Малая еще та• 22 июля в 11:40
Маріупольський державний університет
Хто що чув? Вони зараз переїхали у Київ. Поступили б туди?
Квітка Миру• 22 июля в 11:43
Нет, зачем что университетов нормальных нет . Он и раньше был не очень а сейчас без базы преподавателей нормальных которые естественно все не могли переехать
Малая еще та
• 22 июля в 11:45
Ответ дляКвітка Миру
Якщо Ви знаєте щось скажіть. А який нормальний?
Щедрик• 22 июля в 11:58
Ответ дляМалая еще та
Нет нормальных. На асю Украину был только один Мариупольский университет, но сейчас и он не то. Идите в ПТУ.
ЖующаЯКонфету• 22 июля в 12:01
Ответ дляМалая еще та
Шевченко, но там тяжело учится
Даха-сваха• 22 июля в 12:05
Вам моя порада, як мати 2 дітей, які вчаться: нехай дитина обере спеціальність, а ви допоможіть її обрати пристижний ВУЗ.
Вони пристижні тому, що мають гарну базу та високого рівня професорсько-педогагічний колектив.
КНУ, наприклад, практично весь, має офлайн навчання.
Синди Кроуфорд• 22 июля в 13:11
Я бачила будинок цього університету у моєму районі. Біля Кнуба.
Не знаю, може туда впо поступають? Ну і подовжує навчання молодь з Маріуполя.
Малая еще та
• 22 июля в 13:13
Ответ дляЩедрик
Зачем?
Малая еще та
• 22 июля в 13:14
Ответ дляДаха-сваха
Престижний МДУ?
Малая еще та
• 22 июля в 13:20
Ответ дляДаха-сваха
А що таке КНУ?
Даха-сваха• 22 июля в 13:28
Ответ дляМалая еще та
А що таке КНУ?
Київський національний університет ім. Т. Шевченка
Оцененная• 22 июля в 13:41
Вибір Зво залежить від спеціальності, а не навпаки. Яку розглядаєте? Який бал? Контракт?
вентиляторная• 22 июля в 14:43
Я його закінчувала, але ще в Маріуполі. Тоді був звичайним університетом, нічого особливого. Не найгірший. Але ж там все було зав´язано на підтримку з Греції, Італії, Польщі. Чи залишилася та підтримка? Бо якщо ні, робити там нічого скоріше за все.
Малая еще та
• 22 июля в 15:18
Ответ длявентиляторная
Цікавить саме італійська мова, переклад. Який там рівень?
вентиляторная• 22 июля в 15:59
Ответ дляМалая еще та
Коли я навчалася, італійську мову ще тільки починали розвивати там. Викладачі на той період були сильні. Були викладачі саме носії мови.
Але проблема в іншому. Цей університет переїхав до Києва, але ж з Маріуполя він не зник теж. От який варіант підтримала Італія? Якщо вони фінансують і підтримують те, що в Києві, то можна буде розраховувати і на якісне викладання мови, і на практику в Італії. А от якщо ні - це буде звичайний ВНЗ посередньої якості.
І ще, треба спочатку визначитися, навіщо взагалі вам та італійська. Що ви з нею робити будете. Бо влаштуватися по спеціальності виходить у одиниць. Я от новогрецьку вивчала. З відзнакою закінчила. Навіть трохи попрацювати вийшло. Недовго. Бо виявилося, що ця спеціальність тільки в Маріуполі і була потрібна. Тепер працюю в зовсім іншій сфері. Де мій диплом навіть і не згадаю вже.
Малая еще та
• 22 июля в 16:30
Ответ длявентиляторная
Там же і італійська і англійська
вентиляторная• 22 июля в 17:58
Ответ дляМалая еще та
Там же і італійська і англійська
Не знаю, як на італійському відділенні, але на новогрецькому, коли я вчилася, англійська була доволі посередня. За 5 років тільки 2 роки був сильний викладач, і то не на всіх заняттях (там розділення було - граматика, лексика, ділова англійська). Тому сильно на англійську я б не розраховувала. Тоді вже краще вступати, щоб англійська основна була, а італійську другою мовою обрати.
вентиляторная• 22 июля в 18:15
Ответ дляМалая еще та
Там же і італійська і англійська
Подивилася по вступу саме на італійську. Не те, щоб туди люди сильно рвалися. Зовсім мало заяв. Це, мабуть, про щось каже.
Малая еще та
• 22 июля в 23:38
Ответ длявентиляторная
А 300 заяв у Шевченка про що каже?
вентиляторная• 23 июля в 09:56
Ответ дляМалая еще та
А 300 заяв у Шевченка про що каже?
Ви попитали думку, я вам її озвучила. Вирішувати вам. Може вам і нормально буде там, я ж не знаю. Відкривайте сайт ЄДЕБО і дивіться про цей університет і цю спеціальність. Там все видно, і про конкурс, і про бали. І за попередні роки можна подивитися і порівняти.
Малая еще та
• 23 июля в 11:26
Ответ длявентиляторная
Я училась в КНЕУ і що я краща за того хто вчився в НУБІП? Ані чим. Стереотипне мислення
вентиляторная• 23 июля в 11:50
Ответ дляМалая еще та
А до чого тут це? Ви питали про якість освіти, а переключилися на те, хто краще
І взагалі, навіщо питати, якщо ви вже все вирішили і думку відмінну від вашої не сприймаєте?
Я в свій час коли навчалася в МДГУ, то для мене це був найкращій університет. Я отримувала стипендії, премії, каталася по закордонах безкоштовно. Але зараз дитину свою туди б не віддала. І так, кількість бажаючіх вступити щось-таки означає. А ще те, що там досі існує спеціальність ’Російська мова’. Це теж дещо означає.