3@йk@• 31 июля в 19:23

Вас контролює керівник?

Перевіряє звіти кожен день, задає питання, присіпується, чи якщо віддалено, дзвонить,щоб перевірити, що ви робите або ж умовно раз на місяць поговорили, відзвітували і він вас не чіпає
Майская киска• 31 июля в 19:25
На бывшей работе так было. Ушла. Для меня это занадто. Плюс куча личных вопросов не касающиеся работы. Я с таким столкнулась впервые. Я понимаю что начальство контролирует и это нормально. Но не на столько.
Майская киска• 31 июля в 19:26
Вам клоунов наставили кто не сталкивался и не понимает что это такое)) когда контролируется каждый шаг.
Vita_Nikolaeva• 31 июля в 19:27
були різні керівники - і більш тривожні і спокійні
зараз - більш тривожний
а шо зробиш, треба вміти ладити з кожним
Майская киска• 31 июля в 19:28
Ответ дляVita_Nikolaeva
зараз - більш тривожний
Тревожный - не равно контролирующий каждый шаг и каждый чих. Даже не касающийся работы. Очень сложно находить общий язык с такими людьми.
На предыдущих работах начальство конечно контролировало, как везде, но не настолько.
Біле пальто• 31 июля в 19:29
В мене керівник моя знайома )
Ні, не контролює. Але якщо бачить, що я щось не внесла ,то може нагадати. Якщо помилки якісь, теж звичайно пише.
Спочатку ,поки я вчилась , то звичайно контролювала і все перевіряла. Але мені здається це ок
Та легко!• 31 июля в 19:29
Ответ дляМайская киска
Как по мне контролируют каждый шаг, если работник совсем хреновый.
Vita_Nikolaeva• 31 июля в 19:30
Ответ дляМайская киска
у людей сверхконтроль изза своей повішенной тревоги
Майская киска• 31 июля в 19:30
Ответ дляТа легко!
Ну так а зачем он тогда нужен? Такое отношение было не только ко мне, а ко всем. Просто непонятно было когда он все успевал. Но там просто до абсурда доходило.
автор 3@йk@ • 31 июля в 19:31
Ответ дляVita_Nikolaeva
зараз - більш тривожний
Про контролюючих чула, але не стикалася. З тривожними важко, і сам переполошиться, і інших через це на вуха поставить, хоча фактично проблему легко вирішити,але з усього робиться трагедія. Дуже важко, тому питаю, як у інших.
Vita_Nikolaeva• 31 июля в 19:34
Ответ для3@йk@
ви ж начебто самі написали у темі що у вас контролюючий бос
Майская киска• 31 июля в 19:37
Ответ для3@йk@
В моем случае было что тревожный начальник и гипер контролирующий начальник - это было два разных начальника на разных работах.
Гипер контролирующий как раз был спокойный как удав, он никогда не делал трагедии на ровном месте, но контроль был сверх естественный.
А тревожный начальник был, то менее контролировал, все нормально было, но из любой мелочи делалась неимоверная трагедия мирового масштаба которая решалась неделями (то, что можно было решить за 10 минут и забыть). Но нет.
Поэтому...
автор 3@йk@ • 31 июля в 19:37
Ответ дляVita_Nikolaeva
Та ні, не мала цього на увазі. Тривожний, нервовий, і через це контролює, перевіряє, псіхує (не зривається на мені, а видно що людині погано)
Vita_Nikolaeva• 31 июля в 19:41
Ответ для3@йk@
саме так - коли я зрозуміла що це людині погано а не я погана - я перестала нервувати так на відстотків 30 менше точно

окремо, ставила собі такий уявний купол коли треба було комунікувати з ним - щоб трохи менше це мене чіпляло бо звісно це виводить зі стабільного стану під час роботи
автор 3@йk@ • 31 июля в 19:49
Ответ дляVita_Nikolaeva

Ви молодець. Я намагаюся, але поки мене це зачіпає, починаю себе звинувачувати, що це я таки щось не так зробила. А там людина така, що будь-яку дрібницю десь вичепить, напридумує, що може трапитися через неї і мене виводить з рівноваги. А потім виявляється, що це не мало значення, результат той самий (як зробила я , і як сказав він)
Vita_Nikolaeva• 31 июля в 19:55
Ответ для3@йk@
ні - звинувачувати себе точно не варто

у вас є колеги? до них він так само ставиться - як до вас? якшо так - то це точно не про вас а про нього - бо незалежно хто перед ним він веде себе однаково з підлеглими

тривожна людина і ймовірно з низькою самооцінкою він - та ще й з відсутністю емоційного інтелекту. іншими словами - хєровий керівник. Статус керівника є а мізків стати нормальним адекватним немає
автор 3@йk@ • 31 июля в 20:06
Ответ дляVita_Nikolaeva
ні - звинувачувати себе точно не варто

До всіх однаково, як тільки не називають його колеги. І людина непогана, але ця тривожність, прискіпливість добиває, сьогодні вже нерви так здавали, що уявляла, як пишу заяву.
Vita_Nikolaeva• 31 июля в 20:08
Ответ для3@йk@
дуже співчуваю що маєте працювати з таким ***

можливо з часом щось більш прийнятне для себе підберете (місце роботи з новим керівником)...
ПростоБелка• 31 июля в 20:55
Ответ дляТа легко!
Не завжди це саме так.
ПростоБелка• 31 июля в 20:58
На цій роботі попередня контролювала, але там свої бзики були. В цілому керівник має контролювати обов´язково на мою думку. А теперішня така, шо її саму треба контролювати
А я с Рио-де-Житомира!• 31 июля в 20:59
В мене ’керівник’закордоном сидить, всю роботу роблю я, тому сама звітую, раз на день. Коли якась жопа, викручую так, що вона винувата, коли все ок, йду через голову і розказую, яка я офігенна. Але я на цій роботі тимчасово, платять нормально, досвід потрібний отримую, зараз зроблю сама проект і поставлю питання, або я на її місце, або іду далі
ПростоБелка• 31 июля в 21:02
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А керівник нічого не робить взагалі?
А я с Рио-де-Житомира!• 31 июля в 21:03
Ответ дляПростоБелка
А керівник нічого не робить взагалі?
З роботи керівника, ні
ПростоБелка• 31 июля в 21:03
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
З роботи керівника, ні
Тоді навіщо її тримають?
А я с Рио-де-Житомира!• 31 июля в 21:07
Ответ дляПростоБелка
Тоді навіщо її тримають?
Ну людина 100 год пропрацювала, вона ж дітей рятує, нє ну на наради ходить там де з пустого в порожнє переливають переказує нам все і звіт робить раз на місяць. Мені нормально, чим більше в неї косяків, тим краще.
автор 3@йk@ • 31 июля в 22:17
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
У нас таку даму не так давно прибрали і керівник тепер там нормальний, теж 100 років працював, я навіть не знаю, яким чудом до вищого керівництва дійшло нарешті, що вона була там лише картинкою, всю роботу робили підлеглі. Так що у вас точно є усі шанси.
А я с Рио-де-Житомира!• 01 августа в 14:51
Ответ для3@йk@
Тут така сама історія, коли треба пряме втручання керівника в ситуацію, її нема, вже не говорю про якусь оптимізацію процесів, впровадження чогось нового, прогресивного та мотивації. Просто щей малий скажи малому... От і весь стиль керування...
Та легко!• 01 августа в 21:37
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А что за проекты, что именно вы делаете ?
А я с Рио-де-Житомира!• 01 августа в 21:40
Ответ дляТа легко!
Імпорт сировини та обладнання та експорт готової продукції, з пошуком покупців.
Та легко!• 01 августа в 21:43
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А проект это что 1 заказ или как ?
Продукция какая ?
А я с Рио-де-Житомира!• 01 августа в 21:47
Ответ дляТа легко!
А проект это что 1 заказ или как ?
Продукция какая ?
Проект, це вивід продукту на новий ринок. Чи постачання інгредієнтів для нового продукту нашого виробництва. Харчова промисловість.