18 мнеУЖЕ• Изменено вчера в 23:43

Як ви поверталися додому? Ситуація, потрібні практичні поради

Вибито скло, заклеєно, частково на балконі вибиті.
Немає води в квартирі - бо труба луснула після одного з прильотів, і взагалі 3,5 роки ніхто не жив. Треба також міняти холодильник, тому що, його кинули тоді у 2022 і там з ним все погано. Як технічно все це зробити? Як ви поверталися - спочатку на оренду? Якщо не все добре було? Взагалі треба ремонт. Все викинути, бо дитина вже виросла з речей, меблів.
виктория7аас• сегодня в 11:52
Ответ дляБува і таке
Ясно. Тут ти мав шукати саме де зареєстрований. Придивіться ще до Словенії, Словаків, Румунії і Молдови наче там не так дорого знімати. Може вам вистачить вашої роботи онлайн.
лучшее место вовсех отношениях пересидеть одни плюсы минусов нет это Беларусь Брест Минск ГОмель Гродно и особенно с удаленкой
Марс атакует• 2 часа назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вы готовы сидеть без тепла и света с ребенком?
Не нагнетайте, в Харькове все есть и свет не отключают.
Элли J• 2 часа назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ситуация сложная. Застряли в лагере в комнате 2 на 2, он уже не ест ничего, из комнаты не выходит.
Скільки сину? Моєму 13. Ми в Нідерландах
Марс атакует• 2 часа назад
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вы там живете? Мне сестра пишет регулярно из Харькова, отключают. И воду тоже.
Я в Харькове, ничего не отключают. Отключают область, свет. В каком районе ваша сестра?
Морожена_курка• 2 часа назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я не бачу іншого виходу.
Автор, вже зима. А якщо опалення не буде?
Потягнить час до весни.
Я в Києві у панельному будинку, тому знаю, як це.

До речі, а чому з холодильника досі не викинув їжу хтось з Ваших друзів чи знайомих? Нікого було попросити?
автор 18 мнеУЖЕ • 2 часа назад
Ответ дляМейк-ап форева
А тато дитини не допомагає?
Допомогає. Я б не знайшла такі гроші одна.
автор 18 мнеУЖЕ • 2 часа назад
Ответ дляМорожена_курка
Потягнить час до весни.

Вже давно викинули, вимили, але постраждав, да він і старий вже.
автор 18 мнеУЖЕ • 2 часа назад
Ответ дляЭлли J
автор 18 мнеУЖЕ • 2 часа назад
Ответ длявиктория7аас
Вы серьезно сейчас?
автор 18 мнеУЖЕ • 2 часа назад
Ответ дляПосудомойка
Как вы на пол ставки бютжетника собираетесь жить дома?
Нормально, в другом регионе сложнее.
автор 18 мнеУЖЕ • 2 часа назад
Ответ дляМейк-ап форева
А тато дитини не допомагає?
Все одно це дуже дорого, 2 комуналки + одна оренда і так постійно. А приліти і звуки все одно є. Рідше, але є.
Морожена_курка• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, в Фінляндії. 12 років.
От Вас далеко занесло...
Може краще буде в Норвегії?
Распутница• 1 час назад
Ответ дляГубки-уточкой
ви мене вибачте, тільки онлай робота не рівно я отримую в місяць двісті тисяч. ми коли виїхали з харкова та шукали квартиру то по 100 тис на місяць пропонумали на західній, ніколи це не забуду. я була просто в шоці в слухалку кличала як так можна наше житло бомблять у дітей шок, на що ввічливо відповіли що ви хотіли це туристичне місто. помикалась 4 місяці по зйомам та зрозуміла що ніяких грошей не хватить, поїхала до німеччини.
Тому що ви дивились по вашому комфорту. Чомусь нам взагалі дали хатинку безкоштовно, а друзі винаймали по 5-10 тис грн. Звісно, ви дивились котеджі в курортних місцях, якщо у вас зарплата 200 тис. Ви не звикли до інших умов. А у мене зарплата 20 тис грн і ніяких збережень і ніяких онлайн робіт, в селах купу хат безкоштовно давали і зараз дають
Просто каралева• 1 час назад
спочатку сама приїхала все вигребла. тоді дітей і маму перевезла
Куда ж без меня• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, в Фінляндії. 12 років.
У меня племянники Финляндии но они там правда сначала войны возвращаться уже не хотят 12 и 18 лет
В Финляндии самые лучшие школы в мире
автор 18 мнеУЖЕ • 1 час назад
Ответ дляМорожена_курка
От Вас далеко занесло...
Може краще буде в Норвегії?
Она ближе? Я писала выше, что они не дают защиту после других стран и еще там есть условие.
автор 18 мнеУЖЕ • 1 час назад
Ответ дляКуда ж без меня
В Финляндии самые лучшие школы в мире
Лучшие в мире? Даже итересно стало.
Куда ж без меня• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Лучшие в мире? Даже итересно стало.
Да там просто космос им устраивали родителям экскурсию по школе мне присылали видео кабинеты невероятные Как всё интересно племянники выучили Финский очень довольны но они в лагерь не попали жили в семье а сейчас уже в отдельной квартире
Вы же Финляндию с какой-то целью ехали Может вы просто устали Надо поискать помощи на местных форумах Где вы там что узнаёте что-то пробить
Сори что без знаков препинания надиктовываю
автор 18 мнеУЖЕ • 52 минуты назад
Вы же Финляндию с какой-то целью ехали - да, дождаться мира и домой. О каких-то долгосрочных перспективах не могу думать.
Каляка маляка• 42 минуты назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Автор, а чому саме Фінляндію обрали? Хтось підказав? На щось розраховували? Що вас привабило саме в цій країні?
автор 18 мнеУЖЕ • 37 минут назад
Ответ дляКаляка маляка
Якщо згадувати мої уявлення про неї, то тут спокій, екологія, смачні продукти, порядок. Країна чудова, багатьом все подобається, як і в інших країнах люди почувають себе добре. І таких людей немало. І швидка процедура надання захисту, об´єктивно нормальні умови спочатку - не спортзали наприклад, Можна їздити до України. Але все це не відміняє якихось нюансів. Тому і питання було до тих, хто взагалі повертався. І мова не про те - звідки, просто ми трошки відтермінували повернення як ВПО. Все. Хоч з ішої області, хоч з іншої країни - це не має значення при поверненні до Харкова.
Каляка маляка• 36 минут назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Тобто ви чітко вирішили повертатися? Чи все ж трохи ще думаєте - так чи ні?
автор 18 мнеУЖЕ • 35 минут назад
Ответ дляКаляка маляка
Сижу, чогось чекаю.Планую. Не хочу тут свята.
виктория7аас• 32 минуты назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Вы серьезно сейчас?
более чем
автор 18 мнеУЖЕ • 32 минуты назад
Ответ длявиктория7аас
более чем
И все? а как же Москва, Тюмень, Новосибирск?
Каляка маляка• 30 минут назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Зрозуміло. Тримайтеся!
Морожена_курка• 16 минут назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
А де хочете? Під обстрілами без опалення?