Не пью, не курю• 01 августа 2025
Який колір шпалер в темній кімнаті хлопцю 10 років.
Дівчата, якого кольору шпалери обрати, якщо кімната темна. Хлопцю 10 років. Меблі - білі. Розглядала світло сірий, але... Північна сторона, плюс ще балкон забирає світло, да і площа кімнати маленька.
Заюшка_хозяюшка• 01 августа 2025
При схожих параметрах обрали світло бежевий колір. Майже білий. Ні разу не пошкодували.
Освічую темряву• 01 августа 2025
А у ребенка не спрашивали, что он хочет? У меня сын в этом возрасте принимал активное участие в обустройстве своей комнаты при ремонте
Мюллерная• 01 августа 2025
А я бы может желтый выбрала
Спокойный оттенок конечно, а не вырвиглаз
Не пью, не курю
• 01 августа 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Йому все подобається
Істеріомама• 01 августа 2025
У нас желтый в детских, но приятный светлый. Только разные оттенки. Очень приятно находиться. Теплый уютный цвет. Налепили наклейки совушек , чтобы было веселее)
вкрации• 01 августа 2025
Сделайте чисто белый и не колхозьте, а то тут и зелёный, и совушки, советчицы...
Не пью, не курю
• 01 августа 2025
Ответ длявкрации
На білому меблі, напевно, загубляться, вони теж білі.