Олеся Польова• 30 июля 2025

Вам допоміг гіпноз для схуднення?

Побачила рекламу, кажуть що після сеансу не захочу солодке, буде нудити від нього
У кого спрацювало?
Athena17• 30 июля 2025
Ответ дляОлеся Польова
Сиджу за компом, працюю віддалено.
вычислите свою норму белка, увеличьте ее на 10% и жуйте ее с листьями салата без жира и углей.
автор Олеся Польова • 30 июля 2025
Ответ дляAthena17
Білок це складно. М´ясо, рибу та яйця не їм. Гриби не люблю, тофу теж. Бобові люблю в принципі, забуваю про них, треба частіше готувати. Молочку люблю, але кожень день творог чи сир не знаю чи зможу
Athena17• 30 июля 2025
Ответ дляОлеся Польова
Ну тут уже ваша проблема - полюбите рыбу и морепродукты... давно доказано что среднеземноморская диета самая продуктивная и нетолстая
Love_Love_Love_• 30 июля 2025
Ответ дляОлеся Польова
А що ви їсте, з чого складається ваш раціон, які страви?
автор Олеся Польова • 30 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Каші, макарони, картопля, салати з олією або просто овочі свіжі чи тушковані. Фрукти-ягоди влітку. Дуже люблю і залежна від булок, хліба з маслом та пирогів.
Полюбляю все запікати під сиром, різні овочеві гратени. Деруни, оладки кабачкові
Супи інколи, також інколи бобові. Молочки бачато - йогурти, молоко. Солодощі - печиво, згущенка
автор Олеся Польова • 30 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А ще на жаль багато п´ю соків і солодкої води
Love_Love_Love_• 30 июля 2025
Ответ дляОлеся Польова
Молодець. Ваш єдиний напій це проста вода.
Love_Love_Love_• 30 июля 2025
Ответ дляОлеся Польова
Ви прям клондайк всього що не можна їсти якщо хочеш схуднути, у вас виявляється дофіга сил і часу щоб виготовляти всякий непотріб, але немає часу на спорт і нормальний раціон 🤷🏼‍♀️
Veronika_100k• 30 июля 2025
Ответ дляОлеся Польова
С таким рационом ни один гипноз не поможет. В лучшем случае, он поможет от грамотного гипнотерапевта в комплексе со здоровым питанием и новым мышлением. Как единственное средство - нет.