдаться России? Согласно логике не убий ? Это можно и без бога сделать
Кожен сам для себе обирає. А Бог дав заповідь не вбий, а хто зброю візьме - від зброї загине.
Дама_из_рекламы• 2 часа назад
В ботинок) ночью положу сегодня.
Научительница• 2 часа назад
Ответ дляСнегопадка
Причому завжди так було
Оно и видно ))
интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Ответ дляСадоводница
Зачем?
По легенде он управляет судьбами
Зачем давать женщине ненужное только потому что у нее матка
И она ее не выбирала!
У жінки був вибір не займатись сексом - якщо не хоче дітей
интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Ответ дляКонфиденциальность
О Святом Николае Чудотворце знала, а вот то, что детям конфеты дарить надо 19 декабря - нет!
Я жила на заході України і теж не знала, що в це свято преба дарувати солодощі. В нас не було в місцевості цієї традиції
Голена блондинка• 1 час назад
Я купила мешок сладостей. Нужно было разложить в несколько мешочков, на всяких Тайных Сант в школе, крестнице и своему естественно. Сперва мой пробовал, так как всякое необычное взяла. Потом втихаря таскал. Короче, мешок пуст... Придется сегодня снова покупать...
На счет даты я дала сыну на выбор. Он затребовал пораньше. 18-го у него ДР, там будет вкусное и так. Поэтому открывай, мать, закрома 6-го.
Голена блондинка• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
И я) Аналогично) 6 декабря утром дам от себя большой шоколадный киндер, символически. А вот 19 декабря под подушкой найдет много сладостей, заколки которые хотела, кроксы, книгу с новогодними рассказами и другие мелочи. У дочки 18 декабря ДР (родилась в 22:30, служба праздничная в церквях в это время проходила) и она четко знает что св. Николай это ее покровитель и приходит к ней с подарками ночью с 18 на 19 декабря.
Так что никаких переносов.
О, и мой родился 18-го.
Голена блондинка• 1 час назад
Мы смеялись над нашими прабабушками/бабушками с вариациями Новый и Старый новый год. У нас теперь будет такая же чихорда, но с новым и старым Николаем :) Зато торговцам красота, покупать будут больше.
Молчунья• 1 час назад
Ответ дляСадоводница
Всем.
Все зависимости от того верит ребёнок в дядьку на облаках или нет
Ага, прям ходить по квартирах і роздає, можу адресу нп написати, передайте мені
АнтиТроль• 1 час назад
На Новий рік, як завжди, 31го подарунки.

Миколая не святкуємо ніколи...
Різдво 7го, якось мені дивно різдво до НР святкувати, я ще працюватиму до 31 го...
Мені так ок, ні до кого не до....буюсь, кожен як хоче так і святкує.
Садоводница• 1 час назад
Ответ дляМолчунья
Вы плохо себя вели весь год
К вам не придёт
Молчунья• 1 час назад
Ответ дляСадоводница
Вы плохо себя вели весь год
К вам не придёт
У мене є син
Глаголиця• 1 час назад
Завтра зранку син знайде під подушкою солодощі і книгу Футбольна енциклопедія. Заради свята сьогодні ставимо ялинку, щоб був святковий настрій. Ми дуже любимо різдвяні і новорічні свята. На Різдво син ходить колядувати, і я ходила дитинстві, готуємо 12 страв, і ми з батьками готували в дитинстві, тільки дата змістилась, але традиція лишилась. На новий рік син знайде подарунок під ялинкою. Завжди так святкували з мого дитинства, тільки Миколай приходив 19 і клав під подушку пряник, мандаринки. Мені 43, Київ.
Дело было давно• 1 час назад
Якщо ’сусіди’ дадуть поспать, то в нас запланована прогулянка з сином, генер. прибирання у холодильнику) та новорічне прикрашання у кімнатах.
Сообливо якось не святкуємо
Зрадорозганячка• 1 час назад
Ой в школе как всегда по официальной версии..то такое.. но в нашей православной семье все традиционно.
Пы.сы. рождество в этом году уже было. Хоть новый год на месте оставили )))
Цирк на дроті• 1 час назад
Так как сын Николай, и ДР у него 19.12, то и День Св. Николая и ДР отмечаем 19.12. Сладости + подарок на ДР. А на НГ уже под елку ))))
Снегопадка• 1 час назад
Ответ дляНаучительница
Оно и видно ))
По вас ))
Научительница• 1 час назад
Ответ дляСнегопадка
По вас ))
По мне видно, что вам все равно? 🙄 Это как?
Юпитерная• 55 минут назад
Ответ дляСережкинаЯ
Греція (Греко-православна церква).
Кіпр (Православна церква Кіпру).
Румунія (Православна церква Румунії).
Болгарія (Православна церква Болгарії).
Хорватія (Сербська православна церква).
Словенія (Православна церква Словенії).
Молдова (Православна церква Молдови). ’
Як мінімум Румунська, Болгарська та Елладська(Грецька) православні церкви використовують Новоюліанський календар, який ідентичний до 2800 року Григоріанському і у них Різдво не 7 січня, а 25 грудня.
ЯкаКраля• 43 минуты назад
Ответ дляСережкинаЯ
Греція (Греко-православна церква).
Кіпр (Православна церква Кіпру).
Румунія (Православна церква Румунії).
Болгарія (Православна церква Болгарії).
Хорватія (Сербська православна церква).
Словенія (Православна церква Словенії).
Молдова (Православна церква Молдови). ’
Где вы это взяли? Болгария, Греция (кроме Афона), Румыния празднуют Рождество 25 декабря. Вы взяли какие-то меньшинства в каждой их стран и решили, что вся страна так празднует?
Борисфенка• 32 минуты назад
Купила сину солодощі, не встигла розібрати сумку, син розібрав і питає ’У нас сьогодні день солодкого?’, кажу ’Це тобі завтра Миколай мав під подушку покласти, то йди вже сам поклади, якщо знайшов’.
Посміялися, сину 13 років. Але йому все одно подобається ця традиція.
СережкинаЯ• 28 минут назад
Ответ дляЯкаКраля
Православные празднуют 7, и главное никто не кричит о том, что они празднуют не правильно и должны праздновать со всеми.люди уважают веру и традиции друг друга.
Не заздріть тьоті• 15 минут назад
Вручу особисто в 12 ночі сьогодні) В неї 6 ДН, тому опівночі вітаємо з чоловіком іі тортиком, квітами, подарунком на ДН і подарунком від св. Миколая… Їй 15 завтра. Меншій біля подушки поставимо
Леди_в_ночи• 2 минуты назад
Ответ дляязззззь!!!
Я 86 года,мне всегда родители дарили что-то на Николая
Я 88-го і мені мама завжди клала щось під подушку на Миколая. А чоловік 80-го р.н. і в його родині ніколи не святкували та на вітали. І ми з одного міста...