КоКоКоКоКоКо...• 31 июля 2025

кто устанавливает цены на кукурузу по 35 грн?

почему она не может быть по 15?
по моему ее достаточно и хватает
_Helenn_• 31 июля 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Мене от турбує ціна на помідори...
В кінці липня
Цей рік дуже важкий .Я під Києвом. Мої помідори ще навіть не спіють,а вже хворіють. То обрізаю,по бризкаю,то підв´язую. Але думаю як і з огірками в цьому році- хоч би поїсти свіжими було
Ms. При теле• 31 июля 2025
охранники на поле)
Пффф 100%• 31 июля 2025
Ответ дляБулькаю
Пмідори, перець на все ціна дуже висока в сезон.
Ещё не сезон, сезон в конце августа, начало сентября, сливка гривен по 30 будет, в принципе на столичке белозерка по 35, помидоры тоже по 30 и 50 есть
Парова машина• 31 июля 2025
цены на кукурузу, как и на все остальное, за редким исключением, устанавливает рынок
Булькаю• 31 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
А на скільки ціни на Столичному взагалі нижчі, ніж на звичайних ринках по місту, варто їхати з лівого берега ? Дивилася пару раз сюжети, великий вибір риби, овочів, але ж то потрібно знати що де у кого.
ВільнаНазавжди• 31 июля 2025
Днепр. От 3-5 до 25. От локации и размера зависит, и от времени покупки. Приезжайте на Озерку
Престидижитатор• 31 июля 2025
Видимо тот же, кто устанавливает цену 60грн на яблоки нового урожая.
Peppermint Winter• 31 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Ні, я краще сама зварю, в молоці з цукром, гаряченька. Ммм, якби ще море шуміло поруч, взагалі було б круто.
В молоці? перший раз чую таке) У яке молоко закладаєте? у кипʼячене чи холодне?
Пффф 100%• 31 июля 2025
Ответ дляБулькаю
Конечно ниже, намного, только в пятницу и субботу не едьте, они на выходные цены поднимают. А что вам знать, ходите прицениваетесь да и всё. В принципе когда то я на троещину ездила, на овощной оптовый, там вообще всё так на 50% дешевле было чем по рынках киева.
Дай подивлюся• 31 июля 2025
той, хто перед вами купив за стільки
Відкушу все що стирчить• 31 июля 2025
Вчора купувала по 10, Черкаси. Але мені пощастило, бо взагалі всі решта по 20-25 продають і вище
Леді Душка• 31 июля 2025
Полтава, по 10 грн.
Ms. При теле• 31 июля 2025
Ответ дляPeppermint Winter
а говорят, шо бедно живут!, скоро в коньяке варить будут!!)
Peppermint Winter• 31 июля 2025
Ответ дляMs. При теле
Мы в Запорожье богачи!
Неначасі• 31 июля 2025
Виростіть і продавайте хоч в по 5. По-моєму, ви цілком здатні це зробити
Бабуся мороз• 31 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
В Одессе на пляже 100 грн варёная, в форе неплохая, пригород киева по 26 грн, сырая.
В Одессе на Привозе я вчера по 15 брала крупную. Сварила дома, очень вкусная.
Мудробаба• 31 июля 2025
Автор, кукурудза росте як бур´ян. Навесні купуєте пакетик і садите, за 20 грн. В мене подруга сіє огірки і помідори під будинком в місті. На ціноутворення ви не вплинете, ніяк. Їжа буде тільки дорожча.
Мудробаба• 31 июля 2025
Ответ для_Helenn_
Обробіть фурациліном, одна таблетка на літр води. Починайте обробляти знизу, навіть по землі. Двічі на тиждень. В наступному році починайте обробляти до сезону дощів. Можна будь якими засобами але цей безпечний. Мені особисто подобається.
Девальвация• 31 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
У нас по 20. Приїздіть, купляйте. Запоріжжя )))
Ооо я можу приїхати! На ніч у себе залишите? ))
Хочу барабульки• 31 июля 2025
Ответ дляДевальвация
Легко. Плата за ночівлю скопати трохи городу
Невеличкий клаптик
Девальвация• 31 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Невеличкий клаптик
А ви гарненька? Скільки років?
Хочу барабульки• 31 июля 2025
Ответ дляMs. При теле
Неможна мені у коньяці. Тільки з лікарні, а коли можна буде, вже кукурудзи не буде.
Хочу барабульки• 31 июля 2025
Ответ дляPeppermint Winter
У холодне, я розбавляють навпіл з водою, трохи олії(без запаху 1-2ложки) і трохи цукру. Бомбезно виходить. Соковита, солодка навіть якщо сира була не дуже гарної якості
Хочу барабульки• 31 июля 2025
Ответ дляДевальвация
А ви гарненька? Скільки років?
Гарна, що впасти можна, та й років зовсім небагато. Всього друга півсотня пішла.
Peppermint Winter• 31 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Дуже дякую
Не виправдовуюсь• 31 июля 2025
У меня рядом поле с кукурузой, жду когда там созреет🤭
Завтра не пью• 31 июля 2025
Посадіть і продавайте по 15грн.
УбилаКеннеди• 31 июля 2025
потому что виноваты буржуи пора раскулачивать буржуев и вся власть народу
Конотопська відьма• 31 июля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Ага, я Білий налив по 100 бачила
УбилаКеннеди• 31 июля 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Ага, я Білий налив по 100 бачила
бананы дешевле яблок раньше бананы были роскошь теперь яблоки