Прагматик флегма• 01 августа 2025
Я одна з дитиною закордоном
Чоловік не виїздний. Мені дуже важко. Багато хто сім´ями, а я сама одна з дитиною.Помочі ні звідки чекати.
Недавно стало погано в автобусі. Серце почало тріпатися. Я сидячи втратила свідомість. Люди привели мене в почуття. Настаювали визвати швидку.
Я відмовилася. Бо дитина одна б в квартирі залишилася, якби мене поклали в лікарню
Я їздила за продуктами і таке сталося.
Тепер постійний страх, що якщо зі мною щось трапиться і немає нікого зовсім тут у нього, 11 років. Я в паніці просто.
Я їздила за продуктами і таке сталося.
Galina_vinsport• 01 августа 2025
Ответ дляPeppermint Winter
Тоже ГТР, нужен ад. 😭
Итак пью уже два года почти, наверно надо дозу поднимать.
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляМоре Щастя
Удалено администрацией...
Хай собі хоч 10 знаходить, взагалі пофіг. А те що я тут одна з дитиною все вигрібаю. Кожна проблема, кожен лист - і у мене тривога до небес(
Peppermint Winter• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Отож що прикриття не виписав. Один есциталопрам
Повинен був. Може сходите до іншого щоб назначили якесь прикриття. Хоча можна без нього. Препарат дуже класний.
Peppermint Winter• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Дякую вам .
Нема за що, пишіть якщо потрібна допомога.
Фоточки нема• 01 августа 2025
Ну, так. В мене були аналогічні страхи
Рекомендую дуже турбуватися про своє здоровя. харчування, сон, спорт
Peppermint Winter• 01 августа 2025
Ответ дляGalina_vinsport
именно этот препарат?
SantaMonika• 01 августа 2025
Мами одиначки всюди є
Я зараз одна - чоловік на роботі майже за 200 км
Моя дочка дитина за кордоном з мамою моєю, їй під 70 років, самі
То, що тепер ?
Peppermint Winter• 01 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Мами одиначки всюди є
То, що тепер ?
В Вас не має тривожного розладу- радійте, Ви щаслива!
SantaMonika• 01 августа 2025
Ответ дляPeppermint Winter
Нема. Ми всі на звʼязку. Є групи наші друзів всюди. Є підтримка
Такі часи - страхуємо і допомагаємо один одному
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
Ну умрите - узнаете
Тема агінь
Уже плачу от смеха
Полуничка• 01 августа 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Тема агінь
Уже плачу от смеха
На зло порадниці прийдеться жити
Peppermint Winter• 01 августа 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Тема агінь
Уже плачу от смеха
Жесть
Инста_Богиня• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
В Києві я працювала в інтернет магазині. В Німеччині тільки курси закінчила. Поки не працюю. Боюсь що з моїм здоров´ям взагалі не потягу фізичну працю
Боже,яка Ви ніжна.То все від відсутності будь яких фізичних навантажень,я вас запевняю.
Летала_НаМетле• 01 августа 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Тема агінь
Уже плачу от смеха
Смеяться не о чем к сожалению. Хоть автор и тревожная с некоторым инфантилизмом житейским, но женщины здесь в теме напихали ей в панамку и это просто дно обесчеловечивания. Я иногда ловлю себя на мысли как и меня бесят такие тюти-размазни, которые нестусные ни о себе позаботиться, ни о ком то еще, а потом понимаю, какие же мы все таки жестокие и бесчеловечные становимся, обесцениваем чужие трудности, лишены сострадания и это грустно на самом деле.
Инста_Богиня• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Я хочу просто вже лягти і вмерти. Мені вже набридло все одній тягнути.
А що саме ви тягнете?Пособія витрачаєте?Так,це тяжко звісно.
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Як витягнути переїзд? Як квартиру знайти якщо навіть не відповідають мені
Peppermint Winter• 01 августа 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
100%
Инста_Богиня• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Ну якось же ви до Німеччини потрапили?Так і переїдете.А як ви збиралися в Київ повертатися?Важко переїхати,коли працюєш.А у вас купа вільного часу.
За ким я буду?• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
а патамушта тама вам не тута.
это в Украине квартиранты вьют веревки с арендодателей, а за бугром на одну квартиру 50 соискателей.
не отвечают видите ли...
да.жестокая реальность.
не отвечают видите ли...
да.жестокая реальность.
Незнакомлюся• 01 августа 2025
И я одна с ребенком, Но одна в Запорожье, ВПО. Из родственников даже никого нет, вернуться некуда, жить не за что... Просто не выгребаю, даже на еду денег нет и долги на двух кредитках.
Даю справку• 01 августа 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Так если вы одна, зачем вам это все, зачем вы терпите тревоги, страх, постоянный риск? Почему вы не выедите. Я сейчас не осуждаю вас. Просто пока еще есть возможность, есть программы спасайте себя и своего ребенка
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляLizavel
Автор,а муж,родители вас морально поддерживают?
Чоловік ні, каже що йому важко в Києві, а я не повинна жалітися. Батьків у мене немає давно
Кондуктор трамвая• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Чоловік не виїздний. Як він дитину забере з за кордону?
По такому случаю его выпустят не волнуйтесь
Мост_Устал• 01 августа 2025
Я теж одна з дитиною, чоловік воює, щей нічні обстріли постійні, теж здоров´я вже підкачало, нічого справляюсь, як багато жінок