Прагматик флегма• 01 августа в 19:35

Я одна з дитиною закордоном

Чоловік не виїздний. Мені дуже важко. Багато хто сім´ями, а я сама одна з дитиною.Помочі ні звідки чекати.
Недавно стало погано в автобусі. Серце почало тріпатися. Я сидячи втратила свідомість. Люди привели мене в почуття. Настаювали визвати швидку.
Я відмовилася. Бо дитина одна б в квартирі залишилася, якби мене поклали в лікарню
Я їздила за продуктами і таке сталося.
Тепер постійний страх, що якщо зі мною щось трапиться і немає нікого зовсім тут у нього, 11 років. Я в паніці просто.
Полуничка• 01 августа в 19:54
Ответ дляПрагматик флегма
Все, побут документи, в селі магазину немає. Тягаю сумки сама постійно.
Велкам додому,тут кайф
автор Прагматик флегма • 01 августа в 19:55
Ответ дляЭмчЭндЭм
Переехать в город , найти работу
Не можу знайти квартиру. Переїзд окрема тема, хто його це все буде тягати. ?
Коли мовчу- приємна жінка• 01 августа в 19:55
Ответ дляПрагматик флегма
Удалено администрацией...
слушайте, не драматизируйте. Много моих подруг выехали, я к ним езжу раз в год в гости (я в Киеве). Вот в июне ездила в Испанию к подруге, у нее маленькая дочка (3 года), они живут буквально в селе (это даже городом не назвать). И там есть сообщество украинских семей. Они друг другу очень помогают, особенно когда надо экстренно поехать в больницу, а трехлетку с собой тащить не хочется. Люди социальные животные, всегда можно найти стаю, к которой можно прибиться. Было бы желание
Стебель березы• 01 августа в 19:55
Ответ дляПрагматик флегма
Про повернення думала після цього випадку. Але вчора в нас в Києві у під´їзді вікна повилітали.
Носите в сумке паспорт и адрес, где живете. И записку про дочь. В случае чего о ней позаботятся, вернут папе
и не бойтесь. И за своим здоровьем следите
Люблю_смаколики• 01 августа в 19:56
Ответ дляПрагматик флегма
Я хочу просто вже лягти і вмерти. Мені вже набридло все одній тягнути.
Ок тоді помирайте, ми дозволяємо
Пожмаковна• 01 августа в 19:56
ви за три роки не знайшли подруг? щось який п...ж. або щіро співчуваю. Дитини 11 років, за 3 роки по німецьки вже точно мав би шпрехати. Поясне, дасть номер батька, передадуть його в Україну.. Як би це сумно не було-немає незамінних людей. Як би не сталося-життя всіх інших продовжиться, що з вами, що без вас. Тож заспокойтеся та знайдіть нарешті подруг. Я так дивилася за дитиною подруги, поки та була в лікарні.
автор Прагматик флегма • 01 августа в 19:57
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Всі з оточення сім´ями. Кому я тут одна з дитиною треба?
ЭмчЭндЭм• 01 августа в 19:57
Ответ дляПрагматик флегма
Группа в телеграме есть Українці в ....., перевозять , ремонтують, знайомляться
Полуничка• 01 августа в 19:57
Ответ дляПожмаковна
Ви хочете товаришувати з автором?
Бесбардак• 01 августа в 19:57
Ответ дляПрагматик флегма
Думаю є. Але це дуже страшно, якщо я вдруг помру тут. Що з ним буде?
скоріше за все це у вас панічна атака була. І не дивно, Ви дуже тривожна і на стресі, самі собі страхів наганяєте.

Три роки в Німеччині, у Вас там знайомих зовсім немає чи що?
Люблю_смаколики• 01 августа в 19:57
Ответ дляЭмчЭндЭм
Переехать в город , найти работу
Вы шо? Живому человеку работать предлагать????
Коли мовчу- приємна жінка• 01 августа в 19:58
Ответ дляПрагматик флегма
а вы не семья? или нужно обязательно мужика за собой водить, чтобы с кем-то подружиться?
ЭмчЭндЭм• 01 августа в 19:58
Ответ дляЛюблю_смаколики
А шо , зато не скучно
Полуничка• 01 августа в 19:58
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Таке,як велика дитина вивезла малу дитину.
sur_sur• 01 августа в 19:58
Ответ дляПрагматик флегма
Для чого питаєте яке місто?
То шпигун
автор Прагматик флегма • 01 августа в 19:58
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так. Сім´ям з чоловіками такі друзі як ми не потрібні. Охоче люди дружать повними сімями
Коли мовчу- приємна жінка• 01 августа в 19:59
Ответ дляПрагматик флегма
шо
Пожмаковна• 01 августа в 19:59
Ответ дляПолуничка
Ви хочете товаришувати з автором?
я в Словаччині..і якщо людина за 3 роки не створила своє коло спілкування-то там явно якісь проблеми. Ці питання, які у неї-є абсолютно у кожної мами яка сама за кордоном. Але вихід-померти-якийсь дивний в неї.
НадпотужнаПотужність• 01 августа в 19:59
Автор, зараз Маня та зелене офісне ботофермяцьке стадо Вас з гівном змішають.
Тут нема чого питати.
автор Прагматик флегма • 01 августа в 20:00
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
шо
Ну ви б хотіли об з вашою сім´єю дружила жінка з дитиною? Без чоловіка. Кому воно треба?
Пупуговка• 01 августа в 20:00
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Тут нема чого питати.
Ну порадьте шось автору
Пупуговка• 01 августа в 20:01
Ответ дляПрагматик флегма
Не вірю, шо там нема одиноких мам.
автор Прагматик флегма • 01 августа в 20:01
Ответ дляПупуговка
Не вірю, шо там нема одиноких мам.
Я живу в селі. Тут немає
ЭмчЭндЭм• 01 августа в 20:01
Ответ дляПрагматик флегма
Я щось не зустрічала сім´ї , прям багато , та ще в селі .
Peppermint Winter• 01 августа в 20:01
Автор, я помню Вашу тему, Вы тогда заходили на эсциталопрам и Вам врач идиот назначил дозу сразу 10 мг.
Вообще это у Вас ГТР, надо все таки вернуться на препарат и начинать с 0.5 мг в день и так неделю, потом по 10 мг.
Пиши мне в лс, если нужна будет помощь.
Не обращайте внимания на смайлики и недопонимания людей, хорошо когда ты здоров и можешь обесценивать..
Коли мовчу- приємна жінка• 01 августа в 20:02
Ответ дляПрагматик флегма
вы шо странная с моей семьей дружат и женщины с детьми без мужей, и женщины с мужьями без детей, и женщины без детей и мужей, и мужья без женщин и детей. И даже отдельные дети дружат
НадпотужнаПотужність• 01 августа в 20:02
Ответ дляПупуговка
Ну порадьте шось автору
Людина чекає на підтримку, вона просила якоїсь поради?
Пожалілася.
Кордони в цьому концтаборі мають бути відкритими, хоче цього ця дурновата влади чи ні.
Svit_from_It• 01 августа в 20:02
боже в 11 лет уже почти взрослый человек
телефоны нужные ему оставьте
автор Прагматик флегма • 01 августа в 20:03
Ответ дляPeppermint Winter
Пиши мне в лс, если нужна будет помощь.
Так і є. Після есцилатопраму сталося. Я тиждень не могла в себе прийти. Тепер страх залишився
Peppermint Winter• 01 августа в 20:05
Ответ дляПрагматик флегма
Я це все прошла, не бійтеся, треба знову почати, будете жити нормальним життям.
Якщо гтр прийшло, то його тільки лікувати ❤️
Я з Вами, пишіть мені. Ви не помрете від цього, але життя з цим, то існування((