Вероятненько• 31 июля 2025

Я боюсь йти в офіс(

Після університету були проблеми з пошуком роботи по спеціальності, 3 роки відпрацювала на касі(і зараз працюю), пройшла 1 етап співбесіди в офіс(онлайн зустріч), тепер запрошують на роботу, а мені страшно. Я ніколи не працювала в великих офісах, колективах. Я звикла що працюю в невеликому колективі з 4 чоловік і все. Я боюсь виступати перед публікою, взаємодіяти з іншими відділами, я ніколи цим не займалась
Вимагаю спілкування• 31 июля 2025
Які перспективи на касі? Адміністратор?
СирОжино пирОжино• 31 июля 2025
Мені здається після каси вже нема чого боятись
Дона Ко Ко• 31 июля 2025
Ви не будете там виступати
Спочатку будете ніхто
Маруська Му• 31 июля 2025
То не йдіть, сидіть на касі. Чи вас щось не влаштовує?
Vita_Nikolaeva• 31 июля 2025
це нормально відчувати деякий страх і невпевненість там де вам щось невідомо

дайте собі час - звикнете - і все буде добре

виступати перед публікою вам не треба буде- принаймні в найближчий час
автор Вероятненько • 31 июля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Які перспективи на касі? Адміністратор?
В кращому випадку..
Бурундучиха• 31 июля 2025
Бояться нельзя. Будьте уверенной, доброжелательной и присматривайтесь. Потом разберетесь.
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2025
Просто йдіть із думкою ’А що я втрачаю?’. Якщо що, то ви можете звільнитись хоч наступного дня
Вимагаю спілкування• 31 июля 2025
Ответ дляВероятненько
В кращому випадку..
А які переваги нової роботи порівняно з теперішньою?
Бессмертный пони• 31 июля 2025
Зачем в офисе віступать перед публикой ? Вы на какую должность собеседовались ?
НеКонец-Света• 31 июля 2025
Хай все у вас вийде і робота буде в радість з достойною оплатою.
Якщо вас запрошують, то побачили щось і оцінили. Всі починають однаково
Vita_Nikolaeva• 31 июля 2025
автор - ви молодець що хочете кращого для себе і робите кроки у цьому напрямку

напрявляю до вас багато підтримки- хоч віртуально - щоб трошки допомогти вам комофртніше почуватися у нових умовах. у вас все вийде! не такий страшний чорт
автор Вероятненько • 31 июля 2025
Ответ дляБессмертный пони
Звичайний менеджер, я не знаю, просто подруга теж працює в офісі на подібній посаді і каже що в них потрібно виступати перед колегами, звітувати за зроблену роботу за тиждень
автор Вероятненько • 31 июля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Зп краща, робота не на ногах
Борисфенка• 31 июля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Те саме хотіла написати, чого вже боятися.
Все залежить від посади, про яку авторка мовчить.
Дона Ко Ко• 31 июля 2025
Ответ дляВероятненько
Обычно, если заставляют так отчитываться, перед всеми, это плохие компании.
Бессмертный пони• 31 июля 2025
Ответ дляВероятненько
Подождите . Менеджер - очень растяжимое понятие . Это во-первых . Есть менеджера по подборке персонала , по продажам , по поставкам , по работе с клиентами и еще сто тысяч разнообразных менеджеров . Каким именно менеджером вы будете ? Во-вторых , в разных компаниях разный подход . В одних нужно отчитываться , как ваша подруга . В других - нет . У нас , например , никто не отчитывается еженедельно - ни менеджера , ни прорабы , ни бухгалтера . Бывают , конечно , летучки руководящего состава , но опять же речи никто не говорит .
Бессмертный пони• 31 июля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
100 %
Всех в сад• 31 июля 2025
Ответ дляВероятненько
Какой именно менеджер?
Заздрість то погано• 31 июля 2025
Очі бояться - руки роблять.
ЯниЯ• 31 июля 2025
Ответ дляВероятненько
Т.е., вы еще не придумали, о какой должности речь идет?
Скажений гудзик• 31 июля 2025
Ответ дляВероятненько
Що треба продавати?
Шукаю трусики• 31 июля 2025
все бывает в первый раз, вы еще молоды, все вереди, дерзайте, все у вас выйдет
автор Вероятненько • 31 июля 2025
Ответ дляЯниЯ
Офіс менеджер
ЯниЯ• 31 июля 2025
Ответ дляВероятненько
Офіс менеджер
Ой, тогда ваши опасения оправданы. Одно из основных заданий любого офис менеджера - ежедневные выступления перед коллективом
Кишмишная Мая• 31 июля 2025
Втягнетесь. Більшість бояться, але нічого - звикають. Пробуйте, вам все одно втрачати немає чого (в плані роботи на касі в магазині з колективом з чотирьох осіб).
Бессмертный пони• 31 июля 2025
Ответ дляВероятненько
Офіс менеджер
Это где же офис-менеджеры толкают речи пере публикой ? В какой компании ?
автор Вероятненько • 31 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Якщо не вийде в офісі, на касу зможу повернутись потім всеодно
Кишмишная Мая• 31 июля 2025
Ответ дляВероятненько
Тим паче йдіть з тої каси і будуйте перспективу.
Не боюся осуду• 31 июля 2025
Ответ дляВероятненько
Офіс менеджер
В сфере торговли?