Я не чарівниця вам• 30 июля 2025
Що везете з України за кордон?
З ліків? Мазі якісь тощо
Продукти
Що?
Продукти
Що?
Не пью, не курю• 30 июля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Ага, да я знаю....и по отзывам и платила....
Есть сервис, медицины нет.
У мене інший досвід. Саме гарні лікарі, але найшли ми їх не зразу.
Не пью, не курю• 30 июля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Не знаю, какие вам все анализы делают заграницей. Мне при пневмонии рентген и экспресс тесты на грипп и ковид делали. В Украине точно также назначали при пневмонии антибиотики после рентгена.
Дитині за кордоном при пневмонії ніхто рентген не робив, призначили на 5 днів антибіотик у таблетках і сказали, що може йти в школу хоч сьогодні, якщо хоче )
Добре, що з України був антибіотик з такою самою речовиною, то пропили як у інструкції виробника було зазначено, а не 5 днів.
Мальовнича даль• 30 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Ніфуроксазид топ препарат при отруєннях. Левоміколь чи Синтоміцин топ при пораненнях шкіри, нагноєннях. Стрептоцид то від горла здається? Є люди, що їм допомагає. Принаймі це краще за льодяники, які пропонують в місцевій аптеці, і які за ефективністю як Дюшески.
О я зовсім забула про поноси. Так ніфуроксазід і лоперамід то в дорозі необхідно.
Леді Душка• 30 июля 2025
Ответ дляМальовнича даль
Так автор, антибіотики. В таблетках, в краплях 3в1 (для очей, вух, носа), в мазюках. Бо це все як знадобиться, ви там не купите.
А потом какой нибудь сепсис и на кладбище, потому что резистентность ко всем антибиотикам. Когда антибиотик требуется - его прекрасно выписывает врач
Не пью, не курю• 30 июля 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Стрептоцид это порошок для ран подсушивать
Він в таблетках є, його ще моя мама приймала, років 35-40 тому) Це старий препарат.
Залізний кіготь• 30 июля 2025
Ответ дляМальовнича даль
Не сходите с ума. При необходимости антибиотик выписывает врач. Или вы думаете здесь все уже без них померли?
Залізний кіготь• 30 июля 2025
Люди, которые с собой везут стрептоцид, нефуроксазид и прочее, вы реально это все используете или оно валяется, пока срок не выйдет?
В любой аптеке можно без проблем и рецепта купить средство и от поноса и от боли в горле. При необходимости. А она может и не возникнуть.
Тумба-юмба• 30 июля 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Новирин
Нифуроксазид сироп
Отривин
Гельминтокс
Хлоргексидин
Левомиколь
Таблетки от укачивания
Стрептоцид
Це потрібно?
Нифуроксазид сироп
Отривин
Гельминтокс
Хлоргексидин
Левомиколь
Таблетки от укачивания
Стрептоцид
Це потрібно?
Новирин точно нет.
миссАрфография• 30 июля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Вы сначала докажите этому ’врачу’ , что вам нужен антибиотик
Мальовнича даль• 30 июля 2025
Ответ дляЛеді Душка
В іншій країні? Де ви того лікаря знайдете? Вдома рану можна просто і під краном промити, горло теплими чаями лікувати, і в ніс фізрозчин заливати, і в туалеті 3дні з проносом посидіти. А в дорозі щось потрібно, щоб не дійшло діло до сепсиса, якого ви так боїтеся
Залізний кіготь• 30 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Зачем мне ему доказывать? У меня нет цели поесть антибиотиков. Цель выздороветь. А там уже доктор смотрит показатели крови, мочи или рентген и определяет. Сама я это на глаз сделать не могу.
Виннипуховна• 30 июля 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А їх на всіх не вистачає ((
Кого не вистачає?
Леді Душка• 30 июля 2025
Ответ дляМальовнича даль
В каком смысле где найду врача? В поликлинике. В пункте ургентной помощи.
Залізний кіготь• 30 июля 2025
Ответ дляМальовнича даль
А сколько вы едете? Две недели в дороге? Что там за раны? Или вы куда то пешком месяц добираетесь?
Тумба-юмба• 30 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Стрептоцид прекрасно подсушивает мокрые раны. Растереть в порошок, засыпать на рану - наутро все затянется...
Виннипуховна• 30 июля 2025
Ответ дляПланшетница
Вот мне нравится за границей, придёшь с чем-то сначала все анализы возьмут, потом назначения делают. В Украине я приходила по симптомам накатал мне список и антибиотики и фуфломицины так чтобы печень нафиг отвалилась
Ось і в мене так, прийду до сімейного він мені зразу бумажку і купу галочок на аналізи і все в сусідньому кабінеті в той же день, на наступний результат і лікування.
Мальовнича даль• 30 июля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну ось останній раз в Краків їздила. У дочки вискочив прищ глибоко у вусі, через що боліло вухо. Добре, що з собою була музь з антибіотиком і гормоном - помазала і швидко пройшло. І навіщо мені тратити час і гроші на ходіння по лікарях в чужій країні, якщо можна легко справитися самим. Потім доречі, саме польський лікар порадив, що краще мазати тридермом, бо там є ще протигрибковий компонент, але в Польщі мені його не продали.
Заздрість то погано• 30 июля 2025
Я только спазмолгон покупаю, остальному нашла замену и много чего дешевле.Антибиотик могу выписать онлайн.
Виннипуховна• 30 июля 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Сімейних
Дивлячись де, в мене взагалі немає проблем з сімейним , якщо зранку подзвоню то в той же день попаду, зі спеціалістом теж можна вирішити, якщо немає запису в лікарнях поблизу можна пошукати на сайті по всій країні.
Залізний кіготь• 30 июля 2025
Ответ дляМальовнича даль
Да действительно, зачем тратить время на врачей? Вы понимаете что чисто теоретически с человеком может в любой момент что угодно случится: прищ, свищ, флюс, геморрой, аппендицит. Вы не напасетесь средств от всего. Моей дочке 17 лет, за все эти годы нам ни разу не позаботилась гормональная мазь с антибиотиком. Мне кстати 45 и я тоже такой мазью никогда не пользовалась. Поэтому я считаю странным возить за собой вагон лекарств, которые могут и не пригодится. Не 15 век на дворе, врачи и аптеки доступны.
Поторописька• 30 июля 2025
Немного лекарств
Из продуктов, зефир Рошен и жако, бублики БКК, пряники Киев хлеб, горчица, хрен, чай Ловар ассорти, Стрела и батончики Тид Бит рошеновские, чипсы лейс со сметаной и беконом 🤷🏻♀️; прокладки Натуралла ультратонкие
короткопамятна• 30 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Ну 2 недели - не 3 месяца. А с меня 3 месяца только тянут бабло за консультации и диагностику, уроды.
Думаю он решил что потерплю до годового осмотра в сентябре
Така бойова Я• 31 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Ну я тоже, как бы искала не один год.
О какой медицине может идти речь, если лаборатории гадают по страшному.
Мальовнича даль• 31 июля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Мені 42. Я не мазалась мазями ніякими, бо не було потреби. Останній раз антибіотик приймала ще до ковіда, коли видаляла всі вісімки за раз. А от син в мене з двух років дихав гормонами, бо обструктивні бронхіти. А в мене обструктивний бронхіт перший раз в 33роки був. А дочка до своїх 15років більше з´їла антибіотиків ніж я за своє життя, бо в кожного своє здоров´я. Я колись мамочок вчила як не треба дітей антибіотиками кормити і гормонами пічкати, бо у моєї дочки до 5років жодного разу не було потреби в антибіотику. А потім дочка підхопила мононуклеоз, який садить імунітет на 2роки, і почалося: перехворіли на все, як не антибіотики, то протигрибкові, то гормони кожен місяць. Тож не зарікайтеся. І де ви бачили за кордоном доступні аптеки і лікарів? І хто буде витрачати час відпустки за кордоном на походи по лікарях.
Залізний кіготь• 31 июля 2025
Ответ дляМальовнича даль
Так я не к тому что нам это никогда не понадобится, а к тому что невозможно с собой заграницу возить лекарства от всех болезней. Случится может что угодно. Надо к врачу ехать, а не гормональными мазями и антибиотиками самих себя лечить. Исключение только если человек постоянно что-то принимает и возит запас лекарств. Ну и что-то базовое. Но тарабанить за собой на всякий пожарный антибиотики с гормональными мазями для меня это странно. Зачем? Если это не пригодится, я его просто выброшу. А если будет необходимость, я спокойно это получу.
Крем для арбуза• 31 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Моя племяшка 9 месяцев ждала запись к дерматологу
Поискать в ближайшем большом городе термин поближе ей помешало что?
Крем для арбуза• 31 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
В Україні дуже залежить де ти живеш. Я жила у Києві, то звичайно, за гроші доступ до любого лікаря. Їх рівень значно вищий за рівень сімейного на заході. Але ж чи всі живуть у Києві? І чи у всіх є можливість оплачувати обстеження і аналізи ?
Я б сказала так: якщо порівнювати безкоштовну європейську медицину з безкоштовною українською, то виграє однозначно європейська. Бо вона доступна навіть найбіднішим. Якщо порівнювати європейську і за гроші українську - виграє українська, за умови, що це не щось критичне. У критичних випадках, коли треба рятувати життя - тут знову виграє європейська.
Нет, и во втором случае выиграет европейская. Потому что в Украине тебе сделают все что хочешь за твои деньги, и еще навалят сверху чтобы побольше взять. А в Европе если тебе это не надо, то тебе это не сделают, хоть с деньгами, хоть без них.