Заліковий троль• 01 августа 2025
Коли будуть результати поступлень?
Питання в шапці.
Зробили пріоритет в Київський вуз, а тепер думаємо, мабуть краще було б в периферійний, в Києві не спокійно і менше платити в периферійний.
Дарина-Aha• 01 августа 2025
Так є ще шанс подати інші заяви до 18.00
Результати до 6 серпня повинні бути
Заліковий троль
• 01 августа 2025
Ответ дляДарина-Aha
Результати до 6 серпня повинні бути
Ми вже подали але приорітет 4 і 5. Хіба можна міняти зараз?
Лялька в колисці• 01 августа 2025
Можете ще подати на контракт,кудись прийдете.Ми теж Київ навіть не розглядали з цієї причини.
Лялька в колисці• 01 августа 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ще маєте пріоритети від 6 до 15.Можете ще сьогодні подати.На контракт можна ВНЗ обирати наскільки я зрозуміла.
Привіт з ботойбіччя• 01 августа 2025
Зараз всюди однаково погано навчатись. Тому треба щоб дешевше та зручніше. Ось і весь крітерій.
Заліковий троль
• 01 августа 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Зараз будемо пробувати)
ГейТуда• 01 августа 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Дівчата, але міняти приорітети не можна?
Ви умови вступу взагалі не читали?
Лялька в колисці• 01 августа 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не всюди.Є регіони де більш менш спокійно.
Лялька в колисці• 01 августа 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Зараз будемо пробувати)
Ви на яку спеціальність плануєте вступати?
я Кукарача• 01 августа 2025
Результати вступу будуть пізніше, ще сьогодні можна подавати заяви. Подивіться в поданих заявах, наче там пишуть, коли будуть списки до зарахування
Лялька в колисці• 01 августа 2025
Ответ дляol_kin
Чому ви не задавали ці питання ДО подачі заяв, або не шукали в пошуку, я сто разів писала в темах і окремо створювала поради при вступі.
Люди різні!Чому усі мають думати і поводитись так як ви?
Привіт з ботойбіччя• 01 августа 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Я про якість навчання. Та й «спокійно» це таке…
ГейТуда• 01 августа 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Написала людина, яка в 14.30 сидить на форумі
Привіт з ботойбіччя• 01 августа 2025
Ответ дляГейТуда
Я ж пенс)
Лялька в колисці• 01 августа 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Спокій у Харкові та Ужгороді не порівняти.Якісне навчання під обстрілами не потрібне!
Дарина-Aha• 01 августа 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Можна видаляти свої заявки з першими пріоритетами, тоді першими будуть розглядатись заявки, які пізніше у вас стоять, ну після 4 та далі
Дарина-Aha• 01 августа 2025
Але потрібно дивитись, що у вас по балам, є сенс ризикувати, якщо ви на бюджет...
У вас стоїть смайлик на Абітпошуку)Дивились там?
Заліковий троль
• 01 августа 2025
Ответ дляДарина-Aha
Дякую)
Заліковий троль
• 01 августа 2025
Ответ дляДарина-Aha
Стоїть один смайл, всі інші допущено
Виправлялочка• 01 августа 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ні.
Дарина-Aha• 01 августа 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Стоїть один смайл, всі інші допущено
Смайл на том ВУЗі в який ви не хочете?
Ясно, що він 1, так буде і з рекомендацією у ВУЗ, вона буде лише одна!
Виправлялочка• 01 августа 2025
Ответ дляДарина-Aha
Я ось цей момент з пріоритетами теж не розумію. Якщо все ж бажаніший для нас універ стоїть 3 пріоритетом і ми не видалимо перші 2 пріоритети, нас по 3му все-рівно розглюнуть і дадуть відповідь?
Дарина-Aha• 01 августа 2025
А навіщо бажаний ставили на 3 місце?
Розглядають з 1 пріоритета, якщо там ви проходите і вам дають рекомендацію, то всі інші деактивуються, не розглядаються зовсім!!!
Виправлялочка• 01 августа 2025
Ответ дляДарина-Aha
А навіщо бажаний ставили на 3 місце?
Тому що син хотів Вінницю. А це інший регіон. Передумали. Але ж він подавав на контракт. Все рівно анулюються? Я про анулюються і не чула. Дитина підтверджували свій вибір ел.підписом, він же ж обирає навчальний заклад. Чому всі анулюються?