Своего не предлагать• 31 июля в 23:38
Яка ціна Аіртач чи Балаяж за кордоном?
Напишіть країну та ціну. Ви залишаєте чайові чи оплачуєте лише покраску?
Платье Длинное бальное• 31 июля в 23:42
Там, де я живу, навіть не знають шо то таке)
Максимум мелір можуть зробити.
Помеха справа• 31 июля в 23:46
Страшно представить. Я в один тон седину закрашиваю 140 евро. На чай 10 евро оставляю наличными, за услугу картой обычно
МастерЮля• 31 июля в 23:49
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Максимум мелір можуть зробити.
Как я вас понимаю!
Кишмишная Мая• 31 июля в 23:49
Франция - балаяж был 80 евро 2 года назад. Чаевые никогда не оставляю.
Своего не предлагать
• 31 июля в 23:51
У нас в один тон $175 + , балаяж $350+. У мене волосся до плечей, ціна на аіртач від $ 530
Губи до вух• 31 июля в 23:52
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Максимум мелір можуть зробити.
Так это и есть мелирование. Тока хапуги назвали это сложной техникой))) Не от того что это сложнее, а для того чтобы больше бабок рубить. И плюс все косяки тонируют
заварний look• 31 июля в 23:53
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Максимум мелір можуть зробити.
+1000%)))
Я в Італії.
Просто пофарбуватися в блондинку + стрижка ( неодмінно, щоб одна сторона була коротше іншої, по-іншому не вміють) це десь 200-300 євро.
Думаю, що якщо і є десь балаяж, то точно 500 євриків +.
Але тут і манікюр звичайний однотон 70 євро+.
І так роблять, що обняти і плакати)
Я в Італії.
І так роблять, що обняти і плакати)
Платье Длинное бальное• 31 июля в 23:59
Ответ дляГуби до вух
Хапуги так і роблять)) але у нормального майстра, айртач відрізняється і технікою, і кінцнвим результатом
МастерЮля• 01 августа в 00:00
Ответ длязаварний look
+1000%)))
Я в Італії.
І так роблять, що обняти і плакати)
Я в Італії.
І так роблять, що обняти і плакати)
У нас одна девочка на весь город делает маникюр как дома, поэтому выбора у нас нет ((
Платье Длинное бальное• 01 августа в 00:02
Ответ длязаварний look
+1000%)))
Я в Італії.
І так роблять, що обняти і плакати)
Я в Італії.
І так роблять, що обняти і плакати)
Та да. Мені пощастило, я знайшла нашу дівчину- манікюрницю.
заварний look• 01 августа в 00:02
Ответ дляМастерЮля
На манікюр- педикюр взагалі не хожу, бо антисанітарія страшна.
Китаянки роблять манікюр.
Там просто джек-пот.
5 з 10 пальців обов´язково порізані.
Хожу лише до перукаря ( так, китайського, бо італійських не тягну і якість така собі) і до косметолога - українки.
Китаянки роблять манікюр.
Там просто джек-пот.
5 з 10 пальців обов´язково порізані.
МастерЮля• 01 августа в 00:03
Ответ длязаварний look
Китаянки роблять манікюр.
Там просто джек-пот.
5 з 10 пальців обов´язково порізані.
Китаянки роблять манікюр.
Там просто джек-пот.
5 з 10 пальців обов´язково порізані.
А мы все ходим к этой единственной девочке )))
Лама_мама• 01 августа в 00:50
Ответ длязаварний look
+1000%)))
Я в Італії.
І так роблять, що обняти і плакати)
Я в Італії.
І так роблять, що обняти і плакати)
Ото ціни в Італії, мабуть найдорожчі в Європі
Королева краси• 01 августа в 00:57
Встретила знакомую с прекрасным балаяжем. Спросила где делала - оказалось она в Азербайджан, на родину ездила. Тут такое не сделают. В группах пишут 500-600 евро Аиртач. Германия
Гадаю_По_шнуркам• 01 августа в 02:40
Ответ дляСвоего не предлагать
У мене каре, робила в Одесі балаяж 5000грн 2024 рік літо, хороший майстер.
Своего не предлагать
• 01 августа в 02:47
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Звісно що в Україні дешевше
Вакцениро Вона• 01 августа в 03:07
Ответ дляПомеха справа
Жах, яка ви не економна.Професійна фарба 5-10 євро,окисник 50 центів .Беріть фарбу з двома нулями для сивини.
За 150 євро я б краще 6 разів в китайський безлімітний ресторан сходила..
Вакцениро Вона• 01 августа в 03:09
Ответ длязаварний look
+1000%)))
Я в Італії.
І так роблять, що обняти і плакати)
Я в Італії.
І так роблять, що обняти і плакати)
Брехня
Аноним Советчик• 01 августа в 07:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Аіртач 400$
Добре роблять, чи як меліровка, з різким переходом? У нас меліровка 250дол. Краще б я не робила б! Тепер ніби грязне волосся з тонкими жовтими ниточками. Єдиний плюс, волосся не спалили
Love_Love_Love_• 01 августа в 09:43
Ответ дляАноним Советчик
В нас повно українців
Аноним Советчик• 01 августа в 16:52
Ответ дляLove_Love_Love_
В нас повно українців
Так гарно фарбують чи не дуже? Бо у нас теж є українка, але фарбує погано. У неї аіртач спочатку був 400 ніхто не йшов потім 300,дівчата пішли , але то робота канєшно капець. Тепер ні до місцевих не ходять ні до українки, всі повідрощували свій блонд в натуральний. Пєчаль канєшно.
Помеха справа• 01 августа в 17:42
Ответ дляВакцениро Вона
Я зарабатываю не для того, чтоб экономить
Love_Love_Love_• 01 августа в 17:52
Ответ дляАноним Советчик
Гарно, одна була теж напевно нашвидкуруч перед приїздом навчилась, то таке собі. Але потім я інших знайшла, все ок.
Аноним Советчик• 01 августа в 17:57
Ответ дляLove_Love_Love_
О, супер, що знайшли майстра гарного. Бо це теж не легко.