Проработник• 31 июля в 12:38

Гардероб малюка 9-12 місяців на осінь

Досвідчені мами, допоможіть, я розгублена. Скільки якого одягу потрібно дитині такого віку. Для дому зрозуміло боді плюс штанці, а от що вдягати на вулицю не можу придумати. Джинси напевно дитині некомфортно, кофти, светри будуть закочуватися. Вдягати комбінезони? Чи потрібні куртки, дощовики, шарфики, безрукавки. В магазинах стільки одягу, не хочу накупувати зайве. Бо на перші три місяці дитини закупилась, а реально вдягали на вулицю лише сліпи і комбінезони. Купа одягу залишилось не вдягненим навіть. Не хочу знов викинути гроші. Допоможіть!!!
Міні-бікіні• 31 июля в 12:46
Джинсові комбінезон + футболка+ кофтинка.
Автор орієнтуйтеся щоб одяг можна було швидко одягти і зняти, без мілких гудзиків краще змійка.
Для верхнього одягу дивіться краще комбінезон щоб було зручно.
Ну і звичайно орієнтуйтеся на те наскільки активно ваша дитина на вулиці, якщо що завжди можна пройтися по секондам і купити додаткову зміну на вулицю дитині.
Якщо є подруги по пісочниці, дітки яких старше за вашу дит, то запитайте що їм було зручно на осінь зиму минулого року.
Усатая фея• 31 июля в 12:47
Малому покупала на осень( он апрельский) флисовый комбез с капюшоном, он же потом шел как поддевка под зимний. Вместо шарфа шлем, рукавички... одинарные и двойные. По воду курточки... тут уже решать вам, ибо я брала комбинезон и куртку(удобно если ехали в тц и др., где раздел на раз, два).
Печенюшка• 31 июля в 12:48
Ми активно користувались флісовими костюмчиками і комбінезонами. Також вже носили на вулицю перші колготки. На прохолодну дощову погоду потрібен комбінезон.
сладкий_ноябрь• 31 июля в 12:49
Комбінезони.
Є д геть легкі, тонкі осінні.
Ну і демі тепліші.
В зимових не бачу сенсу, зими теплі