Позитивна• 01 августа 2025
Дівчатка, дайте відгуки на рушники Сінсей?
Виглядають трохи тонкими,ціна невисока. Може через місяць на ганчірку перетворяться?
Нехай щастить• 01 августа 2025
Махровые? Мне очень нравятся, я не люблю тостые, эти средние, вытираться удобно, впитывают отлично. Последние покупала 2 года назад, ничего с ними не случилось, пушистенькие, мягкие. Сушу в сушилке.
Марічка• 01 августа 2025
Брала пару средних махровых по скидке. Около 100 грн. штука. Полгода в хвост и гриву пользуюсь — полет нормальный.
сладкий_ноябрь• 01 августа 2025
Маю 4 рушники з сінсею, різного розміру.
Купила заради цікавості по дуже великим знижкам. Якість абсолютно нормальна, дуже добре вбирають вологу зі шкіри, бо в мене є ще рушники з НМ і вони краплі розтирають по тілу, а не вбирають в себе,